Porozumienia.

/ 5 odpowiedzi
Witam. Mam pytanie jak to jest z tymi porozumieniami? Tzn. jeżeli okręg kaliski ma podpisane porozumienie z Wrocławiem to czy jest coś jeszcze potrzebne aby tam łowić? Jakiś Inny rejestr połowu? Czy poprostu wystarczą "papiery" z okręgu kaliskiego?
nata


Ze swojego rodzimego okręgu musisz pobrać pozwolenie na wrocław, rejestr połowu jesli obowiązuje. Bez tych papierów nie możesz wędkować w okręgu z którym jest porozumienie.Generalnie każdy okręg to dodatkowy papierek do pobrania. (2014/03/04 14:32)

SVT


Ze swojego rodzimego okręgu musisz pobrać pozwolenie na wrocław, rejestr połowu jesli obowiązuje. Bez tych papierów nie możesz wędkować w okręgu z którym jest porozumienie.Generalnie każdy okręg to dodatkowy papierek do pobrania.


Zezwolenie - a nie pozwolenieJeżeli okręg podpisał porozumienie- a kolega opłacał kartę, powinien otrzymać zezwolenie.W  okręgu  z którym podpisano porozumienie - chcąc łowić, nie musi nic z tamtego okręgu pobierać (innych papierów).Na zezwoleniu jest podana wiadomość na temat łowiska i link (do strony o łowiskach). Aby zapoznać się z regulaminem "o ochronie i wymiarach" o danym łowisku. (2014/03/04 14:47)

add1n


Czyli potrzebne są mi jakieś inne dokumenty czy nie? Zezwolenie z okręgu kaliskiego oczywiście posiadam ale jest tam tylko tabela w której Wrocław zaznaczony jest w rubryce 'opcja "0" '.Pod tabelą jest jeszcze informacja: "W niektórych okręgach możliwość pobrania rejestru połowu poprzez internet." (2014/03/04 15:57)

SVT


Czyli potrzebne są mi jakieś inne dokumenty czy nie? Zezwolenie z okręgu kaliskiego oczywiście posiadam ale jest tam tylko tabela w której Wrocław zaznaczony jest w rubryce 'opcja "0" '.Pod tabelą jest jeszcze informacja: "W niektórych okręgach możliwość pobrania rejestru połowu poprzez internet."

W moim okręgu załączone jest zezwolenie - mała legitymacja, z wyróżnionymi akwenami, wymiarami i ochroną na danych wodach.Wody określone jako komercja. W tym też zaliczone jest pozwolenie na łódz - na wody, na których można brodzić z łodzi. (2014/03/04 20:41)

araya


Tez jestem z okręgu kaliskiego i myslę ,ze nic więcej nie potrzeba ,aby łowić w okręgu wrocławskim.Przecież na zezwoleniu ,które otrzymaliśmy jest wykaz porozumień z okręgami i tak jak piszesz z wrocławskim jest opcja 0. Jeśli chodzi o rejestr połowu ,to wpisujesz w niego tylko to gdy łowisz w okregu kaliskim. I tyle (2014/03/05 20:04)