Poranna prasa

/ 15 odpowiedzi
Rano otwieram łódzką lokalną gazetę i co czytam? PREZES KŁUSOWAŁ NA STAWACH :Na Stawach Stefańskiego funkcjonariusze straży rybackiej przyłapali na kłusownictwie...PREZESA śródmiejskiego koła POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO.Łowił ryby na tzw.podrywkę co jest niedopuszczalne;sprawą zajeła sie policja.NIE WIEDZIAŁEM ŻE TO JEST ZABRONIONE.....tak tłumaczył się PREZES KŁUSOWNIK.Jaja jak berety.Pozdrawiam
u?ytkownik24522


Rano otwieram łódzką lokalną gazetę i co czytam? PREZES KŁUSOWAŁ NA STAWACH :Na Stawach Stefańskiego funkcjonariusze straży rybackiej przyłapali na kłusownictwie...PREZESA śródmiejskiego koła POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO.Łowił ryby na tzw.podrywkę co jest niedopuszczalne;sprawą zajeła sie policja.NIE WIEDZIAŁEM ŻE TO JEST ZABRONIONE.....tak tłumaczył się PREZES KŁUSOWNIK.Jaja jak berety.Pozdrawiam


Słuchałem właśnie w Teleexpresie o owym prezesie, no tak? a teraz koledzy nastąpi samoukaranie owego kłuso-prezesa, pytam się jaka będzie kara dla tego typa !!!!!!!!!!!!........... (2010/05/28 17:35)

u?ytkownik38976


No mam nadzieję, że kartę wędkarską to mu juz tylko koledzy pokażą jak wygląda. I właśnie takie rodzynki w torcie lubią dziennikarze, dlatego zawsze radzę wszystkim, którzy gdzieś "wymacają" jakąś aferkę dot. ryb, łowisk, rybaków, kłusoli , żeby rzucili temat na pożarcie dziennikarzom. Telefon, e-mail, spacerek do redakcji, nawet anonim od "rzyczliwego" i już pismaki pójdą po tropie. (2010/05/28 18:33)

withanight88


na miejscu prezesa to bym sie ze wstydu spalil i schowal pod ziemie.  (2010/05/28 19:57)

hubi


Witam Łukasz on się nie spali ani głowy w piasek nie schowa on powinien natychmiast odejść a nie będzie głupa palił pozdrawiam. (2010/05/28 20:31)

u?ytkownik38976


Nie panowie. Za kłusownictwo grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch. Powinien dostać karę chociaż w zawiasach. To jest hańba na i tak już zszarganym honorze PZW. Nie szary członek PZW, nie skarbnik, sekretarz czy inny drobny funkcyjny, ALE SAM PREZES KOŁA! (2010/05/28 20:47)

dariuszdyl


Nie panowie. Za kłusownictwo grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch. Powinien dostać karę chociaż w zawiasach. To jest hańba na i tak już zszarganym honorze PZW. Nie szary członek PZW, nie skarbnik, sekretarz czy inny drobny funkcyjny, ALE SAM PREZES KOŁA!


Prezes nawet nie straci swojej posady, a Ty piszesz o zawiasach. (2010/05/28 20:53)

pisaq


Nie rozumiem jednego - tłumaczenia "bo ja nie wiedziałem".
Ciekawe czy kontroler zostawi mnie w spokoju z 30cm szczupaczkiem w siatce, bo "ja nie wiedziałem, że ma wymiar 50"... (2010/05/28 23:12)

u?ytkownik8590


jest takie powiedzenie ze...nieznajomosć przepisów nie zwalnia z odpowiedzialnosci za swoje czyny ;) wiec kara jak najabrdziej powinna byc wymierzona ! (2010/05/29 09:05)

u?ytkownik38976


Nie panowie. Za kłusownictwo grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch. Powinien dostać karę chociaż w zawiasach. To jest hańba na i tak już zszarganym honorze PZW. Nie szary członek PZW, nie skarbnik, sekretarz czy inny drobny funkcyjny, ALE SAM PREZES KOŁA!


