Zaloguj się do konta

porozumienia okręgów pzw

utworzono: 2009/11/11 19:22

Co rozumie Pan przez słowo krajówki. Chodząc na zebrania powinien Pan wiedzieć ,że Krajowa Składka Członkowska to jest a , że ją nazwali podstawową to już inna bajka. [2009-11-24 10:53]

szuler...niewygodne pytania pomijasz...chyba jesteś tu szpiegiem...
[2009-11-24 10:54]

to przjedz do nas a zobaczysz czy jest krajówka jak wniocha dostaniesz [2009-11-24 10:56]

a może coś merytorycznie a nie taka plama. [2009-11-24 11:04]

kazik

Jak już zacząłeś z jednym wizerunkiem to kończ z nim , a nie rób z nas głupich .Wkurzyłem się i chyba zaprzestanę dyskusji z tymi panami , a myślałem że potrafią rozsądnie podchodzić do wędkarstwa . Dobrze kolega GHOSTMIR zauważył , że ci panowie są nie reformowalnii , wizja ich tak zaślepiła że nie widzą co będzie jutro , a co po jutrze i ciekawy jestem co powiedzą jak to wszystko zniszczą taką gospodarką. To co wy proponujecie to jedynie tylko nabijanie naiwniaczków na kasę , a nie dbanie o dobro środowiska wodnego. [2009-11-24 11:04]

" wniocha dostaniesz.........." Czyżby to pogróżka czy zachęta? [2009-11-24 11:07]

Widać że coś tam nasza portalowa laska próbowała ale najwyraźniej jej nie wyszło :) [2009-11-24 11:11]


Jeśli Pan Szuler znajdzie u siebie moją kategorię to przyjmuje wyzwanie.
To w czyim imieniu zabiera Pan głos? [2009-11-24 11:19]

Norbert Stolarczyk

Na początku myślałem a było zaraz po tym jak Pan szuler rozpoczął swój wątek w totalnie nie fortunnym stylu że facet najzwyczajniej w świecie przez przypadek lub celowo wyraził się w taki a nie w inny sposób aby jak największa ilość osób skłonić do dyskusji niestety szybko się okazało że facet w niczym nie ustępuje "ulicznej dziwce" broniącej swojego terytorium.
Aż tu nagle wyrósł nam kolejny Kwiatek egzemplarz minionej epoki kolega J też którego zaistnienie wcale nie jest do końca jasne.
Który rzekomo walczył o demokracje a dziś jak sam mówi bardzo się tego wstydzi istny POPIs, nie pozostaje nic innego jak uznać obu Panów za szpiegów zasranego betonowego grajdoła zawsze to bezpieczniejsze podejście niż udowadniać komuś coś co i tak do niego nie dotrze.
Kiedyś ktoś dla mnie Ważny i chyba dla każdego chrześcijanina powiedział takie słowa "nie rzucajcie pereł świniom" komentarz pozostawię kolegom pod rozwagę, a puki co mały humor

Kolega szuler i jarek przez j duże
Przez Polskę cała robią podróże
Wzięli się chłopy w wespół do kupy
By zajrzeć wszystkim wreszcie do dupy
Patrzą uważanie jak działają Okręgi
Kto komu dzisiaj sprawuje cięgi
Czy kasy starczy? Czy może mało?
Więcej na pewno by się przydało
Jak tu okroić biedną starszyznę
Z ich kilku złotych jako Pańszczyznę
Limity wprowadzić, zakazy uradzić
Wszystkich do wora jednego wsadzić
Taka to klika nam tu powstała
ze prawie straszą Wszystkich bez mała
Weźcie się chłopy za jakąś robotę
Zamiast na forum siać swą głupotę.
[2009-11-24 11:34]

kazik


By lipkazik


Tak przyroda naprawiła błąd człowiek , przekształcając wody Pstrągowe , dla własnych potrzeb i chyba was koledzy wizjonerzy okręgów nie powinno to dziwić jak nasze pieniądze poszły na marne . A Pstrągi już same się wyniosły i kiedyś podobnie będzie z waszymi planami . [2009-11-24 11:36]

Widze że tu nikt nie moze mieć innego zdania niż elita tu panująca
też jestem przeciwko krajówce ,by tacy jak wy jak sami o sobie piszecie zasraj krzaki nie przyjeżdały nad moją wode

wstydze się za was i za to ze jestem zmuszony do was mówić koledzy
[2009-11-24 11:41]

