porozumienia okręgów pzw

/ 175 odpowiedzi
kazik

Słuszna uwaga kolego ,, Ja1kuba” ci panowie chcą władzy i nie ważne czy innym się to podoba czy nie . A tak naprawdę to im nie chodzi o ochronę zasobów wodnych tylko jak tu zbić kasę na tym naszym hobby i majątku PZW. (2009/11/24 08:01)

u?ytkownik7463

"jesli jest to złe rozwiązanie to czemu zostało przegłosowane
na przekór wam heeheeee"

Może odpowiedź jest w Waszych postach:

"ułomność demokracji polega na tym, że zdanie dwóch idiotów więcej znaczy, niż jednego mądrego. " (2009/11/24 08:03)

u?ytkownik14746

zbić majątek na ........ żałosny jesteś

Widac tak chcieli wędkarze i tak jest
myślicie że w PZW decyzje podejmowane są z naruszeniem demokracji
Jesli tak to co was powstrzymuje przed złożeniem doniesienia do prokuratury (2009/11/24 08:08)

kazik

Jakie były wybory to wszyscy wiedzą . A jakie wybory to i takie głosowania i taki program . Ciekawe ile jeszcze nasza przyroda wytrzyma . Pieniądze do okręgów , a może wpierw należy zmienić Statut i prawo wodne , a potem zastanowić się gdzie te pieniądze można przeznaczyć.
Jak do tej pory to gospodarka okręgów i tak jest sterowana od góry i proces degradacji wód nadal trwa i to nie z winy wędkarzy. (2009/11/24 08:13)

u?ytkownik14746

powiem jedno moja opcja wygrywa a wasza nie i to jest fakt (2009/11/24 08:18)

kazik

Tylko że za cztery lata to może być inaczej i wtedy trzeba będzie to wszystko naprawiać .
Dlatego że większość widzi że to jest złe podejście do sprawy i trzeba ratować to co jeszcze zostało. Co wychodzi z tych pieniędzy jakie mają okręgi , czy ryb przybędzie , bo ja uważam że nie i jeszcze za tą kasę w imieniu ochrony środowiska niszczy się to wszystko co do tej pory żyło w naszych wodach bo kilku nawiedzonych chce mieć kasę i ryby szlachetne blisko własnego domu , a nie patrzy się co na to inne organizmy żyjące w tych wodach . Taka jest gospodarka okręgów i czy to nie jest chore , ale co niektórzy to będą mieli niezłe posadki. (2009/11/24 08:37)

kazik

Świadomość wędkarzy powiększa się i każdy zaczyna na oczy przeglądać i nie wiem czy kolegi szulera opcja ma przyszłość. Jak na razie to chyba zbudziliście śpiącego niedźwiedzia tymi wyborami i wielu już ma dość takiej gospodarki. (2009/11/24 08:51)

u?ytkownik14746

widze że najbardziej boli cie to że aktywni działacze coś robią zarybiają płytkie zapomniane wody rybami szlachetnymi zobacz co inni robią zamiast ujadać

idą w plener i pracują
http://bialaprzemsza.pl/luk/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=41

http://www.tpriig.pl/dzialania/sztuczne-tarlisko-dla-inskich-troci.html (2009/11/24 08:54)

kazik

Te wody że mimo że płytkie to jednak żyją i jest wiele w nich organizmów które napędzają całe życie od źródeł po Bałtyk . Więc nie zapominaj tego i nie masz prawa niszczyć tego jak również wprowadzać nieodwracalnych zmian zarybiając takimi rybami które niszczą to wszystko. Jeżeli natura zapomniała o nich to w jakimś celu , a człowiek powinien jedynie ich chronić , a nie zmieniać. A te linki to tylko świadczą że jednak człowiek dalej nic nie zrozumiał. (2009/11/24 09:22)

J

Do Ja1kuba i kto to mówi trzeba być psychicznym degeneratem aby taki wierszyk napisać.
"To wystawię swoją dupę
I po prostu zrobię kupę.

Lecz jak ja wtedy z dupy pocisne
Zaczniecie wierzyć w apokalipse.

To co wdział Noe to tylko jest mżawka
Przy tym co mi z tyłka wyleci znienacka

Wnet fala wypełni rzeki, doły, rowy
Stan osiągną szybko ponad alarmowy.

