Zaloguj się do konta

Popis

utworzono: 2012/12/02 21:34

 Ważna informacja dotycząca łowiska HEJLOV:

SZANOWNI KOLEDZY,
w związku z licznymi przypadkami  rażącego nieprzestrzegania  
regulaminu łowiska , zakłócania spokoju innych osób przebywających
nad wodą, zaśmiecania terenu , całkowicie niehumanitarnego  
obchodzenia się  z rybami, nadużywaniem  alkoholu
i przypadkami  kradzieży sprzętu przez  niektórych „kolegów”  
z Polski, postanowiliśmy  nie przyjmować rezerwacji   
ze strony Polskiej.

Z poważaniem  J.T.
 

Oto co ostatnio wyszukałem na stronie Jetfish.Kilka osób wyrobiło niezłą opinie polskim wędkarzom :((

[2012-12-02 21:34]

Jędrula

Szok ! Polak potrafi...

[2012-12-02 21:39]

Nic nowego..............

[2012-12-02 21:41]

bluehornet

Ciekaw jestem wielce , co nasi " kochani " rodacy tam nawyprawiali - obciach nie z tej ziemi i wstyd jak jasna cholera .
[2012-12-02 21:43]

Draq

To wina Tuska :) A tak serio to czego można się spodziewać. Widać jak wędkarze zachowują się u nas to jak wyjadą za granicę to będzie to samo. Chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie. Oczywiście nie każdy jest taki, ale zdarzają się.
[2012-12-02 21:47]

ale obciach :( a  to taka fajna woda

[2012-12-02 21:48]

ryukon1975

Jak przejdę u siebie brzegiem rzeki i popatrzę na lodówki,komplety starych opon od samochodów,dziesiątki butelek po piwie,różne samołówki ogólny chlew to wcale się nie dziwię.
O grupach wędkarzy którzy potrafią pijani drzeć mordy przez całą letnią noc nawet nie wspomnę.
Jeśli tam zachowywali się tak jak tu to dziwne jest tylko to że Czesi tak długo z tym zakazem zwlekali.:)
I nie mówmy o kilku osobach bo tak się zachowuje znaczny procent naszych wędkarzy,jaki to nawet nie próbuje zgadywać.
Powrócą na stare (PZW) śmieci,tu wolno wszystko.:)))
[2012-12-02 21:51]

maras74

Witam,Wstyd i hańba! Jak można doprowadzić do tak drastycznych sytuacji?! Okazuje się po raz kolejny, że Polak to złodziej, cham, pijak i brudas! Brawo! Jak nas widzą tak o nas piszą.Pzdr. Maras [2012-12-02 21:56]

Artur z Ketrzyna

Chcą by w PZW, było super...
 Jak oni nawet za granicą nie umieją się zachować jak należy...
[2012-12-03 00:32]

endriu1994

Trochę wstyd , i teraz przez paru gości ucierpi cała opiniia na temat polskich wędkarzy ! :( [2012-12-03 06:29]

Zionbel

Co za padaka :)
Znów się popisaliśmy jako naród :)
Pewnie grille jednorazowe, butelki po krupniku i puszki po piwie :)
HEHEHEHEHEHEHE zreszta ten obraz na codzień na naszych łowiskach. [2012-12-03 07:55]

cierpliwy1

O tym,że polak potrafi wszyscy dobrze wiemy ale Słowacy strasznie lubią głowy zadzierać ,to też prawda.Kiedyś gazeta słowacka opisała jak to jakiś polak wziął z łowiska dużo nie wymiarowych sandaczy,a więc trzeba im się bardzo przyglądać .Byłem na tym łowisku kilka razy i cóż zaobserwowałem,ano dużo sandaczy bez wymiaru zabierają Słowacy,tylko przy tym bardzo uważają aby nikt nie widział .Mówiąc o pijaństwie ,to twierdzę ,że nikt nie stanie stanąć w szranki ze Słowakami .Są to fakty ,byłem tego świadkiem.
[2012-12-03 07:59]

getka

To wina Tuska :) A tak serio to czego można się spodziewać. Widać jak wędkarze zachowują się u nas to jak wyjadą za granicę to będzie to samo. Chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie. Oczywiście nie każdy jest taki, ale zdarzają się.




