Porozumienia PZW na Mazowszu

/ 7 odpowiedzi

  • konto usunięte

Szanowni koledzy zwłaszcza Ci z Mazowsza chcecie się trochę wq....wić kupcie za jedyne 8.50 ( w tym VAT) Wiadomości Wędkarskie i przeczytajcie wywiad z panem prezesem OM PZW. Jeśli dobrze pamiętam przed z górą kilkudziesięciu laty zapisyałem się do PZW- ogólnopolskiej organizacji miłośników wędkarstwa  a nie do prywatnego folwarku panów ,,działaczy " sp. zoo PZW. Co raz  bardziej przypomina mi to przedsiębiorstwo a nie organizację o podłożu społecznym.Ps. Z wszelkimi tezami wymienionymi w w/w artykule nie polemizuję gdyż ubliżało by to mojej inteligencji.Julian
mr Artur


Zgadzam się -- to co jest teraz nie powinno nazywać się PZW , lecz jakieś stowarzyszenie czy zbieranina wędkarskich związków okręgowych  (2015/03/29 19:06)

yahu72


Jak mawiał pewien typ o nazwisku wieszcza "ch.., d..., i kamieni kupa" (2015/03/29 21:34)

norwid1


Ponieważ w tym kraju prawie wszystko stoi nierządem,polega na oszustwach,złodziejstwie i prywacie,a z tego korzystają głównie "możni"tego kraju -więc nic z tym nie robią!Wszystkie,tzw. związki po-peerelowskie to szczyty patologii,bezprawia,złodziejstwa! Ta "gangrena" siedzi nie tylko w pzw! Tak jest przecież w związkach sportowych,łowieckich i związku działkowców!Wierzcie mi koledzy wędkarze -nic z tym nie da się zrobić,bo wszystkie,kolejne rządy mają układy i nie chcą tego ruszać.Szczere zamiary mieliśmy w próbach usunięcia potwornych patologii w związku działkowców! Sprawy z twardymi dowodami szły do sądu.Wszystko na nic!Patologiczna,stara nomenklatura ma takie układy i kontakty,że nawet sądy przy niepodważalnych dowodach winy -umarzają sprawy!Żeby wyciąć te "gangreny" z życia publicznego -trzeba by zrobić rewolucję!Pozdrawiam. (2015/04/01 07:08)

emista


Witam ponownie w tym temacie
Wątek porozumienia pojawia się co roku, wszystkie wypowiedzi są poprawne aczkolwiek mocno delikatne . Kol. Julian - trafne i na czasie jest określenie tego tworu "prywatnym folwarkiem" jak też " przedsiębiorstwo".
To proste - hrabiowie warcholstwo w polskim stylu przekształcili stare PZW w prywatny folwark ( w tł. pl "zajebali") i czerpią z tego krociowe korzyści zapominając płacić podatki i ZUS. Jednak jak każde polskie przedsiębiorstwo jest nastawione wyłącznie na zysk zniszczyło samo siebie.Podobnie jak rybacy. Podobnie jest z "Porozumieniem"- od kilku już lat piszę ,że to niemożliwe, bo musiało by być po polsku a w tym języku to niemożliwe. (2015/04/03 08:34)

użytkownik16322


Podejrzewam że jesteśmy rówieśnikami ( 6 dych )  . No cóż kupę racji w tym ustępie . Jakoś nie wiem czy zauważyłeś ( jeśli mogę na Ty ) w naszym państwie działają prawa unijne tylko te które są restrykcyjne dla obywatela . Wszelkie inne tak jak ta słynna 125 cm2 dla kierowców i uprawnienia energetyczne,elektryczne etc,etc są skwapliwie pomijane i gdy już nie można przeskoczyć krytykowane. Trwa w tkzw. publikatorach lobby wszelkiej maści geszefciarzy i przekrętasów. Ostatnio pewien znany kierowca rajdowy wypowiadał się na temat 125 cm 2  jakie to zagrożenie bez posiadania odpowiednich kwalifikacji ( czytaj kursów szkoły jazdy ) po czym z lekkim sercem gnał sobie 180 km/h w centrum miasta.Pytanie brzmi czy mu prawo jazdy zabrali ?Nawet nie chcę z tą swołoczą polemizować . Po prostu w tym momencie odczuwam odruchy wymiotne.Mimo wszystko dużo zdrowia życzę.Julian (2015/04/04 12:37)

użytkownik16322


Dzień dobry . Julian.To co napisałem jest wynikiem mojego doświadczenia życiowego oraz delikatnie to nazywając wk...wienia. Urodziłem się wychowałem w cięzkiej dzielnicy na Warszawskiej Pradze co mi nie przeszkodziło zdobyć odpowiedniego wykształcenia - dlaczego o tym wspominam . Nie będzie jakiś( mówiąc po prasku ) palant robił ze mnie dętego frajera. Niestety tylko pewne słownictwo może dotrzeć do niektórych chamów. Bo mimo wyższego wykształcenia ( co w dzisiejszych czasach nie jest niestety powodem do dumy - niektórzy magistrowie za moich czasów matury by nie zdali) inaczej się nie da . Tam na tej mojej Pradze obowiązywały ( ją )  krótkie może trochę brutalne zasady ale za to przejżyste. Bo człowiek to czlowiek a świnia to świnia.Mimo wszystko wesołych świąt życzę.I nie traćmy pogody ducha.Julian (2015/04/04 12:57)

pakul1206


A co się dziwicie od 25 lat rządzą nami ci sami ludzie zmieniają się tylko nazwy partii i stanowiska,tak jest wszędzie ci sami kolesie,ich rodzina i znajomi, niemal wszystko już rozkradli bądż sprzedali,jeszcze trochę zostało ale i to roz....lą i sami odejdą bo nie będzie co już kraść, czy da się coś z tym zrobić? tak tylko trzeba wyłączyć tv, jeb..ć setę i włączyć myślenie,kol. Julian piszesz że u Ciebie obowiązywały brutalne zasady a ja uważam że normalne bo człowiek to człowiek, świnia to świnia,uczciwość to uczciwość a sprawiedliwość to sprawiedliwość i tyle, bez pier....a bez kontekstów, tak powinno być.Dziś przeczytałem że warszawa ubezpiecza swoje ulice na 3 mln zł za to ubezpieczenie zapłaciła 3,3 mln zł, debilizm? ja wątpię. To trochę tak jakbyś kupił 100zł za 130zł. Zdrowych i wesołych wszystkim życzę. (2015/04/04 18:05)