Porównanie feederów Mikado

/ 16 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo gruntoweMikado
Witam!!!
Mam prośbę do osób które posiadają lub miały styczność z 2 feederami firmy Mikado a mianowicie Tachibana Light Feeder oraz Ultraviolet Light Feeder. Chodzi mi najbardziej o różnice między tymi feederami. Jakie mają akcje? Twardość szczytówek? Sztywność? Który z nich będzie lepszym wyborem? Będę wdzięczny za pomoc..........


Pozdrawiam
u?ytkownik131131


To możesz znajść w googlach lub allegro (2013/05/11 15:15)

MadmaxM4


To możesz znajść w googlach lub allegro

albo poczytac mądrzejszych odpowiedzi na forum, nie sadzisz???

(2013/05/11 16:07)

MadmaxM4


Witam!!!
Mam prośbę do osób które posiadają lub miały styczność z 2 feederami firmy Mikado a mianowicie Tachibana Light Feeder oraz Ultraviolet Light Feeder. Chodzi mi najbardziej o różnice między tymi feederami. Jakie mają akcje? Twardość szczytówek? Sztywność? Który z nich będzie lepszym wyborem? Będę wdzięczny za pomoc..........


Pozdrawiam

 

ultravileta miałem w rekach i pare razy nad woda, oddałem ja koledze jakoś mi nie leżała, brania dobrze widoczne. osobiście używam serie fishfinder 3.6 cw 110g. widac nawet brania malutkich płotek na zielonej szczytówce. precyzyjne zaciecie wedka sztywna ale nie za bardzo i jakos w rece lepiej leży. wedle mojego odczucia jakość wedki w danym przedziale cenowym jest zbliżona wiec watpie by zachowywały sie wyraźiście inaczej. 

jak pamietam to w tym temacie było cos wiecej o tych konkretnie modelach:

http://forum.wedkuje.pl/f,feeder-modele-firmy-wszystko-o-wedziskach,601145,0.html

 

pozdrawiam

Madmaxm4



 

(2013/05/11 16:14)

u?ytkownik97230


To możesz znajść w googlach lub allegro


Witam!!!
Widać że jesteś jeszcze młody po tej odpowiedzi. Nie jestem osobą która robi zamieszanie na forum ale po prostu chcę porady od bardziej doświadczonych osób. W google czy na allegro to ja mogę znaleźć zdjęcia i opisy producentów tych wędzisk a nie oto mi chodzi.


(2013/05/11 16:29)

u?ytkownik97230


Madmaxm4 Dziękuję Bardzo za odpowiedz właśnie o taką mi chodziło. Link który mi wysłałeś przejrzałem wcześniej i nie rozwiał moich wątpliwości dlatego założyłem ten wątek. Będę wdzięczny za inne opinie pozdrawiam.  (2013/05/11 16:34)

Morciaty


Podpinam się pod temat, chętnie bym przeczytał opinie o tych dwóch kijach. (2013/05/11 17:36)

Boolek


to wpisz google.pl i poszukaj sobie takich tematów tutaj jest mnóstwo. (2013/05/11 19:08)

aandi76


Nie wiem jak z ultraviolet bo nie miałem w rekach ale posiadam tachibana ale heavy feeder 120g 
fajne kije i plusik to 5 szczytowek na białej weglowej widac nawet brania malutkich rybek
Z tego co kiedyś słyszałem to własnie Tachibana jest nastepca ultraviolet,ale czy tak jest na pewno to w 100% to nie wiem (2013/05/11 20:10)

mario84


rzeczywiście uv na białej szczytówce pokazuje każde nawet najdelikatniejsze branie (2013/05/11 22:04)

u?ytkownik97230


to wpisz google.pl i poszukaj sobie takich tematów tutaj jest mnóstwo.



Witam!!!
Odpowiedziałem wcześniej na podobne pytanie. Szukałem w wielu postach na ten temat lecz tak  konkretnych informacji jakie chce uzyskać nigdzie nie znalazłem. Dodam że w opisach do których chcecie mnie przekonać nie ma żadnych informacji o różnicy między tymi wędeczkami. Oczywiście są opinie ale dotyczące jakości wykonania a to zbytnio mnie nie interesuje. Nie sieję SPAMU.


Pozdrawiam (2013/05/12 00:06)

u?ytkownik97230


Z tego co kiedyś słyszałem to własnie Tachibana jest nastepca ultraviolet,ale czy tak jest na pewno to w 100% to nie wiem


Właśnie a ja słyszałem podobnie lecz że kije łączy dobra jakość, niezły materiał ale o akcji obu wędzisk opinie są podzielone (2013/05/12 00:08)

przemo1980


W Ultraviolet z tego co zauważyłem to były dość słabe przelotki i o ile dobrze pamiętam to były słabo osadzone. (2013/05/13 15:47)

u?ytkownik97230


Witam!!!
A wie ktoś może jak z akcją w obu tych wędkach?? Bo słyszałem że UV ma typowo szczytową a Tachibiana ma troszeczkę głębsze ugięcie całego blanku
(2013/05/13 20:54)

u?ytkownik97230


I jeszcze jedno szczerze gdy byście mieli wybierać który kij byście wybrali UV Light czy Tachibana Light??? (2013/05/13 20:55)

u?ytkownik97230


Witam!!!

Proszę o pomoc który feeder wybrać bo w piątek zamierzam kupić!!!



Pozdrawiam (2013/05/14 22:33)