Zaloguj się do konta

Porozumienia ok.Katowice

utworzono: 2014/01/01 20:55
mario84

Wiem że kanał gliwicki do najczystszych nie należy kiedyś ludzie tak mówili teraz niby się oczyścił więc jest teraz pogrom duża presja jak mięso bierze więc przyjeżdżają wyznawcy   kill i grill.
Ogólnie wolę odrę tylko mam troszkę daleko z gliw na Wisłę podobnie  
A co do PZW potrafi tylko brać składki, robić odłowy kontrolne i utrudniać wędkowanie co pzw weźmie pod opiekę potrafi tylko zarżnąć przykładem zalew Rybnicki brak słów
 
[2014-01-16 22:32]

mario84

zbynio5o co do śmieci ja nie zostawiam na łowisku często sprzątam w miarę możliwości
 ale chamstwa nie da się nauczyć zabierać śmieci ze sobą niestety

 
[2014-01-16 22:40]

adler

Zapraszam do sprawdzenia.

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,okreg-opolski-porozumienia-miedzyokregowe-na-2014-rok,71597


[2014-01-17 13:07]

malin84

Witam rozmawialem dzis ze skarbnikiem pzw Opole i znaczki wchodza na poczatku lutego a wiec skladka na okreg Opolski wynosi 100zl a na Katowickie 80zl wiec tak jak spekulowali skladka poszla w gore!!!pozdrawiam:) [2014-01-22 15:55]

sopel86lodz

witam ponownie, mam pytanie w kwestii porozumien okregu katowice, czy maja porozumienie ze skierniewicami? z mapki wynika ze tak , ale jak dzwonilem do skierniewic to mowili ze z nikim nie podpisali i nie podpisza bo inwestuja gruba kase na zarybianie.
[2014-01-24 10:55]

Zionbel

Witam rozmawialem dzis ze skarbnikiem pzw Opole i znaczki wchodza na poczatku lutego a wiec skladka na okreg Opolski wynosi 100zl a na Katowickie 80zl wiec tak jak spekulowali skladka poszla w gore!!!pozdrawiam:)

Co to ku...........wa jest za padaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak to jest że ja muszę wycalować 100 a oni 80 ??????????????Co to jest za akcja ??? [2014-01-24 11:15]

malin84

witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka! [2014-01-24 17:48]

Zionbel

witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka!


Siema Lukasz.

Jak jest to widac ale gdzie tu sprawiedliwosc...

My 100 a Opole 80 :)

Zwykla kpina !!!!!

Trudno wykupujemy z Gregorem ino Kanal i tyle.

A tak na marginesie to w dupie mam ta Odre .

Oddajmy Odre a gospodarujmy dalej Kanal Gliwicki.

 

 

 

 

[2014-01-24 20:46]

berthold

witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka!


Siema Lukasz.

Jak jest to widac ale gdzie tu sprawiedliwosc...

My 100 a Opole 80 :)

Zwykla kpina !!!!!

Trudno wykupujemy z Gregorem ino Kanal i tyle.

A tak na marginesie to w dupie mam ta Odre .

Oddajmy Odre a gospodarujmy dalej Kanal Gliwicki.

 

 

 

 

ale w Kędzerzynie na odrze możesz łowić na naszą kartę tylko  sęk w tym że tam od paru lat nic specjalnego złowić nie idzie ale fajnie się siedzi to też coś
no a kanał gliwicki no to w zasadzie jedynie na okonie warto jechać bo za bardzo tam innych ryb nie ma a przynajmniej już nie tyle co po tych powodziach i z rzeczyc dziesiątki ton karpia poszło

[2014-01-24 23:14]

Roxola

Oj tam  :) ...zarówno Odra w Kędzierzynie-Koźlu, jak i Kanał są atrakcyjnymi łowiskamijuż wiele razy byłam pozytywnie zaskoczona przez te wody.Oczywiście opłacę Opole, nawet jeżeli będzie to kwota 100zł  ...bo lubię tam łowići przedkładam łowiska takie jak Azotowy i Kanał nad wodami stojącymi.Odra, to woda, którą darzę dużym sentymentem, a ona potrafi sprawić niespodziankę... [2014-01-25 00:16]

Zionbel

witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka!


