Zaloguj się do konta

Porozumienia 2012 Okręg PZW Mazowiecki

utworzono: 2012/03/14 15:23
maciekn

Czy opłacając składkę na rok 2012 w Okręgu PZW Mazowieckim mam możliwość wykupienia taniej zezwolenia na obwód rybacki rzeki Wisła nr 2 należący do Okręgu PZW w Radomiu ?

[2012-03-14 15:23]

gienek1

Kolego lepiej opłać w siedleckim to na pewno będziesz mógł wykupić za 15 zeta no Wisłe rejon radomski ,a tak to z tego co mi wiadomo to mozowiecki niema podpisanego porozumienia z Radomiem. Pozdrwaiam
[2012-03-14 11:10]

Porozumienia Okręgu Mazowieckiego to fikcja.Spójrzcie na mapkę jak nas okrojono.Nie połapiesz sobie w Wiśle i Pilicy kolego. [2012-03-14 17:40]

maciekn

Czyli czeka mnie jutro ekspresowy kurs po zajęciach do Garwolina opłacić składkę i od razu powrót do Warszawy. Trochę mi to czwartek rozbije. Ehh czego się nie robi dla tych ryb. Ale w ten weekend ma być 17 stopni więc na ryby trzeba skoczyć.A opłacając składkę w Warszawie nie będzie w takim razie zniżki na Wisłę , a praktycznie tylko na niej łowię wracając do domu.To są jakieś jaja z tymi porozumieniami. Dzięki koledzy za odp.
[2012-03-14 20:34]

JakubUrsynow

No kicha w tym roku tak samo jak w zeszłym. Ze Skierniewicami nie ma i za Bzurę muszę dopłacać:/
[2012-03-14 20:38]

gienek1

wystarczy popatrzeć na mapke porozumień nasi prezesi z mazowieckiego lub siedleckiego to albo lenie albo brak słów co więcej można o nich powiedzieć , inne okręgi to mogą sobie pozałatwiać umowy a tu jechać gdzieś na urlop to trzeba wszędzie płaci kiedyś to były jedno PZW i łowiło sie po całej Polsce ,a teraz narobiło sie prezesów i nie mogą sie dogadać o kase
[2012-03-15 19:34]

MrCrasny

W okręgu radomskim jest wiele fajnych miejsc do wędkowania i są o max 80 km. ode mnie. Ale porozumienia nie ma. Mogę natomiast wędkować na kilku gównianych jeziorach mazurskich (choćby Sasek Wielki) gdzie jest totalna pustynia a na dodatek daleko bo ponad 120 km. Gdzie tu sens i logika?? [2012-03-15 20:05]

kamil11269

na tym portalu są opisane wszystkie porozumienia
[2012-03-15 21:46]

limahl

witam kolegów pochodzę z piep...... łodzi w której wody w ogóle niema i zawsze łowie nad Wisłą od Czerwińska po Kępę Polską więc opłatę dokonam w tym roku na Mazowieckie ale w zeszłym roku zapłaciłem w Mińsku Mazowieckim, który miał porozumienia z wieloma okręgami choćby z Piotrkowskim gdzie lubię połowic na Pilicy po wyżej Sulejowa.

Powstał dylemat ,a jaki? czyli dodatkowa dopłata, co oni odwalają w tym związku? walka o pieniądze po prostu żenada

[2012-03-21 18:30]

topsec

Drodzy koledzy narzekacie na mała ilość porozumień a wg. mapki możemy łowić w Emiratach Arabskich. :-D [2012-03-26 20:22]

przemo1980

paranoja,wielka pomyłka to porozumienie, no ale co zrobić, składki na ten rok już opłacone.
Może ktoś się orientuję jak wygląda sprawa z wykupieniem dodatkowego pozwolenia na wędkowanie na Wiśle w okolicach Puław. Mam tam kolegę i zaprasza mnie w tamte strony i może by się człowiek wybrał .
[2012-03-26 20:47]

okoniowaty

witam, mam pytnie w związku z wyjazdem na majówke do miejsowosci narty koło szczytna, czy mając opłaconą składkę na okreg mazowiecki moge łowic legalnie w jeziorze świętajno?? z mapki wynika że chyba tak ale wydaje mi sie to zbyt piękne aby było prawdziwe więc prosze kogoś zorientowanego o rzeczową odpowiedź , z góry dziekuję [2012-03-30 08:23]

maciekn

Sprawdź sobie w wykazie łowisk, który dostałeś opłacając składkę ;).
[2012-03-30 16:28]

okoniowaty

dzięki, a wiec z tego wykazu wynika, że mozna. teraz pytanie czy w tym zbiorniku jest drapieznik, okoń , szczupak?? ktoś coś wie na temat okolicznych jezior w okolicach Nart? troche czytałem ale jak to na forum- ile ludzi tyle róznych opini. [2012-04-03 08:40]