porozumienia okręgów pzw

/ 175 odpowiedzi
u?ytkownik26601


Rosjanie też mają sposób na kormorany. Płacą symbolicznego rubla z sztuką.Problem w tym , że nabój kosztuje dwa razy więcej. Wolą strzelać kaczki.
Czy nie lepiej byłoby użyć terminu" niektórzy emeryci."
Może Pan napisze na temat poprawności robienia zdjęć , tylko bez emocji.
Pozdrawiam 197cm120kg (2009/11/23 10:39)

Norbert Stolarczyk


Kolego Jarku skądkolwiek jesteś na początek powiem tyle, stanąć na środku drogi i wykrzyczeć że źle się w naszym kraju dzieje to jest bardzo łatwe biorąc pod uwagę fakt że dzięki ludziom którzy 20 lat temu walczyli dziś możesz bez uszczerbku na z zdrowiu i bez obawy utraty życia głosić takie teorie.
Lecz jak zauważyłem dla Ciebie WALKA to jak się wyraziłeś "pisanie petycji, bicie piany, jak również wybranie gabinetu cieni" lub jak zapewne wolisz "piękna idea socjalu"
Więc tak naprawdę to nic nie wiesz c to jest walka lub masz mylne spostrzeżenia i teorie na ten temat.
Będziemy bić pianę, pisać petycję a jeśli zajdzie taka potrzeba wybierzemy gabinet cieni a jeśli i to nie pomoże podpiszemy pakt z samym "diabłem" .
Na pewno o tym usłyszysz i ciekawe po której stronie wtedy się ustawisz.

A teraz z drugiej "beczki"
Skoro jeśli krytykujesz obecny system działania PZW, krytykujesz też nasze zamysły i z tym związane działania to powiedz Mi drogi Panie Kolego jakie proponujesz rozwiązania z chęcią się z nimi zapoznam.
Nie zapomnij tylko że muszą one być poparte prawem działającym na terenie RP i Unii Europejskiej.
Masz teraz okazję się wykazać tak bez emocji oczywiście. (2009/11/23 11:08)

J


Może Pan napisze na temat poprawności robienia zdjęć , tylko bez emocji.
Pozdrawiam 197cm120kg
Ja nie robię, bo ryba pozująca do zdjęcia to jak człowiek z głową w sedesie, takie same odczucia, radze spróbować. Ale jeśli to kogoś rajcuje to rybę miarową i poza okresem ochronnym należy sfotografować w otoczeniu przyrody, najlepiej w czasie wypuszczania. I sesja powinna trwać jak najkrócej. (2009/11/23 13:22)

u?ytkownik1805


Panie Jarku w Krakowskim okręgu PZW czterdzieści zł kosztuje mnie ze Sląska JEDEN DZIEŃ ŁOWIENIA! Rocznie to może bym to przemilczał, ale dzień!! A przekroczyć granice okręgów na Wiśle, jest bardzo łatwo. Nawet nie bardzo świadomie. Jeśli już muszę płacić to może 10 - 15 zł. Będąc na rybach np. dziesięć razy w okolicy klasztoru w Tyńcu płacę 400 zł.. To jest jedna trzecia tygodniowego łowienia w Szwecji, gdzie ryb jest zatrzęsienie i nie ma bzdurnych opłat ani przepisów. I przede wszystkim nie ma PZW. I może dlatego tam są ryby! Cieszę się bardzo, że chce Pan Pomóż! PZW aż prosi się o reformę! im prędzej tym lepiej dla wszystkich! (2009/11/23 13:57)

J


Takie teorie mogę głosić, bo sam o tą wolność walczyłem i to dużo wcześniej niż 20 lat temu bo już w 68 i 71 roku a nie czekałem aż ktoś to zrobi za mnie i dość w dupę dostałem, tak ,że te teorie przepisane lub zasłyszane może pan sobie zostawić dla potomnych, bo to co pan wie to i tak za mało. I kończę swoje wypowiedzi, bo nie mam zwyczaju robić interesy lub pomagać ludziom, którzy są źle do mnie nastawieni i nie maja zaufania. Po której stronie stanę, na pewno po swojej, bo to ja mam w tym wypadku rację.
Żegnam. (2009/11/23 14:00)

u?ytkownik1805


Mam tylko jedno pytanie! Czy po właściwej stronie barykady! Miałem znajomego który walczył w AK! Ten skrót można tłumaczyć dwojako Armia Krajowa jak i Africa Koprs! Zależy kto jaki ma światopogląd! Również żegnam! (2009/11/23 14:42)

