Porozumienia ok.Katowice

/ 61 odpowiedzi
Roxola


Szczegóły dotyczące opłat, będą podane dopiero po zatwierdzeniu. (2014/01/15 11:29)

fryncita


Poczekajcie jak Katowice wygrają przetarg na Sołę z dopływami i zbiornikami na niej + Wisłę, do mostu drogowego w Strumieniu ... :)



To już wcale ryb tam nie będzie, wystarczy porównać co pływa w Olzie (za przeproszeniem g...) a tym co w Wiśle powyżej Strumienia, rzeki podobne. Jak woda prywatna to się da, PZW potrafi tylko ściągać kasę.
(2014/01/15 17:08)

mario84


łowiłem w Strumieniu wędkarzy z siatami płoci od groma,
 woda jest tam ciekawa ale jakoś okazów nie połowiłem oprócz karasi każdy powyżej kg i kilka ładnych kleni 50+
 Jeden minus to że jest to odcinek specjalny i opłata roczna wynosiła 120 zł za odc od mostu w Strumieniu do Ochabów. i szło ją kupić na orlenie. (2014/01/15 18:36)

mario84


Zdecydowanie wolę kanał gliwicki okolice Rudzińca tylko szkoda że opolskie podpisało z kat owickim porozumienie.
i nastał bałagan śmieciarstwo itp. bez obrazy  (2014/01/15 18:43)

fryncita


Kanał Gliwicki to uregulowany ściek, co kto lubi, w każdym razie pstrągowy odcinek Wisły odżył, gdy go odebrali PZW. Oby już do niego nie wrócił, wolę zapłacić parę złotych i widzieć ryby w wodzie a nie pustkę jak w Olzie. (2014/01/16 16:58)

mario84


Wiem że kanał gliwicki do najczystszych nie należy kiedyś ludzie tak mówili teraz niby się oczyścił więc jest teraz pogrom duża presja jak mięso bierze więc przyjeżdżają wyznawcy   kill i grill.
Ogólnie wolę odrę tylko mam troszkę daleko z gliw na Wisłę podobnie  
A co do PZW potrafi tylko brać składki, robić odłowy kontrolne i utrudniać wędkowanie co pzw weźmie pod opiekę potrafi tylko zarżnąć przykładem zalew Rybnicki brak słów
  (2014/01/16 22:32)

mario84


zbynio5o co do śmieci ja nie zostawiam na łowisku często sprzątam w miarę możliwości
 ale chamstwa nie da się nauczyć zabierać śmieci ze sobą niestety

  (2014/01/16 22:40)

adler


Zapraszam do sprawdzenia.

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,okreg-opolski-porozumienia-miedzyokregowe-na-2014-rok,71597

(2014/01/17 13:07)

malin84


Witam rozmawialem dzis ze skarbnikiem pzw Opole i znaczki wchodza na poczatku lutego a wiec skladka na okreg Opolski wynosi 100zl a na Katowickie 80zl wiec tak jak spekulowali skladka poszla w gore!!!pozdrawiam:) (2014/01/22 15:55)

sopel86lodz


witam ponownie, mam pytanie w kwestii porozumien okregu katowice, czy maja porozumienie ze skierniewicami? z mapki wynika ze tak , ale jak dzwonilem do skierniewic to mowili ze z nikim nie podpisali i nie podpisza bo inwestuja gruba kase na zarybianie. (2014/01/24 10:55)

Zionbel


Witam rozmawialem dzis ze skarbnikiem pzw Opole i znaczki wchodza na poczatku lutego a wiec skladka na okreg Opolski wynosi 100zl a na Katowickie 80zl wiec tak jak spekulowali skladka poszla w gore!!!pozdrawiam:)

Co to ku...........wa jest za padaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak to jest że ja muszę wycalować 100 a oni 80 ??????????????Co to jest za akcja ??? (2014/01/24 11:15)

malin84


witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka! (2014/01/24 17:48)

Zionbel


witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka!


