Porozumienia 2012 Okręg PZW Mazowiecki

/ 13 odpowiedzi
   Czy opłacając składkę na rok 2012 w Okręgu PZW Mazowieckim mam możliwość wykupienia taniej zezwolenia na obwód rybacki rzeki Wisła nr 2 należący do Okręgu PZW w Radomiu ?

gienek1

Kolego lepiej opłać w siedleckim to na pewno będziesz mógł wykupić za 15 zeta no Wisłe rejon radomski ,a tak to z tego co mi wiadomo to mozowiecki niema podpisanego porozumienia z Radomiem. Pozdrwaiam (2012/03/14 11:10)

użytkownik16322

Porozumienia Okręgu Mazowieckiego to fikcja.Spójrzcie na mapkę jak nas okrojono.Nie połapiesz sobie w Wiśle i Pilicy kolego. (2012/03/14 17:40)

maciekn

Czyli czeka mnie jutro ekspresowy kurs po zajęciach do Garwolina opłacić składkę i od razu powrót do Warszawy. Trochę mi to czwartek rozbije. Ehh czego się nie robi dla tych ryb. Ale w ten weekend ma być 17 stopni więc na ryby trzeba skoczyć.A opłacając składkę w Warszawie nie będzie w takim razie zniżki na Wisłę , a praktycznie tylko na niej łowię wracając do domu.To są jakieś jaja z tymi porozumieniami. Dzięki koledzy za odp. (2012/03/14 20:34)

JakubUrsynow

No kicha w tym roku tak samo jak w zeszłym. Ze Skierniewicami nie ma i za Bzurę muszę dopłacać:/ (2012/03/14 20:38)

gienek1

wystarczy popatrzeć na mapke porozumień nasi prezesi z mazowieckiego lub siedleckiego to albo lenie albo brak słów co więcej można o nich powiedzieć , inne okręgi to mogą sobie pozałatwiać umowy a tu jechać gdzieś na urlop to trzeba wszędzie płaci kiedyś to były jedno PZW i łowiło sie po całej Polsce ,a teraz narobiło sie prezesów i nie mogą sie dogadać o kase (2012/03/15 19:34)

MrCrasny

W okręgu radomskim jest wiele fajnych miejsc do wędkowania i są o max 80 km. ode mnie. Ale porozumienia nie ma. Mogę natomiast wędkować na kilku gównianych jeziorach mazurskich (choćby Sasek Wielki) gdzie jest totalna pustynia a na dodatek daleko bo ponad 120 km. Gdzie tu sens i logika?? (2012/03/15 20:05)

kamil11269

na tym portalu są opisane wszystkie porozumienia (2012/03/15 21:46)

limahl

witam kolegów pochodzę z piep...... łodzi w której wody w ogóle niema i zawsze łowie nad Wisłą od Czerwińska po Kępę Polską więc opłatę dokonam w tym roku na Mazowieckie ale w zeszłym roku zapłaciłem w Mińsku Mazowieckim, który miał porozumienia z wieloma okręgami choćby z Piotrkowskim gdzie lubię połowic na Pilicy po wyżej Sulejowa.

Powstał dylemat ,a jaki? czyli dodatkowa dopłata, co oni odwalają w tym związku? walka o pieniądze po prostu żenada

(2012/03/21 18:30)

topsec

Drodzy koledzy narzekacie na mała ilość porozumień a wg. mapki możemy łowić w Emiratach Arabskich. :-D (2012/03/26 20:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

przemo1980

paranoja,wielka pomyłka to porozumienie, no ale co zrobić, składki na ten rok już opłacone.
Może ktoś się orientuję jak wygląda sprawa z wykupieniem dodatkowego pozwolenia na wędkowanie na Wiśle w okolicach Puław. Mam tam kolegę i zaprasza mnie w tamte strony i może by się człowiek wybrał . (2012/03/26 20:47)

okoniowaty

witam, mam pytnie w związku z wyjazdem na majówke do miejsowosci narty koło szczytna, czy mając opłaconą składkę na okreg mazowiecki moge łowic legalnie w jeziorze świętajno?? z mapki wynika że chyba tak ale wydaje mi sie to zbyt piękne aby było prawdziwe więc prosze kogoś zorientowanego o rzeczową odpowiedź , z góry dziekuję (2012/03/30 08:23)

maciekn

Sprawdź sobie w wykazie łowisk, który dostałeś opłacając składkę ;). (2012/03/30 16:28)

okoniowaty

dzięki, a wiec z tego wykazu wynika, że mozna. teraz pytanie czy w tym zbiorniku jest drapieznik, okoń , szczupak?? ktoś coś wie na temat okolicznych jezior w okolicach Nart? troche czytałem ale jak to na forum- ile ludzi tyle róznych opini. (2012/04/03 08:40)