Zaloguj się do konta

Porozumienia międzyokręgowe w 2016

utworzono: 2015/11/09 17:14
jacfar

ciekaw jestem na jakim etapie są kwestie porozumień międzyokręgowych ?????? czy ciechanów-warszawa coś robią w tym kierunku, czy w lutym okaże się, że jednak nie ma porozumienia, a na walnym jeden "działacz" z drugim będą naiwnie powtarzać jak mantrę "w przyszłym sezonie warszawa na pewno podpisze", bo na pewno to kopernik nie żyje, a pzw od dawna uprawia sztukę dla sztuki, w nosie mając rzetelne informacje
[2015-11-09 17:14]

Artur z Ketrzyna

chcesz rzetelną informacje?

Ja byłem w ZO w sobotę, chciałem się spotkać z Całym zarządem. Lecz prezydium (w składzie: Mężyński Antoni -kom. rew., Smosarski Stanisław - prezes, Lichodziejewski Andrzej - skarbnik, Butkiewicz Tomasz - R.d. i jeszcze jeden który się nie przedstawił) zaprosiło mnie na gurę.
Na początku przeprosiny że tak długo nie znaleziono czasu na spotkanie. Wniosek w sierpniu złożyłem.

Co chcę?
Jak zwykle: Kiedy zajmiecie się sprawą E.M. zarzuty udowodnione, mataczenie, pomówienia zawiadczanie nie prawdy, łamanie statutu PZW i regulaminu koła. Na zarzut fałszowania dokumentacji skarbnik odpowiedzał drwiąco "idź do prokuratury"

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej stwierdził że nie znalazł nieprawidłowości, i że mnie jako członka zarządu koła nie musiał powiadamiać o kontroli (jak i innych członków którzy nie są za E M). ziwne że nie miał zastrzeżeń że żaden proptokuł ni jest zatwierdzony przez zarząd, że od 2 miesięcy nie ma zebrania. To że zarząd nie zatwierdził kładu sędziszowskiego zawodów, i wiele innych przewinień to nic. Bo waże że pan edzio daje im naszą kasę (tą dla dyspozycji koła). A na dodatek nic od nich nie wymaga...
tak więc zamiatają pod dywan że hej.

Nie ważne że jak koleś z elektrowni na rzecze guber odcinek cegielnia, spuścił całą wodę i rybka zdychała.  I mimo że wędkarze go poinformowali o tym incydencie, to ten nic z tym nie zrobił. Nawet głupiego tel do ZO, a przecież ma służbowy telefon który co miesiąc jest doładowany. Finał jest taki nie ma dowodów zbrodni, nie ma kary i odszkodowania dla gospodarza wody.

to tylko tak po łepkach ci opisałem.
A morał masz taki:
to jaki zarząd masz w kole, jest wynikiem wyborów na które 80-95% nie chodzi.
i to jak ich rozliczanie na walnym.

[2015-11-09 18:20]

jacfar

Artur, sam wiesz, ze ryba psuje się od głowy, choć to dziwne, bo ten łeb jest pusty, ale za to wyposażony wielką chałapę, długie ręce, zwykle 2 i przeważnie lewe ale odpowiednio lepkie :D
nie chodzę na zebrania z prostej przyczyny.... mam wybierać między dżumą a cholerą ? właśnie opisałes sitwę z własnego podwórka, myślisz, że gdzieś  jest lepiej ? kilka lat temu przyszedł młody, ambitny i z wizjami... i co ? i g...o - wsiąkł w klimat, więc płacę haracz i mam w nosie rozgrywki personalne i liczenie szabelek przed każdymi wyborami, z góry wiedząc, że heniek dogada się ze staśkiem i wezmą stronę jóźka a ten po wyborach zrobi z nich szefa ssr jakiegoś vice itd. najlepiej będzie jak robimy zrzutkę i pod chojaka wyślemy zg zo itd pierzchnie, żeby "członkom" nadzwyczajnie dożywotnim przy pomocy gwardii przybocznej z ssr udało się w końcu odessać d..y od stołków :D
przez miasto, które zamieszkuję od dłuższego czasu płynie "rzeka", pięknie wyprostowana, wody żabie po jajka, latem zarośnięta niemożliwie i wyobraź sobie speców z melioracji z kosami, którzy tną zieleninę od góry idąc z nurtem :D
siedziba główna zo ciechanów mieści się w pułtusku, nad samą Narwią, którą kiedyś oddali warszawie i teraz jest wodą zo mazowsze, a mazowsze w tym roku nie podpisało porozumienia z ciechanowem - czujesz paradoks ? :D
[2015-11-09 22:50]