Prezes nawet nie straci swojej posady, a Ty piszesz o zawiasach.


Oj, stołek prezesa raczej napewno straci, a jak nie, to chyba ma swój honor i sam da sobie spokój z prezesurą. Każdy normalny człowiek z odrobiną nawet honoru, by ładnie przeprosił, ukłonił sie nisko i odszedł z opuszczoną głową, a jak nie, to powinni mu w tym pomóc jego koledzy z koła, a zwłaszcza z Okręgu. Miejmy nadzieję. Być może on czyta ten portal i dioda mu sie zaświeci. 

(2010/05/29 09:33)

u?ytkownik24522


Nie panowie. Za kłusownictwo grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch. Powinien dostać karę chociaż w zawiasach. To jest hańba na i tak już zszarganym honorze PZW. Nie szary członek PZW, nie skarbnik, sekretarz czy inny drobny funkcyjny, ALE SAM PREZES KOŁA!


Prezes nawet nie straci swojej posady, a Ty piszesz o zawiasach.


Oj, stołek prezesa raczej napewno straci, a jak nie, to chyba ma swój honor i sam da sobie spokój z prezesurą. Każdy normalny człowiek z odrobiną nawet honoru, by ładnie przeprosił, ukłonił sie nisko i odszedł z opuszczoną głową, a jak nie, to powinni mu w tym pomóc jego koledzy z koła, a zwłaszcza z Okręgu. Miejmy nadzieję. Być może on czyta ten portal i dioda mu sie zaświeci. 




Mam co do kary (utrata stanowiska ) coraz większe wątpliwości, nastąpi głosowanie(zapomnijmy o honorze prezesa) a co za tym idzie ? wiadomo. Chciałbym się mylić. Pozdrawiam. (2010/05/29 09:51)

u?ytkownik38976


Osoba pełniąca funkcje w stowarzyszeniu, a ukarana za złamanie regulaminu tego stowarzyszenia, nie może pełnić żadnej funkcji kierowniczej. A miejmy nadzieję, że karę jakąś poniesie. Jeśli trafiło to już do mediów, to oberwie napewno po uszach. Oby....! (2010/05/29 09:59)

u?ytkownik24522


Osoba pełniąca funkcje w stowarzyszeniu, a ukarana za złamanie regulaminu tego stowarzyszenia, nie może pełnić żadnej funkcji kierowniczej. A miejmy nadzieję, że karę jakąś poniesie. Jeśli trafiło to już do mediów, to oberwie napewno po uszach. Oby....!


No właśnie oby.... i niech to będzie pokazówka !!!!!!!! (2010/05/29 10:00)

u?ytkownik38976


Właśnie właśnie! O pokazówkę właśnie chodzi! Nie często wpada sam prezes na kłusownictwie. Dlatego powinien dostać po d...ie bardziej jak ktokolwiek inny ujęty na podobnym przestepstwie. Ku przestrodze. (2010/05/29 10:09)

u?ytkownik24522


Właśnie właśnie! O pokazówkę właśnie chodzi! Nie często wpada sam prezes na kłusownictwie. Dlatego powinien dostać po d...ie bardziej jak ktokolwiek inny ujęty na podobnym przestepstwie. Ku przestrodze.


Taka pokazówka i jej adekwatna kara podniesie morale i wiare w szeregach wędkarzy. (2010/05/29 10:15)

u?ytkownik40353


Właśnie właśnie! O pokazówkę właśnie chodzi! Nie często wpada sam prezes na kłusownictwie. Dlatego powinien dostać po d...ie bardziej jak ktokolwiek inny ujęty na podobnym przestepstwie. Ku przestrodze.


Taka pokazówka i jej adekwatna kara podniesie morale i wiare w szeregach wędkarzy.

pokazowo powinien dostac zakaz dorzywotni wedkowania (2010/05/29 14:00)