porozumienia okręgów pzw

/ 175 odpowiedzi
Norbert Stolarczyk

Burak z Kielc na szmelc
Robisz tylko wstyd Kolegom z koła AMUR których bardzo Szanuje. (2009/11/24 12:23)

u?ytkownik14746

a z kąd ty wiesz ze jestem z kielc
nacisnąłem to koło bo tak chciałem zabronisz mi
zobacz uklejopożeracz nie ma żadnego koła bo nic nie robi tylk ... zamęt

obraziliście kielce a ja nawet tam nie byłem buhaa haaa taki myk (2009/11/24 12:32)

Norbert Stolarczyk

Tu mnie zjadło. To w takim razie pozostaje ostatnia z możliwych opcji
Już wiem jesteś Kutas nie szuler. (2009/11/24 12:37)

u?ytkownik14746

oraziłes tylu ludzi z kielc buhaahaa bo dałes sie wciągnąć w głupie gierki
buhaaahaaaaaa pozdrawiam scyzorów buhaahaaaaaaaaaa (2009/11/24 12:42)

u?ytkownik14746

wiedziałem że jak napisze o jedzeniu ryb Gosthmir pierszy sie rzuci do ataku i rzucił sie ............
Appusa też myslałem, że wciagne ale okazał się bardzo inteligętny dlatego post o krajówce
reszta poszła wilczym pędem kazik uczulaony na pstragi więc wpisałem w google pstrąg kielce zarybianie i artykulik sam sie znalazł
nie sadziłem że pójdzie tak gładko
i ze jestescie tak znienawidzeni do innych
buhaaa haaaaaaaaaaaa
szuler rządzi (2009/11/24 12:57)

u?ytkownik14746

a tak naprawde to jestem z ostrowca i wielu już ze mną pisało heeheeeeeeee (2009/11/24 13:02)

u?ytkownik14746

ale na innym portalu kumasz już misiu zemsta jest słodka buhaahaaaaaa (2009/11/24 13:10)

Norbert Stolarczyk

chciałbym spotkać cię nad wodą, ryby takie głodne (2009/11/24 13:12)

u?ytkownik14746

wiesz nie gustuje a w facetach więc sory (2009/11/24 13:17)

Norbert Stolarczyk

Uwierz po pierwszym moim dotyku zakochałbyś się GWARANTUJĘ (2009/11/24 13:21)

J

Do Pana 197cm120kg
Rozwiązanie PZW to ostateczność ja tylko napisałem o przepisach aby zmienić statut potrzeba i tak dalej trzeba czytac ze zrozumieniem. Ale ciesze się, ze i tak ktoś chce rozmawiać zamiast srać do wód ogólnodostępnych. O wszystkim co ja proponuję napisałem w tym wątku ale ponieważ większość się nie zgadza ze mną wiec nie będę rozwijał. Róbcie po swojemu w koncu jesteście współ odpowiedzialni w swoim związku. Zobaczmy jeszcze dalej do tego Statutu, który osoba powinna znać i przestrzegać, skoro wstąpiła do PZW."...uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu Koła,...", oraz "...przestrzegać postanowień Statutu, uchwał i regulaminów władz Związku, w tym Regulaminu amatorskiego połowu ryb, kierować się zasadą koleżeństwa i wzajemnego poszanowania, strzec jedności i dobrego imienia Związku,..." jeszcze na koniec jeden paragraf, który wstepujący do PZW akceptuje, skoro się do tej organizacji zapisuje:"...strzec wartości materialnych i praw niematerialnych Związku, ochraniać i pomnażać mienie Związku jako dobro wspólne jego członków,..."
A co zrobicie to mnie wali (2009/11/24 13:25)

u?ytkownik4459

Panowie...tytuł tego wątka brzmi: POROZUMIENIA.
Myślę, że autor tego wątku miał na myśli porozumienia wewnątrz Związku zakreślone przepisami Statutu PZW a mianowicie: paragraf 37 pkt 10 oraz paragraf 46 pkt 27.
Stosowanie tych przepisów, a zwłaszcza przepisu paragraf 46 pkt 27 w życiu społecznym Związku jest sprzeczne z przepisem paragraf 13 pkt 5
Doprowadza on do nierównego traktowania członków Związku i można to nazwać dyskryminacją co w konsekwencji narusza Art. 32 pkt 2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Stosowanie zasad niezgodnych z podstawą prawną funkcjonowania Związku może doprowadzić do zastosowania środków w trybie Art. 29 Ustawy-Prawo o stowarzyszeniach.
Co wówczas panowie szuler, J, Gacek powiecie, zrobicie?
Co się stanie z Waszymi poletkami, które w szybkim czasie zarosną,
czego będziecie bronić jak działalność "WASZEGO" Związku zostanie zawieszona?
Osobiście uważam, że nie wiecie o czym ja mówię i sądzę, że należycie do grona ludzi, którzy są za nieprzestrzeganiem przepisów prawa.
Uwielbiacie je łamać w celu tworzenia własnych poletek na PAŃSTWOWYM GRUNCIE.
Dobrem będzie jak zaczniecie w końcu prawo szanować.
Nie będę się dalej wgłębiał do Waszego wnętrza ponieważ mam czyste ręce.
P.K. (2009/11/24 13:26)