Artur z Ketrzyna

Widzisz ja nie wsiąkam, bo jednak mi zależ dobro moich łowisk.
Czuje paradoks, tylko jak mówiłem są tacy których warto wesprzeć swoim głosem, i tacy których na zebraniu trzeba upomnieć
[2015-11-13 18:58]

czaro93

Niestety koledzy ale mam smutną wiadomość, że OM nie podpisze porozumienia z OC i żadnym innym. 
A tu jest wyjaśnienie: http://ompzw.pl/dlaczego_nie_ma_porozumien_z_innymi_okregami_w_roku_2016,news,685.html [2015-12-19 19:44]

jurek

Witam , żadne mi to wyjaśnienie , po prostu totalna olewka wędkarzy !!! [2015-12-20 14:29]

jurek

Witam , żadne mi to wyjaśnienie , po prostu totalna olewka wędkarzy !!! [2015-12-20 14:30]

Swoją przygodę z kijem zacząłem od starorzecza Wkry na przełomie lat 69- 70 . Gdy Wisłą płynął totalny syf Wkra , Narew była ostatnią deską ratunku. Teraz w imie parykuralnych interesów kilku kolesiów antagonizuje się nas z resztą braci wędkarskiej. 
Kolega z Ciechanowa nie połapie sobie na Narwi drugi kolega z Warszawy mając działkę 50m od Wkry musi dodatkowo Ciechanów opłacać. Zaczyna się klasyczna gra w ciula i tak mi to wygląda. [2015-12-22 09:30]

czaro93

Niestety tak jest. Mimo tego, że jestem w OC to tak szczerze mówiąc poza Wkrą to nie ma za ciekawych łowisk, nie licząc Zalewu Nowomiejskiego ale na nim trzeba uiścić dodatkową opłatę. Jezior niewiele, jak już są to jakieś 100 km dalej. Uwielbiam łowić na Wkrze ale czasami potrzebuję odskoczni i ciągnie mnie nad Narew, do której mam zdecydowanie bliżej niż do jezior, bądź nad Wisłę, do której podczas pobytów w Warszawie mam kilka przystanków tramwajem (szczerze mam cieżko się przełamać do łowienia w mieście ale czasami mam ogromną chęć tylko wędek brak, bo cały sprzęt w domu w Ciechanowie). Jeszcze na razie mam pół biedy jako student to mam ceny zezwoleń na połowę ale za rok/dwa już nie będzie kolorowo. Gorzej ma np. mój szwagier, który pracuje na terenie powiatu ciechanowskiego i w związku z tym jakiś czas temu przeprowadził się tam z terenów OM. Przez dwa pierwsze lata jego mieszkania było jeszcze spoko, bo nasze okręgi miały porozumienia, niestety ten sezon był bez porozumienia i niestety kolejny też będzie :/ [2015-12-22 18:54]

jurek

Masz rację Julian , w dodatku w Okręgu Mazowieckim ma wcale nie być opłat jednodniowych , pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Wesołych Świąt [2015-12-23 22:16]

Kochani koledzy z Ciechanowa .Pazerność niektórych ,,działaczy " nie zna granic. 
To oni zabili turystykę wędkarską. Pamiętam czasy gdy opłacało się wody nizinne i cała Polska stała otworem. Bo to było Nasze hobby a nie geszeft paru cwaniaczków. Mimo wszystko Wesołych Świąt.
Pozdrawiam Cię Jurek .
Julian [2015-12-24 15:15]

zbyszek73

ch tylko głowę spuścić i kartę opłacić ;) [2015-12-24 18:09]