Porozumienia Okręgu Łódzkiego PZW NA 2013 r.

/ 29 odpowiedzi
dizzy76

nie no Łódź się popisała w tym roku :) 
http://www.wedkuje.pl/porozumienia,okreg-pzw-lodz,384.html
Jak zwykle ... to jest dopiero dbanie o swoich "Członków" :)
Gratulacje dla Zarządu w Łodzi !
Zostajecie w Łodzi dalej?

I znów mieszasz sie w swój ukochany okręg i ferment siejesz . Jaki z tego masz zysk ? Wypisaleś się to po co wracasz? 

Nigdzie nie wracam A Wy nie widzicie problemu.... Wasza sprawa, Wasz okręg nie mój.Ja chciałem Wam tylko zwrócić uwagę na działanie Waszych władz, ale skoro Wy akceptujecie ich działania i decyzje to nie narzekajcie na brak porozumień.

Faktycznie masz problemy.
Najmocniej narzekasz tu Ty. 

A Ty nie narzekasz?To napisz gdzie łowisz. (2013/01/03 14:50)

BlueFisherman

Spokojnie... Tu będziemy się kłócić a oni mają to gdzieś...

Myślę, że zapytanie: "Kto zostaje w tym okręgu ?" jest troszkę nawet niepotrzebne. Nie trzeba tu wiele wyjaśniać. To prawda, jak ktoś łowi tylko na łowiskach w Okręgu Łódź to będzie opłacać znów te dziadostwo, bo w innych okręgach nie łowi i wisi mu to wszystko. Kto podróżuje między okręgami pobliskimi i dalszymi to dla nich sprawa jest jasna.

Ja od początku należałem do Okręgu PZW Łódź. Po kilku latach w tym okręgu wiem, że najwyższy czas na zmiany. W tym roku tyle nie będę jeździć. Wykupuję Okręg Sieradz, gdyż w 2012 byłem z łowisk jego zadowolony. Składkę kupię prawdopodobnie w "Sklepie u Rejkowej". Tam się płaci za sam Okręg Sieradz i wychodzi mniej kasy do płacenia. A oprócz tego za te same pieniądze średnio co 2,3 lata jakoś, jakimś cudem wiem, że podpisuje pozwolenie na jedno łowisko w Okręgu Łódź - Cegielnia Wymysłów. A jeżeli łowiłem na Okręgu Łódź to przede wszystkim korzystałem z tego łowiska - z tej cegielni. Więc jak coś to dużo nie stracę, a być może zyskam, ale zyski będą płynąć z okręgu sieradzkiego. (2013/01/03 20:22)

pikolo1960

Witam All:) ja z kolei rezynuje z Sieradza wracam do Lodzi niestety kupa dziadostwa jest ale kilka kałuz mam w poblizu dokupie jeszcze skierniewice i bedzie oki

Sieradz niestety sie zepsul wedrówki po Warcie to lipa total niewspomne o Jeziorsku gdzie fajnie jechac z dupa na grila wiec ....pozdro all

(2013/01/07 21:17)

borsuk 6x9

a ja kupuję sieradz i dopłacam do skierniewic i mam sieradz piotrków skierniewice a łódź olewam totalnie bo tych kilka kałuż można sobie darować. jak nie mam za wiele czasu to 15 km do głowna (skierniewickie) i można sobie pomoczyć kija a jak mam więcej czasu to jadę na ujście bzury do wisły albo na wartę. (2013/01/08 01:49)