Porozumienia 2013, Piotrków, Sieradz, Częstochowa.

/ 20 odpowiedzi
Wiem Koledzy, że może za wcześnie ale wiadomo Wam coś na temat porozumień na 2013 jak w temacie?Czy nasze władze nie mogą się wcześniej porozumieć, tylko czekają do ostatniej chwili?Czym to jest spowodowane? Chciałbym pojechać już na początku roku np na pstrąga i co mam zrobić, jechać bez opłaty? 
maras74


Cześć, nie ma co się spinać do końca roku jeszcze jest trochę czasu i myślę, że wszystko się wyjaśni. A jeśli koledze się bardzo spieszy to proponuję opłacić składkę w kole macierzystym. p.s.jeśli zależy ci na dużej ilości porozumień to okręg sieradzki działa dość prężnie i pewnie będzie dobrym wyborem. (2012/11/26 17:41)

dizzy76


Cześć, nie ma co się spinać do końca roku jeszcze jest trochę czasu i myślę, że wszystko się wyjaśni. A jeśli koledze się bardzo spieszy to proponuję opłacić składkę w kole macierzystym. p.s.jeśli zależy ci na dużej ilości porozumień to okręg sieradzki działa dość prężnie i pewnie będzie dobrym wyborem.

cześćNo może i działają prężnie ale na Skierniewice mieli dopłatę, a szczerze mówiąc bardziej zależy mi na Skierniewicach niż na Sieradzu:)Ale to już kwestia gustu:) (2012/11/26 20:52)

homer555


Szanowni koledzy trochę cierpliwości a wszystko będzie wiadome na temat porozumień

rozmowy trwają jeszcze a najważniejsze jest to, aby w rozmowach obie strony chciał zawlec porozumienie. Lecz czasami bywa tak, że jedna strona mówi nie! a na pytanie, dlaczego nie odpowiedź brzmi, bo nie i nie ma rozmowy.

Z moich wiadomości mogę podać że łódź ma oferty na 18 okręgów i trwają rozmowy z 7- ma

Nie są ujawniane w tym czasie gdyż są to interesy poszczególnych okręgów i do póki nie zostaną obopulnie podpisane na papieże to do momentu podpisania są nie ważne.

SKIERNIEWICE NA PEWNO UTRZYMAJĄ OPŁATĘ JAK DOTYCHCZAS  50/50

(2012/11/27 20:15)

dizzy76


Szanowni koledzy trochę cierpliwości a wszystko będzie wiadome na temat porozumień

rozmowy trwają jeszcze a najważniejsze jest to, aby w rozmowach obie strony chciał zawlec porozumienie. Lecz czasami bywa tak, że jedna strona mówi nie! a na pytanie, dlaczego nie odpowiedź brzmi, bo nie i nie ma rozmowy.

Z moich wiadomości mogę podać że łódź ma oferty na 18 okręgów i trwają rozmowy z 7- ma

Nie są ujawniane w tym czasie gdyż są to interesy poszczególnych okręgów i do póki nie zostaną obopulnie podpisane na papieże to do momentu podpisania są nie ważne.

SKIERNIEWICE NA PEWNO UTRZYMAJĄ OPŁATĘ JAK DOTYCHCZAS  50/50


To nie są Kolego interesy Okręgów tylko NaszeOkręgi nie jeżdżą na ryby tylko wędkarze...Może warto, żeby wędkarze mieli coś do powiedzenia a nie tylko Prezesi... (2012/11/30 10:49)

maras74


Cześć, niestety taka jest prawda, okręgi robią interesy a wędkarze za to płacą.Pzdr. Maras (2012/11/30 10:54)

Przemaz07


Witam! Na stronie PZW Częstochowa jest opis porozumień na 2013.


Lp.