Siema Lukasz.

Jak jest to widac ale gdzie tu sprawiedliwosc...

My 100 a Opole 80 :)

Zwykla kpina !!!!!

Trudno wykupujemy z Gregorem ino Kanal i tyle.

A tak na marginesie to w dupie mam ta Odre .

Oddajmy Odre a gospodarujmy dalej Kanal Gliwicki.

 

 

 

 

(2014/01/24 20:46)

berthold


witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka!


Siema Lukasz.

Jak jest to widac ale gdzie tu sprawiedliwosc...

My 100 a Opole 80 :)

Zwykla kpina !!!!!

Trudno wykupujemy z Gregorem ino Kanal i tyle.

A tak na marginesie to w dupie mam ta Odre .

Oddajmy Odre a gospodarujmy dalej Kanal Gliwicki.

 

 

 

 

ale w Kędzerzynie na odrze możesz łowić na naszą kartę tylko  sęk w tym że tam od paru lat nic specjalnego złowić nie idzie ale fajnie się siedzi to też coś
no a kanał gliwicki no to w zasadzie jedynie na okonie warto jechać bo za bardzo tam innych ryb nie ma a przynajmniej już nie tyle co po tych powodziach i z rzeczyc dziesiątki ton karpia poszło (2014/01/24 23:14)

Roxola


Oj tam  :) ...zarówno Odra w Kędzierzynie-Koźlu, jak i Kanał są atrakcyjnymi łowiskamijuż wiele razy byłam pozytywnie zaskoczona przez te wody.Oczywiście opłacę Opole, nawet jeżeli będzie to kwota 100zł  ...bo lubię tam łowići przedkładam łowiska takie jak Azotowy i Kanał nad wodami stojącymi.Odra, to woda, którą darzę dużym sentymentem, a ona potrafi sprawić niespodziankę... (2014/01/25 00:16)

Zionbel


witaj Ziombel;)to taka akcja zebys dal piataka:)he nic nie zrobimy zaostrzyli sobie warunki cd.Katowic i wsio!troche sie nie dziwie z reszta jezdzisz po naszych lowiskach syf brud kila i mogila czasem nie wiadomo czy jestes na lowisku czy na wysypisku!!temat rzeka!


Siema Lukasz.

Jak jest to widac ale gdzie tu sprawiedliwosc...

My 100 a Opole 80 :)

Zwykla kpina !!!!!

Trudno wykupujemy z Gregorem ino Kanal i tyle.

A tak na marginesie to w dupie mam ta Odre .

Oddajmy Odre a gospodarujmy dalej Kanal Gliwicki.

 

 

 

 

 

ale w Kędzerzynie na odrze możesz łowić na naszą kartę tylko  sęk w tym że tam od paru lat nic specjalnego złowić nie idzie ale fajnie się siedzi to też coś
no a kanał gliwicki no to w zasadzie jedynie na okonie warto jechać bo za bardzo tam innych ryb nie ma a przynajmniej już nie tyle co po tych powodziach i z rzeczyc dziesiątki ton karpia poszło


Tylko jo mam Kanal blisko i wiem ze to lowisko z potencjalem Odra natomiast jest dalej i rzadko sie tam wybieram.

Ja w tym sezonie oplacan Kanal i to wsio z Opolskiego...

Na naszym Katowickim odcinku oprocz lina,ploci,podleszczakow i olbrzymich karasi inna rybe ciezko.

