Zaloguj się do konta

Poraj - dodatkowa opłata?

utworzono: 2010/03/21 14:25
djsebadg

Witam Panowie czy to prawda że, dodatkowa opłata 50 zł jest by łowić na Poraju???  usłyszałem coś takiego i się załamałem
[2010-03-21 14:25]

jeśli nie jesteś z okręgu czestochowskiego tak należy wplacic 50 zlotych w ramach porozumienia okregów dopłat dokonywac należy w kole dostaniesz rejestr polowu i znaczek do legitymacji członkowskiej [2010-03-21 16:53]

djsebadg

Dziekuje za odp.

to sie załamałem :(
[2010-03-21 20:26]

Lopez

Nie chcę Cię bardziej załamywać ale o okręgu bielskim też możesz zapomnieć. No chyba że zapłacisz!!!. Jedno województwo - dwie extra płatne strefy wędkarskie. Dziwny kraj, dziewne obyczaje.         

                                                            Pozdrawiam Lopez

[2010-03-22 14:11]

panoni

Dziwne pytananie zdam a co jeśli zapłaciłem w Legnicy która ma podpisane porozumienie i co wtedy jak bedę jeździł na Poraj ??  ty mapa porozumień http://www.legnica.pzw.org.pl/mapa_porozumien

 

[2010-03-22 15:27]

jeśli Legnica ma porozumienie z Częstochową to nie masz się co martwić, natomiast kolega pyta czy okręg Katowicki takie porozumienie posiada, jak wiemy to nie posiada i trzeba płacic 50% - składki podstawowej okręgu częstochowskiego, to jest 50 zł [2010-03-22 16:03]

panoni

Dzięki bardzo włąśnie się chciałem upewnić Katowice niestety ale spadają w oczach na łeb na szyję i nie rozumię czemu tak ciężko im idzie z tymi porozumieniami , czy aż tak wiele by strarcili podpisując ? w efekcie stracą wielu wędkarzy oj stracą . [2010-03-22 16:28]

wiesz jak nad tym wszyscy bolejemy, popatrz wszystkie przyścienne okręgi nie mają porozumienia z katowickim, a mieszkamy zaledwie kilka kilometrów od ich granic,

wiele łowisk bedzie omijanych przez naszych wedkarzy, a szkoda ..................

[2010-03-22 16:33]

panoni

Na szczęście możemy spokojnie opłacać tam gdzie nam się podoba choć za kilka lat czuje że jeszcze bardziej to zakombinują i nas bedą chcieli usidlić we własnych regionach oj mama przeczucie że prywata sie wkrada za mocno a powinni zrobić opłatę na cały kraj i ewentuaalnie na łowiska specjalne (pod nadzorem PZW ) nie prywatnych lub " czasem cwaników"  bo i takie się zdarzają :/ [2010-03-22 17:20]

No to teraz ja Was koledzy dobiję.Jestem z Łodzi - to takie miasto ,nie mylić z łajbą. Mam przed sobą małą książeczkę zatytułowaną jak niżej;            ZEZWOLENIE         WYKAZ  ŁOWISKRejestr połowu ryb na wodachOKRĘGU PZW  CZĘSTOCHOWA
      NA ROK 2010
Przejrzałem wszystko o Poraju i poza kilkoma ograniczeniami i zakazami ,-- mogę wędkować bez  żadnych dopłat. Mam nadzieje ze nie spadliście ze stołków.Pozdro i sory za mojego farta.

[2010-03-22 18:00]

panoni

No to super kolego mnie bardziej zleżało np.Tarnobrzeg i kilka jeszcze innych i też miałem farta tak że mnie z krzesła nie ruszyło ;)

[2010-03-22 20:20]

panoni

Może w końcu niektóre koła i okręgi zaczną myśleć nie tylko o własnych tyłkach , po cichu liczę na to że zaczną konkurować i walczyć o wędkarzy w końcu to my jesteś filarem finansowym :) [2010-03-22 20:24]

dan984

Co do okręgu Katowice, jedynym pocieszeniem dla nas jest to że skoro zabrali nam PORAJ(złe wieści) w zamian dostaliśmy 2 łowiska konkretnie Dziergowice oraz Starganiec, w kwietniu pewnie się bedę chciał wybrać na Dziergowice, a może któryś z kolegów już tam urzędował i może się pochwalić wynikami lub opisem łowiska? Pozdr 
[2010-03-23 11:51]

panoni

Ja chetnie bym się też coś dowiedział na temat tych łowisk a reszta wyjdzie w peraniu [2010-03-23 12:44]

djsebadg

Trzeba w końcu ustalić jak z tym porajem i innymi łowiskami. bo cos mi sie wydaje ze PZW nas chce trzepnac bezprawnie po kieszeni
[2010-03-23 14:25]

tomasz3001

Przenies papiery  do Legnicy,tak jak ja zrobiem maja podpisane 29 okregow w tym Czestochowa.Wczesniej oplacalem okreg Katowicki.Mieszkam w Sosnowcu. [2010-03-23 19:04]

panoni

Nie chcę siać propagandy ale z tego co mi wiadomo od znajomego to on sam już ok 70 osób o których on zawiózł i opłącił , jesli takich kilku organizatorów się znalazło to Katowice stracą w tym roku konkretne pieniądzę oj stracą może da im to do myślenia ; Najlepsze jest to że jest wolny "rynek" :) [2010-03-24 21:22]