Siema Lukasz.

Jak jest to widac ale gdzie tu sprawiedliwosc...

My 100 a Opole 80 :)

Zwykla kpina !!!!!

Trudno wykupujemy z Gregorem ino Kanal i tyle.

A tak na marginesie to w dupie mam ta Odre .

Oddajmy Odre a gospodarujmy dalej Kanal Gliwicki.

 

 

 

 

 

ale w Kędzerzynie na odrze możesz łowić na naszą kartę tylko  sęk w tym że tam od paru lat nic specjalnego złowić nie idzie ale fajnie się siedzi to też coś
no a kanał gliwicki no to w zasadzie jedynie na okonie warto jechać bo za bardzo tam innych ryb nie ma a przynajmniej już nie tyle co po tych powodziach i z rzeczyc dziesiątki ton karpia poszło


Tylko jo mam Kanal blisko i wiem ze to lowisko z potencjalem Odra natomiast jest dalej i rzadko sie tam wybieram.

Ja w tym sezonie oplacan Kanal i to wsio z Opolskiego...

Na naszym Katowickim odcinku oprocz lina,ploci,podleszczakow i olbrzymich karasi inna rybe ciezko.

[2014-01-25 11:24]

malin84

Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:) [2014-01-25 16:12]

Arcymisiek

Za pstrągiem, to warto  w Opolskim nad rzekę Opawe pojechać,(rzeka graniczna)Polecam odcinek od miejscowoci Branice w góre rzeki. Występuje tam, jako takie pogłowie potokowca, czasami ładny tęczak sie trafi, oprócz tego jest także lipień. W sumie ryby te są na bank, bo już nie raz wyciągnąłem, ale głowy nie daję, że zawsze się złowi. Odcinek,od Branic w dół rzeki, to głównie płoć, jelec, leszcz, świnka i miliony kiełbia - można czasami też tam trafić węgorza, miętusa, czy też wszędobylskiego szczupaka.
[2014-01-25 16:44]

Zionbel

Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:)


Ty jestes zapaleniec spina to taki ruch jest zrozumialy.

Ja z methodem i z feederami posmigam ino za leszczem.

A w tym roku bede wedkowal tylko na kilku zbiornikach.

Zaczynam od pogoni za karpiem na Slonecznym,

nastepna w kolejce bedzie Drama na wiosne.

Kanal oczywiscie, lowisko specialne kolo Dzierzna i Ostropa...

Ten rok widze w taki wlasnie sposob :)

 

[2014-01-25 18:46]

malin84

No i gitens najwazniejszy jest plan:)no ja w tym roku wiecej ze spinem:)od 3miesiecy juz robie woblerki troche tego nastrugalem wiec bedzie co zrywac:)ale nie raz na kanal wyskoczymy albo na dramke tam gdzie wplywa do kanalu pozdroo [2014-01-25 20:36]

adler

Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:)


Ty jestes zapaleniec spina to taki ruch jest zrozumialy.

Ja z methodem i z feederami posmigam ino za leszczem.

A w tym roku bede wedkowal tylko na kilku zbiornikach.

Zaczynam od pogoni za karpiem na Slonecznym,

nastepna w kolejce bedzie Drama na wiosne.

Kanal oczywiscie, lowisko specialne kolo Dzierzna i Ostropa...

Ten rok widze w taki wlasnie sposob :)


Serwus Ziombel.

Brachu, ja jeszcze parę lat temu jak z porozumieniami była klapa,

to u Was wykupiłem całość składki.

Nie martw się w tym roku pomimo skromnego budżetu wykupię znów na Twój okręg i na pewno razem pokilamy, choćby nie wiem co.

Pozdrowionka z zamarzniętych Strzelec Op. 