(2014/01/25 11:24)

malin84


Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:) (2014/01/25 16:12)

Arcymisiek


Za pstrągiem, to warto  w Opolskim nad rzekę Opawe pojechać,(rzeka graniczna)Polecam odcinek od miejscowoci Branice w góre rzeki. Występuje tam, jako takie pogłowie potokowca, czasami ładny tęczak sie trafi, oprócz tego jest także lipień. W sumie ryby te są na bank, bo już nie raz wyciągnąłem, ale głowy nie daję, że zawsze się złowi. Odcinek,od Branic w dół rzeki, to głównie płoć, jelec, leszcz, świnka i miliony kiełbia - można czasami też tam trafić węgorza, miętusa, czy też wszędobylskiego szczupaka. (2014/01/25 16:44)

Zionbel


Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:)


Ty jestes zapaleniec spina to taki ruch jest zrozumialy.

Ja z methodem i z feederami posmigam ino za leszczem.

A w tym roku bede wedkowal tylko na kilku zbiornikach.

Zaczynam od pogoni za karpiem na Slonecznym,

nastepna w kolejce bedzie Drama na wiosne.

Kanal oczywiscie, lowisko specialne kolo Dzierzna i Ostropa...

Ten rok widze w taki wlasnie sposob :)

 

(2014/01/25 18:46)

malin84


No i gitens najwazniejszy jest plan:)no ja w tym roku wiecej ze spinem:)od 3miesiecy juz robie woblerki troche tego nastrugalem wiec bedzie co zrywac:)ale nie raz na kanal wyskoczymy albo na dramke tam gdzie wplywa do kanalu pozdroo (2014/01/25 20:36)

adler


Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:)


Ty jestes zapaleniec spina to taki ruch jest zrozumialy.

Ja z methodem i z feederami posmigam ino za leszczem.

A w tym roku bede wedkowal tylko na kilku zbiornikach.

Zaczynam od pogoni za karpiem na Slonecznym,

nastepna w kolejce bedzie Drama na wiosne.

Kanal oczywiscie, lowisko specialne kolo Dzierzna i Ostropa...

Ten rok widze w taki wlasnie sposob :)


Serwus Ziombel.

Brachu, ja jeszcze parę lat temu jak z porozumieniami była klapa,

to u Was wykupiłem całość składki.

Nie martw się w tym roku pomimo skromnego budżetu wykupię znów na Twój okręg i na pewno razem pokilamy, choćby nie wiem co.

Pozdrowionka z zamarzniętych Strzelec Op. 

 



(2014/01/25 21:00)

Zionbel


Ziombel ja biore opolskie w tym roku bo w glowie mi siedzi Nysa:)no i uganianie sie za pstrazkiem na opolskich rzeczkach,cd.kanalu to jesli chodzi o grunt i splawik to niema nic lepszego w okolicy:)z reszta sam wiesz jak tam sie lapie te karachy byczki:)


Ty jestes zapaleniec spina to taki ruch jest zrozumialy.

Ja z methodem i z feederami posmigam ino za leszczem.

A w tym roku bede wedkowal tylko na kilku zbiornikach.

Zaczynam od pogoni za karpiem na Slonecznym,

nastepna w kolejce bedzie Drama na wiosne.

Kanal oczywiscie, lowisko specialne kolo Dzierzna i Ostropa...

Ten rok widze w taki wlasnie sposob :)


Serwus Ziombel.

Brachu, ja jeszcze parę lat temu jak z porozumieniami była klapa,

to u Was wykupiłem całość składki.

Nie martw się w tym roku pomimo skromnego budżetu wykupię znów na Twój okręg i na pewno razem pokilamy, choćby nie wiem co.

Pozdrowionka z zamarzniętych Strzelec Op. 

 

Krzysiu fajnie cie slyszec :)Witam serdecznie.


To jest wlasnie to ze budzet nie za wielki :)

Ale i tak kupuje na 100% Kanal Gliwicki.

Wiec nie ma bata cobysmy sie nie spikneli.

Pozdrawiam i zdrowka zycze:)


                                                    



 

(2014/01/26 08:08)

malin84


Kolego Adler moze polecisz jakies rzeczki w okoliach Strzelec op.tam gdzie mozna pochodzic za pstrazkiem czy kleniem? (2014/01/26 10:37)