u?ytkownik14746

no i co pokazujesz te przepisy ustawy i co ??
a no nic
buhaaahaaaaa

i nic nie zrobisz bo ci nikt na to nie pozwoli dotarło to do ciebie (2009/11/24 13:30)

adler

Dość tego koledzy czyż nie widzicie że kol. szuler to taki sam beton jak prezes i organa PZW . ? Być może nasłany przez nich właśnie gdy przeczytali nasze posty i wolę walki o swoje prawa . Chcą nas poróżnić względem kolegi apuusa , a także wielu innych którzy walczą o dobre imię i godność Nas wszystkich , także o to by PZW było stowarzyszeniem równym dla wszystkich wędkarzy , a nie tylko dla elity mającej władzę i członków mających kasę ( nowobogackich sprzedawczyków ) . Omijajcie ich wpisy , ignorujcie . Bo tylko w ten sposób odbierzemy im jeden z mieczów . Koniec zabawy w wierszyki pomóżmy koledze apuusowi . Tak jak do wierszy ruszcie zady do czynnej pomocy i wpisywania się na listę pisma które kieruje kolega apuus do różnych organów państwa . NIE ZOSTAWIAJMY GO SAMEGO W TEJ WALCE O NASZE WSPÓLNE DOBRO KTÓRE STATUTOWO MAMY ZAPEWNIONE .!!! (2009/11/24 13:37)

u?ytkownik23635

Piotrze daj spokój , nie tłumacz kretynowi bo i tak nic nie zrozumie. Zobaczymy minę tego gównojada już nie długo. Wtedy będzie się śmiał chłystek jeden. (2009/11/24 13:38)

u?ytkownik4459

Do szuler, J, Gacek...myślę, że wiecie co to jest GŁĄB KAPUŚCIANY...
no właśnie...tworzycie go w jednej osobie.

(2009/11/24 13:44)

u?ytkownik26410

Racja apuus. Apropos .Dostałeś mojęgo e-maila. Wysłałem go po 16 . Mam nadzieję,że dotarł. (2009/11/24 13:54)

J

Ty chyba przeczytałeś bez zrozumienia moje posty w tym wątku ale nie dziwię się jak tu tylko o pedaleniu ,gówna fruwaja i do dupy zaglądają strach się bać. Przeczytaj ja co o tym myślę a nie co o tym myślą inni ćwierć inteligenci w pierwszym pokoleniu z wściekła pianą na pysku. Zresztą kończę pobyt tutaj, bo tylko Ty jeden mądry tu jesteś i się marnujesz walcząc dla tej hołoty. Jeszcze parę tygodni temu jak tu zaglądałem to wydawało mi się że jest paru ludzi ale teraz widzę, że to ukryte talenty fekalnej poezji (2009/11/24 14:07)

u?ytkownik4459

..................................................................................... (2009/11/24 14:36)

J

Byłem krótko, ale intensywnie. Warto było. Poznałem wspaniałych ludzi ich „tfurczość”, „stosónek” do nowych. Poznałem więzy przyjaźni. Wiem jak dużo i intensywnie można nasrać do wody i to wierszem. No cóż jak każda przygoda i ta musiała się skończyć. Chciałem dobrze i miałem plany a wyszło jak wyszło. Wszystkich porządnych userów przepraszam. Nie żałuję. Nieraz warto wejść w gówno za widoku niż po ciemku na tej samej drodze a szczególnie teraz muszę dobrze patrzeć do wody.
Żegnajcie przyjaciele (2009/11/24 15:29)

goryl25

jak ? mój okręg nie podpisuje żadnych porozumień ?? to oznacza że nie będe mógł łowić w szczecinie za darmoche ?? ja zabije zaraz te PZW gorzów , sory ale się wkur... na te pzw bo sobie z nas jaja robią :( a ja planowałem tygodniową wyprawe do szczecina na rybki w 2010 a tu kicha nie pojade sobie :( (2010/01/05 11:52)