Porada dotycząca woblerów na suma

/ 2 odpowiedzi
Witam proszę o radę.Mam zamiar zakupić kilka woblerów rapala 16 dt i moje pytanie brzmi czy warto? spełniają swoje zadanie przy metodzie spinningowej? na filmikach widziałem prace tych woblerów gdy były prowadzone na samym dnie.Zauwazylem ze tylko ster zachacza o podloze a kotwiczki sa oddalone mimo ze film byl pokazany na podlozu bardziej kamiennym wiec latwo o zaczep innymi woblerami.Prosze o szczegolowe opinie na temat tych woblerków
ryszard-szyszka


Witam , szczerze nie używam Rapali i uważam , że jest mocno przereklamowana oczywiście to moja opinia i napewno bardzo subiektywna . Za te same pieniądze kupisz niepowtarzalne woblery sumowe od krajowych rękodzielników. Naprawdę warto pomyśł nad takim rozwiązaniem. (2018/03/13 21:18)

dziket


witam ja lapie na woblery deep tail dencer jesienia na teroling szczupaki w braniech nie maja sobie rownych ale z jakoscia jest kipsko juz pare razy po udezeniu wyciagnelem sam ster jak szczupak potrfi roztrzaskac woblera to sum sie z nich zasmieje jak nie beda przez cala dlugosc zbrojone drutem tylko takie sie nadaja na wasacza (2018/03/14 06:29)