 



[2014-01-25 21:00]

Zionbel

Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:)


Ty jestes zapaleniec spina to taki ruch jest zrozumialy.

Ja z methodem i z feederami posmigam ino za leszczem.

A w tym roku bede wedkowal tylko na kilku zbiornikach.

Zaczynam od pogoni za karpiem na Slonecznym,

nastepna w kolejce bedzie Drama na wiosne.

Kanal oczywiscie, lowisko specialne kolo Dzierzna i Ostropa...

Ten rok widze w taki wlasnie sposob :)


Serwus Ziombel.

Brachu, ja jeszcze parę lat temu jak z porozumieniami była klapa,

to u Was wykupiłem całość składki.

Nie martw się w tym roku pomimo skromnego budżetu wykupię znów na Twój okręg i na pewno razem pokilamy, choćby nie wiem co.

Pozdrowionka z zamarzniętych Strzelec Op. 

 

Krzysiu fajnie cie slyszec :)Witam serdecznie.


To jest wlasnie to ze budzet nie za wielki :)

Ale i tak kupuje na 100% Kanal Gliwicki.

Wiec nie ma bata cobysmy sie nie spikneli.

Pozdrawiam i zdrowka zycze:)


                                                    



 

[2014-01-26 08:08]

malin84

Kolego Adler moze polecisz jakies rzeczki w okoliach Strzelec op.tam gdzie mozna pochodzic za pstrazkiem czy kleniem? [2014-01-26 10:37]

adler

Serwus Łukasz.

Ja bywam, no wędkuję na Jemielniczance (Czrząstawa inaczej), Budkowiczance i Bziniczka.

Na innych u nas w opolskim nie byłem za pstruchem. Czasami jeżdżę na Nysę Klodzką do Bystrzycy Kł. , ale wykupuję kilku dniówki. W tamtym roku wędkowałem u Was na Dramie bez efektu, nie wiem może nie znam miejscówek?

Pozdrawiam Krzysztof.

[2014-01-26 16:34]

malin84

Dzieki wielkie za pare propozycji napewno pojade do Jemielnicy:)bo mam blisko od siebie,na dramie tak jak mowisz trzeba miec miejscowki ja w tamtym roku 43cm laplem skubanca moja zyciowka!ale w tym roku mam nadzieje ze bedzie lepiej:)moze sie kiedys spotkamy na jemielnicy:)jest tam moze klen? [2014-01-26 17:28]

adler

Serwus Łukasz.

Owszem jest kleń, okoń, pstrąg, także karpie uciekinierzy z hodowli które nieźle na spina i muchę siadają. 

Pozdrawiam i zapraszam. 

Krzysztof.

[2014-01-27 12:19]

umarek

Częstochowa z Katowicami nie ma porozumienia... jakie powinienem ponieść opłaty, jak chcę łowić w obu tych okręgach?Pozdrawiam. [2014-02-03 11:17]

Woa-VooDoo

~110 zł około
<cytat><br>Siema Lukasz.</p><p>Jak jest to widac ale gdzie tu sprawiedliwosc...</p><p>My 100 a Opole 80 :)</p><p>Zwykla kpina !!!!!</p><p></p><p>&nbsp;</p><p>&nbsp;</p><p>&nbsp;</p><p>&nbsp;</p></cytat><br><br>
Żadna kpina , ilu ludzi z Opola jeździ do K atowic i ilu z Katowic do Opola ?  Ta sama sytuacja z Częstochową z tym, że nawet porozumienia z nami nie chcą, trudno się nie dziwić zresztą.
[2014-02-03 11:34]

zbynio5o

Plus ok. 200 zeta za swój okręg. Czyli ok. 300 zł. za dwa okręgi. [2014-02-03 11:47]

umarek

a jak to technicznie wygląda?jak zrobię opłatę w kole okręgu częstochowskiego, to potem mam opłacić wpisowe w jakimś kole okręgu katowickiego i dopłacić opłatę okręgową? w dwóch kołach naraz mam być zarejestrowany? [2014-02-03 13:58]