chłopa ze wsi nie stać na takie wyjazdy. Ale mniejsza o to i tak wstyd, sami kształtujemy w europie pogląd o nas że pijaki, złodzieje itp z zalezności gdzie się pokarzamy
[2012-12-03 08:37]

ryukon1975

To wina Tuska :) A tak serio to czego można się spodziewać. Widać jak wędkarze zachowują się u nas to jak wyjadą za granicę to będzie to samo. Chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie. Oczywiście nie każdy jest taki, ale zdarzają się.




chłopa ze wsi nie stać na takie wyjazdy. Ale mniejsza o to i tak wstyd, sami kształtujemy w europie pogląd o nas że pijaki, złodzieje itp z zalezności gdzie się pokarzamy







Słuszna uwaga.
Nie oskarżajmy chłopów ze wsi tam jeździła elyta.:))
[2012-12-03 08:53]

Mija

Przecież u nas to normalka (wystarczy pojechać nad jakąkolwiek wodę) więc skąd te krzyki o wstydzie i hańbie?

"Ojciec do dziecka:
-Wiesz dlaczego dostałeś karę?
- Wiem.... bo dałem się przyłapać"
[2012-12-03 09:04]

Przecież u nas to normalka (wystarczy pojechać nad jakąkolwiek wodę) więc skąd te krzyki o wstydzie i hańbie?

"Ojciec do dziecka:
-Wiesz dlaczego dostałeś karę?
- Wiem.... bo dałem się przyłapać"











































































zgadzam się..... zresztą czy złapano "naszych" na kradzieży ??skąd wiadomo że to Polacy kradli sprzęt??? Inna sprawa że jak ktoś łowi i pilnuje sprzętu to raczej sie nie zdążają kradzieże. no chyba że właściciel sprzętu popije.......
ps wcale sie nie zdziwię ,jak Czechom odbije sie to duuużą czkawką [2012-12-03 09:56]

perwer

Byle chłop z ulicy nie jedzie tam łowić bo pi pierwsze - łowisko jest dośc drogie ,nawet bardzo drogie ,a dwa- trzeba należeć do klubu karpiowego.
Regulamin jest też dośc surowy .
Pewnie jeżdżą tam wieksze ekipy ludzi z kasa ,którzy biora dobry zapas gorzoły i licza oprócz łowienia na dobra zabawę .
Z tymi kradzieżami ,to mi sie wydaje że troche dołożyli ,żeby bardziej dosadnie wyglądało
[2012-12-03 11:00]

To wina Tuska :) A tak serio to czego można się spodziewać. Widać jak wędkarze zachowują się u nas to jak wyjadą za granicę to będzie to samo. Chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie. Oczywiście nie każdy jest taki, ale zdarzają się.




chłopa ze wsi nie stać na takie wyjazdy. Ale mniejsza o to i tak wstyd, sami kształtujemy w europie pogląd o nas że pijaki, złodzieje itp z zalezności gdzie się pokarzamy

Chcesz zasugerować że to miastowi............. że ich stać, albo chcesz celowo rozpętać burzę na portalu, może przemyśl to co piszesz ...........
Pozdrawiam............
[2012-12-03 12:22]

jarekk

Niemcy już kilka lat temu wyeliminowali Polaków z kilku przygranicznych łowisk. Jednym z powodów było nieprzestrzeganie limitów ilościowych zabieranych ryb. Obciach jak cholera. [2012-12-03 12:26]

Mija

To wina Tuska :) A tak serio to czego można się spodziewać. Widać jak wędkarze zachowują się u nas to jak wyjadą za granicę to będzie to samo. Chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie. Oczywiście nie każdy jest taki, ale zdarzają się.




chłopa ze wsi nie stać na takie wyjazdy. Ale mniejsza o to i tak wstyd, sami kształtujemy w europie pogląd o nas że pijaki, złodzieje itp z zalezności gdzie się pokarzamy

Chcesz zasugerować że to miastowi............. że ich stać, albo chcesz celowo rozpętać burzę na portalu, może przemyśl to co piszesz ...........
Pozdrawiam............



