Porozumienia O.Szczecin 2016

/ 2 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wiecie może,czy należąc do okręgu szczecin mogę łowić na jeziorach nalezących do okręgu Gorzów Wielkopolski?
u?ytkownik200998


Jeżeli masz opłaconą składkę w tylko w swoim okręgu nie możesz :( jeśli bardzo ci zależy to możesz wykupić kolejną składkę w gorzowie, tylko mija to się z celem moim zdaniem. Nie znam drugiego państwa o tak wysokich składkach a tak niewielkim rybostanie :( Nie znam drugiego takiego państwa, które nie chce rozwijać turystyki wędkarskiej i tak wyzyskuje wędkarzy :( przykro mi, mam nadzieję to się zmieni :(

http://www.wedkuje.pl/porozumienia/okreg-pzw-szczecin (2016/03/24 14:40)

sylwen


,  GORZÓW ma najlepsze tereny wodne,bo tak natura jest usytuowana, pzw gorzów, oni chyba z nikim ,nie chcą porozumien, bo poco mają sie   z kimś dzielić skoro mają tak fajne tereny, to jest tak u nas w Bełchtowie jest elektrownia, też by pasowalo sie z nikim dzielić prądem, ale chce nadmienić , że PZW to POLSKI  ZWIĄZEK WĘDKARSKI, a jesteśmy podzieleni, na jakieś OKRĘGI, chyba tylko po to, żeby ludziomzamydlić oczy, i w poszczegolnych okręgach ludzie którzy rządza mialy z tego profity. no dla mnie to  wygląda , jak we Włoszech,mafia. (2016/04/04 17:30)