Na koniec fala z dupy mojej środka
Zniczy wszystko co na drodze spotka."

ty byś nawet rybę przeleciał jak by nikt nie widział. Musisz tkwić psychicznie jeszcze w dupie aby mieć takie wizje (2009/11/24 09:34)

J

Dlatego napisałem, że nie pomagam ludziom którzy do mnie nie maja zaufania a pan nachalnie chce abym robił wbrew sobie. Trzeba było inaczej zacząć dyskusje bo miałem dobre intencje ale tu najlepiej jednak o sraniu wychodzi to miejcie dalej obsrane PZW bo tylko na to zasługujecie i dobrze w gównie się czujecie, a może podgrzać troszkę??????????? (2009/11/24 09:39)

u?ytkownik26601

Ja popieram tych którzy chcą SCALIĆ PZW. < w nazwie jest POLSKI> To PZW powinno wydawać zezwolenia na połów ryb jako uprawniony do rybactwa. niestety na drugiej stronie legitymacji członkowskiej jest wpis Polski Związek Wędkarski Okręg .................. Co zrobić aby znowu być w PZW a nie w PZW Okręg ?
Przenieśmy wszyscy członkostwo do jednego okręgu. Może jest inny sposób ???
Do Pana J - Podoba mi się wprowadzone przez pana hasło kormoran tylko nie w odniesieniu do emerytów.
- Proponuje aby Pan zdobył uprawnienia do rybactwa i wdrażał swoją koncepcję w życie. (2009/11/24 09:40)

u?ytkownik14746

to znaczy że pstrąg potokowy jest rybą której nie powinno byc w wodzie a to ciekawe
pewnie ci co chcą powrotu łososia i jesiotra też niszczą przyrodę
powiedz dlaczego nie powinni zarybiać potokowcem bo co ???
jakie masz ku temu argumenty (2009/11/24 09:43)

J

Zmienić statut buhahahahaha Paradoksem jest to, że rozwiązać PZW albo zmienić statutmogą .... tylko jego członkowie.
I w opisany w Statucie sposób. Wyłaniając swoich przedstawicieli, którzy jako zjazd PZW, podejmą decyzję o rozwiązaniu stowarzyszenia.
Ale jak mieliby do tego doprowadzić, skoro nie chce im się uczestniczyć? Biernością można wybierać właśnie takie władze, jakie mamy. Ale kto z takich obsrywaczy o tym wie (2009/11/24 09:43)

J

Tu wszyscy maja jakąs psychozę odnosnie bogactwa , czyjego bo nie mojego, Tymczasem ci obecnie bogaci kiedyś byli biedni. I do bogactwa doszli. Każdy do bogactwa dochodzi. Albo je pomnaża. Ale nie może się obrażać na to, że nie ma tyle co inni. Człowiek biedniejszy od tych, którym chciałby dorównać musi ciężko pracować, a nie czekać aż ktoś mu da, nie wykazywać postaw roszczeniowych. Obywatele biednego państwa muszą zaciskać zęby i robić swoje. Jeżeli w tym wszystkim jest dla nich ważniejsze kombinowanie i wykorzystywanie swoich pobratymców, albo wynagradzając ich słabo, albo okradając tych, którzy organizują pracę, to zarówno jedni jak i drudzy oszukują się wzajemnie i trudno im dojść do efektów. Co widzimy na każdym kroku…a szczególnie tu (2009/11/24 09:50)

J

Nie zmienie swojego pogladu. U nas były teraz zarybienia i to własnie emeryci -kormorany siedza i po wyciagnieciu 3 karpi dzwonią: Ginter przyjezdzaj razem z Gerardem jo wom trzymie plac (2009/11/24 09:55)

kazik

Nie twierdze że nie powinno się zarybiać rybami Łososiowatymi , ale trzeba wiedzieć gdzie można a gdzie nie . Bo jak do tej pory to zaczyna się tymi rybami zarybiać gdzie popadnie i jedynie tylko woda czysta się liczy . Nie wszystkie rzeki nadają się dla tej ryby i zmian w postaci budowania sztucznych tarlisk lub przystosowywania koryt rzek dla potrzeb tych gatunków są nie na miejscu . Są rzeki mimo że źródlane to przeznaczone dla innych ryb i organizmów i dobrze wiesz że tam nigdy nie było takich gatunków i nie powinno ich być. Ryby te powinno się wpuszczać tam gdzie naturalne warunki środowiskowe pozwalają na naturalne życie i rozmnażanie tych ryb . (2009/11/24 09:58)

