Porozumienia Okręgu PZW Skierniewice na rok 2014

/ 7 odpowiedzi

Witam. Na stronie Okręgu PZW Skierniwice zostały opublikowane porozumienia międzyokręgowe na rok 2014    :-(       -       http://www.skierniewice.pzw.org.pl/wiadomosci/90231/64/porozumienia_2014

Pozdrawiam  



waldi05


Ja widziałem dwa okręgi i to za dopłatą. To chyba początek zawierania porozumień?! Mam taką nadzieję. W innym wypadku to chyba jakieś nieporozumienie. Może koledzy wiedzą więcej w tej sprawie? (2014/02/06 14:03)

nata


W ostatnich latach częstochowa miała porozumienia ze skierniewicamico mnie bardzo cieszyło, a w tym roku to rozwalili mi koncepcje.Na skierniweicach mi zależy a tu du..... (2014/02/06 14:20)

waldi05


Dokładnie.......Ja przepisałem się z Łodzi do Kalisza z uwagi na skierniewickie a nie wiem co robić w tym roku. Wiele obietnic słyszałem nad wodą w Głownie od aktywistów a tu co?!

Ręce opadają i chęci odchodzą.Jak jest się na dole ,to się krzyczy ,że jest żle ale jak się już ktoś dostanie wyżej to klaszcze prezesowi.

(2014/02/06 14:40)

twt


Teraz nawet Łódź ma lepsze. Im chyba chodzi o to żeby ręce nam opadły, najlepiej na wysokość naszych kieszeni (portfela). I żaden z tych "aktywistów" tego nie skomentuje ? Banda ... (2014/02/11 15:01)

kotowoz


Co trzeba dokupić żebym miał Wisłę jak jestem w kole Sochaczew miasto? i ile to będzie kosztowało jak nie mam żadnych zniżek?  (2014/02/13 18:49)

LABEO


Co trzeba dokupić żebym miał Wisłę jak jestem w kole Sochaczew miasto? i ile to będzie kosztowało jak nie mam żadnych zniżek? 



Trzeba dokupić sobie składkę w mazowieckim i masz Wisłę z głowy koszt około 100pln,najbliżej chyba w Wyszogrodzkim Sum-ie ,wpisz w googolach Sum54 Wyszogród i wszystkiego się powinieneś dowiedzieć bo niestety skierniewickie PZW całkowicie zeszło na dziadostwo ,chcesz mieć Bzurę i Wisłę płać x2 ,niestety takie realia w tym roku. (2014/02/13 20:22)

kotowoz


Dzięki za odpowiedź. W takim razie sobie odpuszczam koło sochaczewskie ( a mieszkam tu ), rezygnuje z badziewnego zalewu i pięknej bzury na rzecz odradzającej się utraty i wisły, oprócz tego zyskam całe mazowieckie - przepisuje się do innego koła i idę do mazowieckiego (a szkoda). Skierniewickie najlepiej niech padnie bo mały okręg mało kogo interesuje. połamania (2014/02/13 22:04)