Porozumienia PZW Łódź

/ 174 odpowiedzi / 3 zdjęć
Karpik1974


witam Kalisz co ma za wode szałe bajoro i  tez sie zastanawiam z tym płaceniem , należe do KOŁO KALISZ i gdzie sie przenieść nie wiem co dalej ?  (2012/03/09 12:08)

gral


witam Kalisz co ma za wode szałe bajoro i  tez sie zastanawiam z tym płaceniem , należe do KOŁO KALISZ i gdzie sie przenieść nie wiem co dalej ? 


Kolego nie porównuj gówna do twarogu. Porównanie Łodzi do Kalisza pod względem wód ma się tak jak porównanie syrenki do Mercedesa :) Po za tym Kalisz swoje wody zarybia i to nie źle, co do zarybiania swoich nielicznych wód okręg Łódzki wygląda delikatnie powiedziawszy kiepsko. (2012/03/09 12:25)

u?ytkownik96474


Koledzy. Wymieńcie zarząd okręgu w Łodzi, a nowy to samo zrobi. Dojść do porozumienia z okręgami ościennymi można tylko wtedy. gdy dobra wola porozumienia jest po obu stronach.Nowy zarząd nic nie wskóra jeśli stary zarząd w- Pcimiu -będzie betonowy. Ponarzekać,oskarżać, i nic nie zrobić by coś ulepszyć!!!!!!! Wziąć tyłek w troki i chodu . Tak najłatwiej.To ostatni mój wpis na temat , szkoda nerw i zdrowia.Pozdrawiam i żegnam .hoplita.

Powodzenia


A co z Twoimi obietnicami hoplito???


A no to Jak z Twoim odejściem ,. Poszedłeś a jednak przeżywasz i rozstać się z Łodzią nie możesz. Ciekawe że najwięcej fachowców w tym temacie to uciekinierzy. (2012/03/09 12:35)

Karpik1974


Panie Gral pan sobie raczy żartować ?  (2012/03/09 13:50)

dizzy76


Koledzy. Wymieńcie zarząd okręgu w Łodzi, a nowy to samo zrobi. Dojść do porozumienia z okręgami ościennymi można tylko wtedy. gdy dobra wola porozumienia jest po obu stronach.Nowy zarząd nic nie wskóra jeśli stary zarząd w- Pcimiu -będzie betonowy. Ponarzekać,oskarżać, i nic nie zrobić by coś ulepszyć!!!!!!! Wziąć tyłek w troki i chodu . Tak najłatwiej.To ostatni mój wpis na temat , szkoda nerw i zdrowia.Pozdrawiam i żegnam .hoplita.

Powodzenia


A co z Twoimi obietnicami hoplito???


A no to Jak z Twoim odejściem ,. Poszedłeś a jednak przeżywasz i rozstać się z Łodzią nie możesz. Ciekawe że najwięcej fachowców w tym temacie to uciekinierzy.

A z czego wnioskujesz, że przezywam znasz mnie czy co?????Rozstać się nie mogę ale z mieszkaniem a nie z okręgiem!Z okręgiem rozstałem się już kilka ładnych lat temu i ani razu nie żałowałem.Więc nie p...l mi tu o jakimś przeżywaniu!sam boisz się przenieść i innym to wmawiasz...My nie jesteśmy uciekinierami tylko mamy swój rozum, i myślimy logicznie a nie robimy ludziom wodę z mózgu! Panie lojalny, a może Prezes ZO to jakaś twoja rodzina, że tak ich bronisz? (2012/03/09 20:35)

u?ytkownik96474


Masz racje , Popełniłem błąd ! Cały czas myślałem że z mądrym dyskusję prowadzę. Wstydzę się że się tak nabrać dałem. Dizzy ,Tobie już nic nie pomoże ,choć byś wieloryba zjadł, bo tranu dużo ma . A to na rozum dobrze robi.  (2012/03/09 22:07)

u?ytkownik96474


Masz racje , Popełniłem błąd ! Cały czas myślałem że z mądrym dyskusję prowadzę. Wstydzę się że się tak nabrać dałem. Dizzy ,Tobie już nic nie pomoże ,choć byś wieloryba zjadł, bo tranu dużo ma . A to na rozum dobrze robi.  (2012/03/09 22:08)

gral


Panie Gral pan sobie raczy żartować ? 