J


longin napisał;Panie Jarku w Krakowskim okręgu PZW czterdzieści zł kosztuje mnie ze Sląska JEDEN DZIEŃ ŁOWIENIA!
Ja mieszkam od Pana 11 km i płacę 20 zł za dzień w Krakowie więc nie wiem czemu 40 zł a od przyszłego roku może być 50 zł za rok łowienia w Krakowie jak przejdzie. A ryb do zatrzęsienia jak wypuszczam na koniec to miejscowi dostają wytrysku. W Afrika Korps nie byłem, o aż tak stary nie jestem ale za karę o mało nie wylądowałem w Wietnamie. (2009/11/23 15:00)

u?ytkownik1805


To proszę wejść na strone PZW Kraków i zobaczyć wysokość składki jedodniowej! (2009/11/23 15:06)

J


Dla longina http://www.pzw.org.pl/29/wiadomosci/14943/63/wykaz_skladek_i_oplat_za_wedkowanie_w_okregu_pzw_krakow_w_roku_2
Członka PZW Składka okresowa jednodniowa
40
30
20
40 zł jest za wody górskie a nie w Tyńcu za wody nizinne jest do konca roku 20 zl za dniówkę (2009/11/23 15:12)

u?ytkownik1805


Gdzie pisze że 40 zł to górska, 30 zł to co? 20 zł nizinne? Nie jest6 to wyrażnie napisane! (2009/11/23 15:27)

J


KONTAKT:
+48 12 643 16 65
okreg@pzw.krakow.pl
www.pzw.krakow.pl
A jak nie to płacz i płać (2009/11/23 15:43)

u?ytkownik1805


To ostatnie trudno nawet komentować! Powiedziałeś co wiedziałeś.!Ot co! Amen! (2009/11/23 15:57)

J


a co miałem powiedzieć, chcesz płacić 40 zamiast 20 to płać. I widzisz nie watro. amen (2009/11/23 16:34)

u?ytkownik1805


Wolę dać parę razy po dwadzieścia i pojechać do Szwecji, czy Norwegii!Tam jak płacę to wiem za co! A tu płacę tylko za dostęp do bez rybnej wody. Aha i płacę jeszcze z tzw. racjonalna gospodarkę rybacką na wodach związkowych. Jaka ona jest widać gołym okiem. To znaczy nic nie widać bo niema co widzieć, nawet w przeżroczystej wodzie! (2009/11/23 16:41)

J


Jak bym miał takie problemy z rybami to faktycznie bym się nie zastanawiał. Próbowałem Ci pomóc, że niepotrzebnie płaciłeś po 40 zł zamiast po 20 a Ty zmieniasz temat. Gdzie masz rybaków na naszych wodach południowej Polski. Ja nie muszę wyjeżdżać za granicę bo mam ryb dostatek w Wiśle i Redze a ich nie jadam, a na temat porozumień nie będę się już wypowiadał bo zostałem wrogiem publicznym. (2009/11/23 17:05)

u?ytkownik1805


Rozumie to co piszesz. I jak sam widzisz nie wszystko jest jasno powiedziane. Zamiast próbować to jakoś ujednolicić to PZW rozdrabnia i mąci. Łowię nie tylko w Wiśle i nie mam problemu z rybami. Nigdy nic nie zabieram, ale nie mogę się zgodzić z nakazowym traktowaniem mojego hobby. Wszystko ma być przejrzyście. I tylko tyle! (2009/11/23 17:11)

u?ytkownik14746


żadnych porozumień to zmusi wędkarzy do aktywnej pracy w kolach (2009/11/23 17:13)

u?ytkownik3378


Szuler, masz rację ,żadnych porozumień bo każdy może łowić gdzie chce. (2009/11/23 17:36)

kazik


Kolego ,,J” jeżeli jesteś człowiekiem poważnym i z takim dużym stażem , a zwłaszcza jeżeli bronisz twoim zdaniem słusznych zasad to powinneś się jakoś pokazać na tym portalu , bo nikt nie lubi do gołej kartki w ramce pisać. Ja również jestem wędkarzem o podobnym stażu i wiem co było kiedyś i co jest teraz . Dobrze pamiętam wszystkie zmiany jakie przechodził nasz związek . Kiedyś były inne czasy i zarybiano tym co było w dostępie , ale dzisiaj mamy większe możliwości i powinniśmy naprawić błędy jakie kiedyś popełniono , a nie ograniczać wędkarzy co do dostępu do wód i dzielić majątek PZW na spółki okręgowe.
Należy się tym wodom prawdziwa ochrona , a nie zarybianie gatunkami zagrażającymi ichtiofaunie niektórych rzek i potoków które akurat mają czyste wody , bo inne organizmy i ryby też muszą gdzieś żyć. Dobrze kolega o tym wie i nie można przyrody traktować jak własny folwark przynoszący zyski. (2009/11/23 21:59)