u?ytkownik14746

to fragment z ,.....W Polsce zagrożony z powodu systematycznego niszczenia jego siedlisk poprzez postępującą zabudowę hydrotechniczną rzek górskich oraz dużą presję wędkarską i kłusownictwo.
Ci ludzie odtwarzają to co zepsuli inni (2009/11/24 10:06)

u?ytkownik26601

Mi nie chodzi o rozwiązanie Pzw. Jeszcze raz to PZW powinno być uprawnione do rybactwa. Bezpośrednio a nie pośrednio przez Okręgi..... (2009/11/24 10:12)

u?ytkownik1805

Szczególnie bardzo chcą odtworzyć to na Dunajcu! Jeśli odtwarzaniem jest zbudowanie 40 MEW. (2009/11/24 10:15)

kazik

Warunki środowiskowe to nie to co człowiek zniszczył , bo człowiek również zniszczył i inne formy życie w tych wodach. Dzisiaj należy dobrze się rozeznać gdzie i co tak naprawdę żyło i było w tych wodach (na podstawie ludzi którzy jeszcze żyją i pamiętają co można było przed wojną łowić , jak również ze starych przekazów które mówią o naturalnym przebywanie danych gatunków , a nie z publikacji jakie człowiek zmiany wprowadził) i dopiero podejmować co i gdzie należy odtwarzać , a nie jak nam pasuje bo akurat to wody takie , a te inne. I wszystkie źródliska powinny być szczególnie chronione , a nie przystosowywane dla naszych potrzeb , bo od nich zależy przyszłość życia naszych rzek . Błędem jest wpuszczanie ryb Łososiowatych do wód wypływających z terenów podmokłych i bagiennych , jak również o średniej temperaturze wyższej niż potrzeby tych ryb. Należy jeszcze uwzględnić ocieplanie się klimatu któro to w sposób naturalny wypiera te gatunki. (2009/11/24 10:29)

u?ytkownik14746

możecie sobie bic nawet głowa w klawiaturę ale to nic nie zmieni prawo w PZW tworzą ci co chodzą na zebrania a nie ci co siedzą przed monitorami i dlatego moje jest prawem a wasze to mrzonki
Nie chce krajówki i jej nie ma a wy chcecie i jej nie macie (2009/11/24 10:30)

kazik

Kolego szuler dlaczego zmieniasz własny wizerunek , ten co jest teraz to jest trochę nie stosowny , bo dzieci oglądają , a pod spodem wpisu tylko dla dorosłych nie ma. Opłaty okręgowe doprowadzą do ujednolicenia rybostanu , bo każdy okręg będzie chciał mieć ryby dochodowe , a wszystko inne będzie wyniszczone. Dlaczego nie powinnem oglądać w naszych rzekach Raków , Kiełży , Jelców , Kleni , Płoci i innych gatunków ryb lubiących wartkie i czyste wody . Co to są śmieci które tylko zanieczyszczają wodę i konkurują z rybami dochodowymi . Czy taka wizja tobie się śni i do tego dążycie . Dlaczego jedni mają mieć ograniczony dostęp do rzek a inni nie bo tak wy chcecie. Jaka to jest demokracja kiedy obywatel naszego kraju jest traktowany nie jednakowo . (2009/11/24 10:47)

u?ytkownik4459

KOLEGO SZULER...PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ W BŁĄD RESZTY FORUMOWICZÓW TEGO WĄTKU PONIEWAŻ: posiadam pismo od Dyrektora Biura ZG PZW, Pana Waligóry, w którym pisze, że składka krajowa jest.
To jest ta, którą ustanawia ZG PZW.

Proszę być dobrze przygotowanym do zabrania głosu. (2009/11/24 10:48)

u?ytkownik14746

widzisz Kaziu gdzieś tam coś nie stosownego nie pobudzaj się niezdrowo
ta syrenka jest ubrana okularki przetrzyj (2009/11/24 10:50)