OKRĘG PZW

WODY

1

CHEŁM

Wody nizinne 

2

JELENIA GÓRA

Wody nizinne - górskie

3

KALISZ

Wody nizinne

4

KIELCE

Wody nizinne - górskie

5

LEGNICA

Wody nizinne - górskie

6

PIOTRKÓW TRYB

Wody nizinne - górskie

7

SKIERNIEWICE

Wody nizinne

8

SŁUPSK

Wody nizinne

9

WAŁBRZYCH

Wody nizinne - górskie

10

WROCŁAW

Wody nizinne - górskie

11

ZAMOŚĆ

Wody nizinne

12

TARNOBRZEG

Wody nizinne - górskie

13

SIERADZ

Wody nizinne

14

SIEDLCE

Dopłata 50% składki ogręgowej*

15

OPOLE

Dopłata 80 zł do skł. Okręgowej

16

KATOWICE

Dopłata 50% składki ogręgowej*

17

RADOM 

Dopłata 50% składki ogręgowej*

18

BIELSKO-BIAŁA

Dopłata 50% składki ogręgowej*

19

TARNÓW

Dopłata 50% składki ogręgowej*

20

ŁÓDŹ

Dopłata 50% składki ogręgowej*


Stan na dzień 06.12.2012r.
* dokładne kwoty zostaną niebawem podane (2012/12/06 19:13)

Przemaz07


Witam! Są już znane dopłaty na okręgi.
PZW Częstochowa. Pozdrawiam!

Lp.

OKRĘG PZW

WODY

1

CHEŁM

Wody nizinne 

2

JELENIA GÓRA

Wody nizinne - górskie

3

KALISZ

Wody nizinne

4

KIELCE

Wody nizinne - górskie

5

LEGNICA

Wody nizinne - górskie

6

PIOTRKÓW TRYB

Wody nizinne - górskie

7

SKIERNIEWICE

Wody nizinne

8

SŁUPSK

Wody nizinne

9

WAŁBRZYCH

Wody nizinne - górskie

10

WROCŁAW

Wody nizinne - górskie

11

ZAMOŚĆ

Wody nizinne

12

TARNOBRZEG

Wody nizinne - górskie

13

SIERADZ

Wody nizinne

14

SIEDLCE

Dopłata 50% składki ogręgowej*

15

OPOLE

Dopłata 80 zł do skł. Okręgowej

16

KATOWICE

Dopłata 50 zł do skł. Okręgowej

17

RADOM 

Dopłata 55 zł do skł. Okręgowej(wody nizinne z brzegu bez zb. Domaniów)
Dopłata 80 zł do skł. Okręgowej (wody nizinne, górskie, zb. domaniów z brzegu)
Dopłata 115 zł do skł. Okręgowej (wody nizinne, górskie, zb. domaniów z brzegu i łodzi)

18

TARNÓW

Dopłata 65 zł do skł. Okręgowej

19

ŁÓDŹ

Dopłata 50% składki ogręgowej*

(2012/12/19 19:17)

piccione


Witam, na stronie koła Kleń pojawił się już Wykaz Porozumień zawartych przez okręg PZW Sieradz na 2012, poniżej wklejam.  Proszę o informacje na czym dokładnie polega uzyskanie zezwolenia innego okręgu, chętnie pojechałbym latem nad zalew Sulejowski, a tam takowe PZW Piotrków Trybunalski wymaga. Czy muszę specjalnie gdzieś po takie zezwolenie jechać? Czy jest to jedno zezwolenie na cały sezon? Jaki jest tego cel? Moje ostatnie pytanie dotyczy okręgu Łódź, wie ktoś czy w 2013 roku będzie porozumienie Łódź-Sieradz? Czy może zlikwidowali PZW Łódź ?



1. BYDGOSZCZ

2. CHEŁM
3. CZĘSTOCHOWA * (wyłączony zb. Matusowiec w Pajęcznie, stawy w m. Strzelce Wlk. oraz wody górskie)
4. JELENIA GÓRA ***
5. KALISZ
6. KATOWICE **
7. KIELCE *
8. KONIN **
9. LEGNICA ***
10. LESZNO
11. LUBLIN
12. OPOLE ** (wyłączony zb. Kluczbork)
13. PIŁA
14. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI *
15. RADOM *
16. RZESZÓW *
17. SIEDLCE *
18. SKIERNIEWICE **
19. SŁUPSK
20. TARNOBRZEG
21. TARNÓW **
22. WAŁBRZYCH ***
23. WROCŁAW
24. ZAMOŚĆ

* wymagane jest zezwolenie danego Okręgu PZW

** dopłata i zezwolenie

*** wymagany rejestr połowów ryb

DOPŁATY:

CZĘSTOCHOWA: zb. Matusowiec w Pajęcznie, stawy w m. Strzelce Wlk., wody górskie – 53 zł
KATOWICE: dopłata 50 zł
KONIN: dopłata 61 zł
OPOLE: dopłata 80 zł
TARNÓW: dopłata 65 zł
SKIERNIEWICE: dopłata 50 zł (2012/12/20 18:55)

dizzy76


Jak dla mnie Częstochowa wygrywa :)Jeszcze poczekam na Piotrków, ale z tego co wiem nie podpisali porozumienia ze Skierniewicami, a to jeden z okręgów, które mnie interesują :) (2012/12/21 07:22)

dwamar


Papieża mamy jednego a Ty kolego jak chcesz coś napisać to byłoby ładnie dać komuś do przeczytania przed opublikowaniem wówczas "na papierze" będzie ładnie wyglądać no i poprawnie. (2012/12/21 16:56)

włoski


Jak dla mnie Częstochowa wygrywa :)Jeszcze poczekam na Piotrków, ale z tego co wiem nie podpisali porozumienia ze Skierniewicami, a to jeden z okręgów, które mnie interesują :)

o jeżeli można wiedzieć to gdzie kolega tak wędkuje w tym okręgu,może bym się przyłączył (2012/12/21 17:12)

dizzy76


Jak dla mnie Częstochowa wygrywa :)Jeszcze poczekam na Piotrków, ale z tego co wiem nie podpisali porozumienia ze Skierniewicami, a to jeden z okręgów, które mnie interesują :)

o jeżeli można wiedzieć to gdzie kolega tak wędkuje w tym okręgu,może bym się przyłączył

Antek zawsze się możesz do mnie przyłączyć :) (2012/12/22 11:47)

dizzy76


Papieża mamy jednego a Ty kolego jak chcesz coś napisać to byłoby ładnie dać komuś do przeczytania przed opublikowaniem wówczas "na papierze" będzie ładnie wyglądać no i poprawnie.

jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się lepiej nie odzywaj, Kolega strzelił błąd i co z tego ???Jak jesteś polonistą to idź na inne forum....  (2012/12/22 11:50)

Tedi2


Interesują mnie   porozumienia PZW legnica , macie jakieś wiadomości. (2012/12/22 13:09)

Tedi2


Interesują mnie   porozumienia PZW Legnica , macie jakieś wiadomości.
(2012/12/22 13:10)

mario07


Dzwoniłem do Legnicy. Porozumienia na pewno jak w tym roku z tym że trwają jeszcze rozmowy z innymi kołami. Babka powiedziała żeby się wstrzymać do końca roku jak się nie śpieszy z wędkowaniem, bo na pewno wszystko będzie wiadomo na początku roku. Pełna składka członkowska i okręgowa wynosi 208 zł. Jak masz daleko do Legnicy to można wszystko załatwić pocztowo i bankowo. (2012/12/28 21:59)

krystian252


A wiadomo już jakie Porozumienia ma Piotrków Tryb.??? (2012/12/29 13:39)

z@mela


a ma ktos tabelke porozumień okregu sieradzkiego ?? (2013/01/03 11:40)

Rlodz


a ma ktos tabelke porozumień okregu sieradzkiego ??


Witam, załączam link do strony koła Kleń w Pabianicach, wisi tam wykaz porozumień na 2013, nawet dziś dzwoniłem do nich, wykaz ponoć aktualny, choć nie wiem czemu nie ma tych informacji na oficjalnej stronie okręgu sieradzkiego. Sam tez muszę wykupić pozwolenia, w weekend trzeba odwiedzić Warte, także dużo czasu mi nie zostało. Pozdrawiam.

http://www.klen.wedkuje.pl/media/kolo,kolo-pzw-nr-38-klen,0,1621,386.html

 

(2013/01/03 13:52)

dizzy76


http://www.pzw.org.pl/40/wiadomosci/70850/64/wykaz_porozumien_na_2013_rPiotrków w końcu podało swoje porozumienia.
Sieradz bardzo ładnie podpisał, szkoda tylko (oczywiście mówię o mnie:)) że Skierniewice dopłata.Ale cóż, każdy orze jak może :)Dla mnie sprawa jasna, jadę jutro do Częstochowy :)Modlił się nie będę:) chyba że z kijem w ręku :)Pozdrawiam   (2013/01/04 07:26)