Panowie i Koledzy. Zmieniajcie Tytuł posta: bo się można pogubić

[2009-11-24 11:45]

kazik

Ci panowie i jeszcze jeden rządny pieniędzy lubią dyskutować na kilku wątkach i myślą że gdzieś im się uda. [2009-11-24 11:48]

Ządny czego pieniędzy ?? chyba dobrego smaku dyskusji
[2009-11-24 11:50]

kazik

A ciekawy jestem czy na innych portalach jest coś podobnego , bo chyba rozpoczęła się kampania wciskania nam kitu , ale to trochę za wcześnie – wybory za cztery lata , a brać wędkarska chyba jeszcze nie wie co grane. [2009-11-24 11:52]

Norbert Stolarczyk

Absolutnie nie musisz mówić koledzy zresztą po takim powitaniu wątpię by ktoś chciał być przez Ciebie nazwany, proponuje więc standardową formę Pan.
Nie jest tak jak to napisałeś że rządząca elita nie pozwala wypowiedzieć się innym bo tak nie jest ale musisz zauważyć że nie jesteśmy mamucimi wypierdkami żeby zwracać się do nas w sposób preferowany przez Panów Szuler oraz aż nie wiem jak to napisać Pana J
Konstruktywna rozmowa gdzie poprzez wypowiedz uzasadniającą czyjąś racje kierowana do osoby myślącej inaczej nie jest łatwa i taką sztukę posiadają tylko niektórzy ( ci dwaj Panowie absolutnie się nie zaliczają) Jeden chce Wszystkich oskarżać gdzie następnie drugi tą samą grupę chce wydupczyć. Jaj Pan uważa Szanowny Panie Artur jak można z takim,i osobami poważnie rozmawiać, proponuje więc na początek spuścić nieco powietrza i lepiej zapoznać się z treścią kilku postów a zaznaczam jest co studiować, zamiast skupiać się na wersji odwetu jak to Pan raczył uczynić.
[2009-11-24 11:58]

na innch portalach to by cie zjedli z takimi pomysłami jak krajówka
[2009-11-24 11:58]

mysle że kultura jest wyznacznikiem tego jak się pisze dlatego zacząłem z tak niskiego poziomu bo taki poziom był tu prezentowany
[2009-11-24 12:00]

kazik

Czy moje argumenty nie pokazują czego wy naprawdę chcecie kolego ,,Ghatek” , bo na pewno nie chodzi wam o ochronę wód i środowiska , tylko zarybiania takimi rybami jakie przyniosą dochód i to wszędzie gdzie popadnie. [2009-11-24 12:01]

Norbert Stolarczyk

Obstajesz Pan Panie Artur za ludzmi którzy sami wprowadzili taki poziom dyskusji My tylko będąc elastyczni podpieliśmy się pod obu Panów żeby nie czuli się gorsi.
Pan natomiast jest Panem swego życia i to od Pana zależy jak zostanie odebrany. [2009-11-24 12:04]

Trafił się następny arcymon który ma wielkie nic do powiedzenia. Proponuje Gatek żebyś zwiną swoje zabawki i zmienił piaskownice, bo takich jak Ryszard Mąciwoda, Jarosław Miśkiewicz i Ty Artur Gatiński na tym portalu nie potrzeba. Gdybyś coś jeszcze mądrego napisał to moglibyśmy podyskutować, ale ty wyjeżdżasz nam o jakimś zjadaniu na innych portalach. Ciekaw jestem ilu jeszcze będziemy mieli okazje gościć takich czereśniaków. [2009-11-24 12:09]

Tak jest!!! Popieram kol.norbiko1. Najpierw trzeba by trochę poczytać a dopiero potem zabierać głos panie Gatek. Na marginesie: powiedział pan" wstydzę się za was i za to ze jestem zmuszony do was mówić koledzy". Więc ja odpowiadam: Za nas pan się wstydzić nie musisz. To po pierwsze. Po drugie: Żaden z nas nie zmusza pana do rozmowy z nami. A po trzecie: To mnie jest wstyd,żeś Waść ze Śląska. Obyśmy się kiedyś spotkali nad wodą. Bez pozdrowień. [2009-11-24 12:11]

no i sami widzicie poziom



nie będę rozmawiał w takim tonie




[2009-11-24 12:12]

No to do widzenia:) [2009-11-24 12:13]

Do widzenia Gatek [2009-11-24 12:15]