Zaloguj się do konta

Porozumienia Ppomiędzy Okręgami

utworzono: 2011/02/02 16:35
werwal

Witam

mam pytanie  i prosz eo inforacje zorientowanych - co sie dzieje w tym roku z porozumieniami pomiedzy okregami

z informacji jakie posiadam jest jakis problem - niektore okregi nie zawieraja porozumien, natomiast pzostale zwieraja porozumienia z polowa Polski.

Jak to jest - moze ktos wie jaka jest wykladnia ZG PZW w tej sprawie - napisalem maila do rzecznika PZW, ale niestety albo ne potrafi odbierac mailia, albo ma gdzies wedkarzy

pozdrowienia

[2011-02-02 16:35]

gral

Jaki problem wszystkie porozumienia są powieszone w indeksie. Trzeba teraz tak opłacić składkę tam gdzie porozumienia są dla nas najkorzystniejsze. Może prezesi niektórych okręgów w końcu zrozumieją że PZW jest dla wędkarzy a nie odwrotnie
[2011-02-02 16:44]

werwal

tylko kolego w ten sposob jezlei nie chesz wyeliminowac sie ze swoich wod musisz oplacic 2 skaladki okregowe (lub) wiecej - jezeli na twoim terenie nie ma porozumien a chesz lowic ryby [2011-02-02 17:15]

gral

To chodź kolego na zebrania i wybieraj prezesów którzy mają coś w głowie, nie tylko sianko.Bo inaczej to płać i płacz
[2011-02-02 17:19]

werwal

chdzi mi o merytoryczna informacje (jezeli ktos taką ma) - co sie zmienilo ze nie ma porozumien tak jak w poprzednich latach?

kwestia wyboru prezesów, czy czloków wladz koł to całkowicie inna kwestia, niz faktyczna działalność okregów i ich zarządów oraz ZG

masz kolego rację, ze trzeba wybierac odpowiednich ludzi, ale nawet jak na dole w kołach wybierzesz najlepszych to pozniej jeszcze sa 2 szczeble okreg i ZG - jezlei tam nie bedzie powiewu zmian to na nic (powiem tak z dawnej epoki - na nic oddolne inicjatywy ;-) ).

[2011-02-02 17:42]

gites

Z tego co wiem to władze Twojego okręgu, (Konin jak mniemam z opisu) uznały że maja tyle wody że nie potrzebują wędkarzy obcych. Wedle mnie myślenie bardzo błędne. Ale widać że któryś ze znajomych włodarzy wędkuje w okręgu Sieradzkim bo załatwili sobie z tym okręgiem porozumienie. Tyle w tym temacie
[2011-02-02 17:56]

gites

Także przepisz się do Okręgu Sieradzkiego to będziesz miał porozumienia, i będziesz mógł wędkować u siebie w okręgu, jak zrobi tak spora liczba osób to może władze okręgu Konin przejrzą na oczy w przyszłym roku
[2011-02-02 18:01]