Porozumienia Okręgowe a zezwolenie.

/ 6 odpowiedzi
Mam pytanko bo już troszku zgłupiałem...

Aktualnie mam zezwolenie na okręg Piotrkowski. Mój okręg ma podpisane porozumienie w opcji tz. za "0" z Okręgiem Sieradzkim.
Teraz chcąc łowić na wodach okręgu Sieradzkiego, korzystając z zawartego porozumienia między ww. okręgami. Mam legitymować się Zezwoleniem na wody Piotrkowskie, czy potrzebny Mi dodatkowy "Glejt". ?
jabberwokie86

Potrzebne Ci jest zezwolenie i rejestr połowu na okręg sieradzki. Nie wiem, jak to wygląda u Was, ale jak opłacamy z kolegą składki w kole (należącym do okręgu sieradzkiego), to oprócz zezwolenia na nasze wody dostajemy też zezwolenia na Piotrków;) (2017/09/29 10:16)

Sith

Dokładnie. Opłacając składki w Kole Miejskim nr 30 w Tomaszowie Maz. otrzymałem dodatkowe zezwolenia na okręgi Sieradzki i Częstochowski. Można było jeszcze uzyskać na Kielecki i Tarnobrzeski, ale dla mnie to już było za daleko.
Musisz zgłosić się do swojego koła i zapytać czy jeszcze mają zezwolenia, bo z tego co się orientuję, ich liczba była limitowana. (2017/09/29 13:07)

adrian-piet

Ok, dzięki za odpowiedź. I już wszystko jest jasne. :)  Muszę przedzwonić, aczkolwiek obawiam się że może już nic nie być, wczoraj opłacałem właśnie Piotrkowskie i nic nie dostałem więcej... Albo mi nie dali ;}. (2017/09/29 13:30)

Sith

Jeśli w kole nie będą już mieli zezwoleń, spróbuj skontaktować się bezpośrednio z Zarządem Okręgu.
Adres: Karolinowska 19, 97-300 Piotrków Trybunalski
Telefon: 44 646 43 45
Email: [email protected]
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek 7.30-15.30
Wtorek 7.30-15.30
Środa 7.30-15.30
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-15.30

PS
Nie miej wielkich nadziei na udane połowy w sieradzkim, Warta i Zb. Jeziorsko to niemal pustynia po kilkuletniej eksploatacji rybackiej ;> (2017/09/29 17:02)

adrian-piet

Uooo, zaskoczę cię Sith. Rybka się na Jeziorsku pokazała ostatnio. Fakt ze lata 2014-2016 to była tragedia. Na początku września ze znajomym skoczyliśmy pomoczyć patyki to od leszczy i karpi ogonić się nie szło. A w połowie Sierpnia trafiła się koledze życiówka 109cm szczupaczek. Wracając do tematu. Już załatwiłem. Jutro jadę na zalew sulejowski. (Nie byłem tam z 8 lat ) I po drodzę wskoczę po zezwolenie na Sieradz. (2017/09/30 00:42)

Sith

Byłem nad Jeziorskiem dwukrotnie w czerwcu i lipcu, poza jednym mizernym okonkiem, ledwo wymiarowym, kompletnie nic. Być może z łódki byłyby lepsze wyniki, ale ja spinninguję wyłącznie z brzegu i brodząc.
Krpi i leszczy nie łowię, bo to na spinning sporadyczny przyłów.
Powodzenia. (2017/09/30 06:39)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja