Porady na zawody

/ 3 odpowiedzi
Witam,za jakis czas mam zawody na nie dużym stawie.Jest tam duzo karpia ponad 3kg i dwa razy wiekszy amur.Byłem wczoraj właśnie sprawdzic łowisko i nic nie bierze.
Łowiłem na kuku wanil. Możecie mi poradzic co na haczyk ? Łowie na spławik i proteiny nie wchodzą w gre....I czy jest sens brać zanęte na taki  mały staw? Jesli tak to jaka zaneta ? Prosze o podpowiedzi.
89krzysztof

Co to jest nieduży staw? Skąd wiesz, że jest tam karp 3kg i amur dwa razy większy, skoro nic nie bierze ? Nie ma innej ryby ? Nie wpadłeś na to żeby spróbować łowić na coś innego ? O której godzinie byłeś sprawdzić łowisko ? Czy jeśli nic nie brało bez zanęty, nie dało Ci to do myślenia ?  (2012/05/22 15:02)

slimko82

wiem,bo jest to staw mojego kumpla i był takimi rybkami zarybiany.
Próbowalem na biale i czerw robaki. Byłem od 06-14 i od 18-22 ...
Nieduzy staw czyli jakies 20x20 (2012/05/22 17:41)

Bomba do wody

wiem,bo jest to staw mojego kumpla i był takimi rybkami zarybiany.
Próbowalem na biale i czerw robaki. Byłem od 06-14 i od 18-22 ...
Nieduzy staw czyli jakies 20x20

Na takim u kumpla łowię karasie +20cm na czerwonego grunt 10-40cm jeden czerwony raz nabity na haczyk płotka również skubie ma tam również tołpygi Amury Karpie +5kg i nic inego tam nie bierze jak karacie i płotki czasem okoń się trafi karpia tam złowiłem na 4 ziarna kukurydzy ale nęciłem 4 dni pod rząd o tej samej porze :) i efekt był bo trafił się karpik ponad 6kg :) to tak jak mówię czerwony na mały haczyk delikatny zestaw !! (2012/05/22 21:07)