Porównywanie atraktorów

/ 6 odpowiedzi
Witam oto moje atraktory które niedawno kupiłem,prosze o opinie na ich temat czy wogóle sie nadają.Stosowałem je jako dodatek do zanęt lecz bez większych rezultatów.Podpowiedżcie coś na ich temat.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik131131


Melasa dobra na płoć anyż też a tuti fruti na lina dobre (2013/05/04 13:30)

u?ytkownik4539


Cześć.
Używaj ich w bardzo małych ilościach- łatwo przedobrzyć i wtedy zanęta odstrasza  zamiast wabicć (2013/05/04 13:39)

u?ytkownik4539


Cześć.
Używaj ich w bardzo małych ilościach- łatwo przedobrzyć i wtedy zanęta odstrasza  zamiast wabić
(2013/05/04 13:42)

kucus22


Witam oto moje atraktory które niedawno kupiłem,prosze o opinie na ich temat czy wogóle sie nadają.Stosowałem je jako dodatek do zanęt lecz bez większych rezultatów.Podpowiedżci
 porada : odwracam opakowanie, czytam co jest napisane i ewentualnie kupuje. No a na temat melasy to google puchnie, wiec nie widze problemu
(2013/05/04 14:59)

sjunge


Atraktory trzeba umieć dawkować.To nie tak że im więcej użyjesz tym więcej ryb wyciągniesz lub większe.Bywa że na jednym łowisku konkretny dodatek zadziała na innym nie.Też zależy od pory roku .. ja np.wiosną stosuję zwierzęce dodatki ...ochotka,małża,rak itd.Latem vanilla,miód,karamel itd. Próbować ,próbować ... nie od razu Rzym zbudowano.Pozdrawiam. (2013/05/04 17:14)

LYSY


A ja po raz kolejny stwierdzę - nie ma sensu stosować na siłę atraktorów.  Sama melasa nie jest atraktorem z dodatkiem . (2013/05/04 21:29)