Zapewniam Pana że nie :) wyobraź sobie że okręg Kaliski jeśli chodzi o zarybianie i zbiorniki ( Szałe , Murowaniec , Gołuchów) jest jednym z lepszych w centralnej Polsce. Nie wierzysz przyjedź obejrzyj, zamocz kija w Łódzkich kałużach, wtedy może przejrzysz na oczy ;) (2012/03/09 23:06)

Karpik1974


Witaj kolego gral rozumiem ze u was z woda słabo ale szałe to bagno to faktycznie kiedyś była tam ryba zalewik młody czysty a teraz jest katastrofa smieci woda kwitnie i śmierdzi ryby co na lekarstwo ,murowaniec spoko młody zalew , ale gołchów przestań proszę cie  wszędzie znaki zakaz wjazdu i sama drobnica z białej ale to nie jest co było a bywam na tych zbornikach często i mam troszke wiedzy na temat tej wody pewnie lepszy rydz jak nic pozdrawiam hej (2012/03/10 10:21)

gral


Witaj kolego gral rozumiem ze u was z woda słabo ale szałe to bagno to faktycznie kiedyś była tam ryba zalewik młody czysty a teraz jest katastrofa smieci woda kwitnie i śmierdzi ryby co na lekarstwo ,murowaniec spoko młody zalew , ale gołchów przestań proszę cie  wszędzie znaki zakaz wjazdu i sama drobnica z białej ale to nie jest co było a bywam na tych zbornikach często i mam troszke wiedzy na temat tej wody pewnie lepszy rydz jak nic pozdrawiam hej


Hehe przeprowadź sie do Łodzi a gwarantuje Ci że zatęsknisz za Szałe :) (2012/03/10 12:29)

Karpik1974


szałe niech sobie bendzie rolnicy maja gdzie chociaż gnojówke wylewać ja   łowie w Koninie Powidzu, Drawsku pozdrawiam . (2012/03/10 14:04)

dizzy76


Masz racje , Popełniłem błąd ! Cały czas myślałem że z mądrym dyskusję prowadzę. Wstydzę się że się tak nabrać dałem. Dizzy ,Tobie już nic nie pomoże ,choć byś wieloryba zjadł, bo tranu dużo ma . A to na rozum dobrze robi. 

Widać myślenie nie jest twoją mocną stroną... (2012/03/10 16:27)

u?ytkownik96474


Masz racje , Popełniłem błąd ! Cały czas myślałem że z mądrym dyskusję prowadzę. Wstydzę się że się tak nabrać dałem. Dizzy ,Tobie już nic nie pomoże ,choć byś wieloryba zjadł, bo tranu dużo ma . A to na rozum dobrze robi. 

Widać myślenie nie jest twoją mocną stroną...



Udzieliło mi się od Ciebie. (2012/03/11 08:35)

gral


Masz racje , Popełniłem błąd ! Cały czas myślałem że z mądrym dyskusję prowadzę. Wstydzę się że się tak nabrać dałem. Dizzy ,Tobie już nic nie pomoże ,choć byś wieloryba zjadł, bo tranu dużo ma . A to na rozum dobrze robi. 

Widać myślenie nie jest twoją mocną stroną...



Udzieliło mi się od Ciebie.

Panowie spokój czytanie tutaj waszych wymian uprzejmości mało kogo interesuje (2012/03/11 09:41)

dizzy76


Masz racje , Popełniłem błąd ! Cały czas myślałem że z mądrym dyskusję prowadzę. Wstydzę się że się tak nabrać dałem. Dizzy ,Tobie już nic nie pomoże ,choć byś wieloryba zjadł, bo tranu dużo ma . A to na rozum dobrze robi. 

Widać myślenie nie jest twoją mocną stroną...



Udzieliło mi się od Ciebie.

Panowie spokój czytanie tutaj waszych wymian uprzejmości mało kogo interesuje


Ok i tak dyskusja jest jałowa... (2012/03/11 17:04)

homer555


Porozumienie z Skierniewicami jest w ofercie 50%/50 i jest tak już od trzech lat.

Co do Piotrkowa to do porozumienia trzeba dwie strony chętne do zawarcia takiego porozumienia lecz w okresie kiedy zawierano porozumienia Piotrków wogule nie był zainteresowany podpisaniem z Łódzią jakiegokolwiek porozumienia nawet za oferowane 90 000 tyś zł.

(2012/03/30 18:56)

gral


Porozumienie z Skierniewicami jest w ofercie 50%/50 i jest tak już od trzech lat.

Co do Piotrkowa to do porozumienia trzeba dwie strony chętne do zawarcia takiego porozumienia lecz w okresie kiedy zawierano porozumienia Piotrków wogule nie był zainteresowany podpisaniem z Łódzią jakiegokolwiek porozumienia nawet za oferowane 90 000 tyś zł.


A co powiesz kolego o zerwaniu porozumienia z Lesznem z winy Łodzi??? (2012/03/30 19:14)

mr Artur


chyba nie z winy całej  Łodzi :) -- ktoś w łódzkim zarządzie się musiał troszkę wk.....ć że im kasa ucieka (może i czytał forum wędkuję ) -- tylko czy to zerwane porozumienie dotyczy też i tych którzy opłacili składki w Lesznie przed zerwaniem porozumienia ? (2012/03/30 19:21)

homer555


Aby prowadzić gospodarkę rybacką na danym akwenie trzeba spełnić określone warunki i przystąpić do przetargu na użytkownika wody . odbywa to się co kilka lub kilanaście lat. Takie przetargi odbyły się na początku lat 2002 dzierżawy wód są zawierane od 10 - 25 lat zgodnie z opracowanym operatem rybackim który przystępując do przetargu należy przedłożyć w postaci oferty. Operat rybacki opracowujesię na przynajmiej 20 latużytkowania wody. w okresie gdy były składane oferty nastąpiło uzgodnienie między okręgami kto na jakie wody będzie startował do przetargu. W tych latach jeszscze jakaś współpraca miedzy okręgami była i było w miarę dobrze bo były poddpisywane porozumienia. Lecz od zeszłego roku rząd opodatkował stowarzyszenie jakim jest PZW podatkiem VAT I WTEWDY ZACZEŁ SIĘ SCHODY DLA WĘDKARZY. Okręgi które prowadzą działalność gospodarczą oraz wydają różnego rodzaju płatne zezwolenia jak spinig, łódka,i wszystkiego rodzaju dodatkowe opłat oprucz składki odtych usług muszą zapłacić VAT A TO JEST 23% . Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę ! Łódź płaciła w zeszłym roku Piotrków 90000 tyś Sieradz  120000 tyś. wyobraźcie sobie za te pieniądze zakupiony narybek . Sieradz w ten sposób sprzedawł Łodzi usługę i od tej usługi musiał zapłacić VAT Piotrków to samo. na rok 2012 zarządano zmian w umowach poprzez podniesienia kwot w takim zakresie na jaki Łódź by nie było stać .A przecież Łódź ma również te trochę wody co do której musi spełnić zgodnie z dzierżawą na obwody waruni co do zarybienia i utrzymania wody i zbiorniki w nalężytym stanie.

 

(2012/03/30 19:21)

homer555


nasz prezesik zarabia z od 6do8tysiecy na miesiec plus personel liczmy 3 babki po ponad 2tys. plus auta biuro to wychodzi tak ze na miecha 20tysiecy przez 12 miesiecy!!i skad tu pieniadze na wedkarzy zarybieni??


Byle co zjesz byle co piszesz Prezes pełni funkcję społeczni a nie za pieniądze

spytaj sie swjego prezesa w kole ile bierze pienięndz to ci on odpowie.

 

(2012/03/30 19:35)

borsuk 6x9


łódź jako okręg to dno i dwa metry mułu. można połowić haha w arturówku albo na stefańskiego wypasione cierniki. zlikwidować okręg i podzielić między sieradz skierniewice i piotrków i ze łba. i tak większość wykupuje zezwolenia poza łodzią. (2012/03/30 20:36)

Robson666


całe szczęście w tym roku tez nie opłaciłem składki w Łodzi ale w takim okręgu że i tak moge tu łowić:) poza tym władze PZW Łódź to jest jakas masakra bo nawet nie potrafia odpowiednio zadbać i zarybić zbiorników którymi dysponują a jest ich tyle co kot napłakał a na jednym z najrybniejszych miejskich łowisk tzn. stawach w Parku Julianowskim nie wolno łowić bo nawet tego nie potrafia załatwić:/ w ogóle to uważam że wszystkie łowiska w Łodzi powinny być dopuszczone tylko do połowu sportowego bo niestety jest masa starych dziadów którzy zabierają ze soba wszystko co się da a zarybienia są chyba tylko na papierze (2012/03/30 23:17)

u?ytkownik70140


Czytałem ostatnio w Ekspresie, że Stawy Jana w Łodzi mają być oczyszczane, po nim kolejne wszystkie łowiska PZW. Czy to prawda ? Myślę, że jeżeli chodzi o Stawy Jana to tak, a resztę to nie wiem. Pic na wodę. (2012/04/01 19:48)