A to o pochodzenie też się tu kłócicie? :))))))
Co ja piszę! Jakie pochodzenie???? Połowa Warszawy to takie MIASTOWE, że ho ho !! :)))))
A więc inaczej....

A to o miejsce zamieszkania też się tu kłócicie? :)))))


[2012-12-03 12:50]

Mija

Niemcy już kilka lat temu wyeliminowali Polaków z kilku przygranicznych łowisk. Jednym z powodów było nieprzestrzeganie limitów ilościowych zabieranych ryb. Obciach jak cholera.


Nie brałabym ich jako przykładu ....
Ktoś komuś coś udowodnił? Taki tam pijaryk przeciwko polaczkom i tyle. Oni nas tak nie kochają jak my ich i generalnie wielokrotnie już dali wyraz temu wdupomiejstwu.
[2012-12-03 12:52]

MASTINO

......." ...... zakłócania spokoju innych osób przebywających
nad wodą, zaśmiecania terenu , całkowicie niehumanitarnego
obchodzenia się z rybami, nadużywaniem alkoholu i przypadkami kradzieży sprzętu przez niektórych „kolegów”..... "


Wypisz wymaluj większośc naszych, polskich łowisk. Kto tak postępuje? No przecież nie polscy wędkarze. Krasnoludki i elfiki. Bo pić i łowić, łowić i pić, to trzeba umić :)

[2012-12-03 13:21]

......." ...... zakłócania spokoju innych osób przebywających
nad wodą, zaśmiecania terenu , całkowicie niehumanitarnego
obchodzenia się z rybami, nadużywaniem alkoholu i przypadkami kradzieży sprzętu przez niektórych „kolegów”..... "


Wypisz wymaluj większośc naszych, polskich łowisk. Kto tak postępuje? No przecież nie polscy wędkarze. Krasnoludki i elfiki. Bo pić i łowić, łowić i pić, to trzeba umić :)


Witaj Macieju, a gdzie by tam Polak takie coś, nie możliwe, wszyscy tylko nie my :)))
[2012-12-03 13:29]

MASTINO

Witaj Macieju, a gdzie by tam Polak takie coś, nie możliwe, wszyscy tylko nie my :)))



Hej Mirek. Ależ gdzie tam, niiiiigdy w życiu. Polak? Żart jakiś, kalumnie i pomówienia. Ja wychodzę, dziękuję za uwagę, smacznego, do widzenia Państwu. Mie się tu obraża rodaków. Polak? Mowy nie ma. 

Aha, Mirek, masz jeszcze tę berbeluchę z cytryną, czy wszystko chłopaki wychlali na rybach?



[2012-12-03 13:53]

Witaj Macieju, a gdzie by tam Polak takie coś, nie możliwe, wszyscy tylko nie my :)))



Hej Mirek. Ależ gdzie tam, niiiiigdy w życiu. Polak? Żart jakiś, kalumnie i pomówienia. Ja wychodzę, dziękuję za uwagę, smacznego, do widzenia Państwu. Mie się tu obraża rodaków. Polak? Mowy nie ma. 

Aha, Mirek, masz jeszcze tę berbeluchę z cytryną, czy wszystko chłopaki wychlali na rybach?



Żarty sobie robisz , że co że niby zostało hehehehehehhee, na koniec sam jednego golnąłem :)))

[2012-12-03 14:05]

Mija

Patrzcie... a ja z malinówką własnej roboty ;)
[2012-12-03 14:16]