J


Mam inne zdanie niż demokratyczna większość na tym forum. I choć prawdziwa demokracja powinna uszanować prawa mniejszości zostałem już skarcony i "odniechciało" mi się udzielania rad i przedstawiania takiej realnej rzeczywistości jaką jest naprawdę, w słusznej sprawie. Widze i czytam jak tu się wyśmiewa i obrzuca prawdziwymi gównami po chamsku nicki i awatary i dlatego tu nie będę biesiadował. Ktoś kiedyś napisał , że wędkarstwo to chamskie zajęcie a łowić ryby nie sztuka po prostu przychodzi się nad wodę i pije. Wiele lat walczyłem z tym pojęciem a dzisiaj po przeczytaniu poprzedniego tematu utwierdziłem się w przekonaniu, że ten portal jest dla takich właśnie ludzi jadowitych i zacietrzewionych w nienawiści, i to wcale nie w mniejszości. Przez takich ludzi odszedłem od wielu dobrych pomysłów w swoim długim życiu. Z perspektywy to żałuję nawet moich wcześniejszych poczynań, bo ułomność demokracji polega na tym, że zdanie dwóch idiotów więcej znaczy, niż jednego mądrego. Tym bardziej że na sztandarowym forum WW userzy (aż strach takich nazywać) wyznają zasadę sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie. przykre to a jednocześnie obrzydliwe. I trzeba być jełopem od kilku pokoleń aby tak napisać: Tak , jestem zboczony. Przed chwila sobie to uświadomiłem. Chętnie bym wydymał takiego pedzia jak ty. Potem, już po wydymaniu, urwał bym ci łeb i wsadził ci go do tej rozpuczonej tylni. Inaczej chyba nie można, bo w życiu się nie zamkniesz ty sieroto księżycowa. Na każdym tylko nie na portalu WW admin by wywalił taki post razem z jego właścicielem, ale tu brać i redakcja się śmieją na czele z generałem. (2009/11/23 22:52)

u?ytkownik14746


dokładnie J masz racje ,ale dzięki demokracji właśnie takie osobliwości są odizolowane od podejmowania decyzji.Jedyne co mogą to poszczekać na forum
Co z tego że ja ich zdaniem nie mam racji i że oni są mądrzy ,ja wiem jedno to moja racja jest na topie i to oni do moich przekonań się musza dostosować (2009/11/24 07:24)

kazik


Nie bardzo zrozumiałem Pana wypowiedz . O co tak naprawdę chodzi Panu i w czym się różnimy , bo trochę jakoś nie mogę tego zauważyć. Jak na razie to pan nie przedstawił żadnego programy naprawczego i żadnej wizji na jaką mieli byśmy podyskutować . Napisz Pan post w którym przedstawisz własny punkt widzenia działalności PZW i dopiero możemy coś konkretnie porozmawiać . Jak na razie to tylko wyskoczył Pan z pretensjami i tak naprawdę to jedynie doprowadził Pan i szuler do pyskówki i zadymy na tym portalu. Czego Pan tak naprawdę oczekiwał takim wystąpienie , skruchy i pokory z naszej strony. A może to Pan obrał złą metodę i złą drogę , którą nie popiera większości wędkarzy normalnych i postępujących z godnie z prawem jakie to ten uwielbiany przez Pana związek wydał. (2009/11/24 07:44)

u?ytkownik7463


"ułomność demokracji polega na tym, że zdanie dwóch idiotów więcej znaczy, niż jednego mądrego. "
"dokładnie J masz racje ,ale dzięki demokracji właśnie takie osobliwości są odizolowane od podejmowania decyzji"
To są dwa blockquotey kolegów Szuler i J

Tkwicie głęboko w błędzie uważając się za lepszych i mądrzejszych. Tym właśnie wszystkich rozzłościliście.

Jeden pisze że nikt nic nie robi drugi co to on by zrobił jak już by zrobił - kupa śmiechu. Bo Wy tylko po wywyższać się chcieliście. (2009/11/24 07:50)

u?ytkownik14746


ja nic nie muszę robic bo już za mnie zrobili
i to zrobili po mojej myśli
z czego jestem zadowolony
pieniądze do okręgów a nie do ZG
i wszystko jasne
jesli jest to złe rozwiązanie to czemu zostało przegłosowane
na przekór wam heeheeee

bo po prostu to dobre rozwiązanie (2009/11/24 07:59)