Porady w 這wieniu szczupak闚

/ 6 odpowiedzi
bardzo chcialbym z這wic szcupaka mam dopiero 15 lat i jeszcze nigdy nie z這wi貫m szczupaka .prosze pom霩cie 這wie na p造tkim jeziorze (tak do 4 metrow) jest tam troche lili wodnych . Chce poznac metody , przynety potrzebne do sukcesu na takim jeziorze . oczywiscie nie 這wie teraz:P piszcie
u?ytkownik2494

Wystarczy poklika troszke na tym portalu i mysle 瞠 znajdziesz tu wszystko na temat po這w闚 tego drapie積ika,wielu i wiele ju o tym pisa這.Masz a trzy miesi帷e aby si przygotowa i znale潭 odpowiadaj帷 Ci metod po這wu. Po豉mania kija.
ps.na stronie g堯wnej kliknij Ryby-szczupak,mi貫j lektury (2009/01/24 22:04)

rochan_

Proponuje metode zywcowa tuz przy liliach (2009/01/24 23:38)

agata1964.12

Mi uda這 si z這wi jednego szczupaczka i to przez przypadek, na robala. Szkoda, 瞠 to by豉 taka sznur闚ka. Wr鏂i do wody, ale dla mnie to i tak by豉 radocha. Wytrawni w璠karze mog si 鄉ia. I nikt mnie nie zniech璚i do po這w闚. Od czego trzeba zacz望! 砰cz po豉mania kija wszystkim, zw豉szcza pocz徠kuj帷ym w璠karzom (2009/02/05 22:44)

Zdzichu

No to mamy kolejn niewiast."Widz", 瞠 bardzo prze篡wasz, je郵i to prawda b璠 z Ciebie ludzie (czyt.w璠karka).Tymczasem kompletuj ten sprz皻, nied逝go wiosna i pierwsze wypady na rybki. Powodzenia (2009/02/05 23:23)

Szalona

Mi這 s造sze,瞠 jest tutaj kolejna babka, kt鏎ej 郾i si po nocach ryby:) Po豉mania w sezonie (2009/02/06 01:28)

kalmar

z瑿acze fajnie si 這wi :) jeden jak mi wzi掖 z gruntu to ledwo w璠k z豉pa貫m :) (2009/02/06 08:05)