Zaloguj się do konta

Popis

utworzono: 2012/12/02 21:34

Patrzcie... a ja z malinówką własnej roboty ;)

Sam bym kieliszeczek takiej swojskiej malinóweczki do herbatki , mniammmmm
[2012-12-03 14:36]

Mija

Moja malinówka... hmmm... aż ślinka cieknie ;)) .... nalewka na spirytusie, panowie (nasi goście) wytrzymują 5 kieliszków i zaliczają zgon :D
[2012-12-03 14:55]

Moja malinówka... hmmm... aż ślinka cieknie ;)) .... nalewka na spirytusie, panowie (nasi goście) wytrzymują 5 kieliszków i zaliczają zgon :D

Jak na spirytusie, to się wcale nie dziwię :)))
[2012-12-03 15:02]

Mija

Mam jeszcze czereśniówkę, miętówkę i śliwkowa się jeszcze osadza przed filtracją.... Ehhhh ależ to będzie przyjemna zima :)))))
[2012-12-03 15:06]

cierpliwy1

Koledzy nie ma co generalizować w każdym społeczeństwie znajdziemy  różnych ludzi od bardzo porządnych do łobuzów .Mam dużo znajomych ,którzy  są super wędkarzami i zachowują się nieomal wzorowo,ale widuje nad wodą takich ,że wstyd o nich pisać.Jak napisałem wcześniej łatwo jest komuś łatkę przypiąć nie patrząc na własne podwórko . [2012-12-03 15:09]

Koledzy nie ma co generalizować w każdym społeczeństwie znajdziemy  różnych ludzi od bardzo porządnych do łobuzów .Mam dużo znajomych ,którzy  są super wędkarzami i zachowują się nieomal wzorowo,ale widuje nad wodą takich ,że wstyd o nich pisać.Jak napisałem wcześniej łatwo jest komuś łatkę przypiąć nie patrząc na własne podwórko .


Ot i cała prawda..............
[2012-12-03 15:17]

Mam jeszcze czereśniówkę, miętówkę i śliwkowa się jeszcze osadza przed filtracją.... Ehhhh ależ to będzie przyjemna zima :)))))

Z tego wszystkiego to piłem jedynie miętówkę ale kupną i malinówkę swojskiej roboty, a tak po za tym, wiele, wiele takich co na naszych półkach sklepowych się marnuje sam nie wiem dlaczego ?  :)))) ale to było kiedyś  :)))
[2012-12-03 15:21]

maras74

Przecież u nas to normalka (wystarczy pojechać nad jakąkolwiek wodę) więc skąd te krzyki o wstydzie i hańbie?

"Ojciec do dziecka:
-Wiesz dlaczego dostałeś karę?
- Wiem.... bo dałem się przyłapać"

Witam, Jeśli u nas to normalna to jest tragedia! Jeśli podejdziemy do tego jak do standardu wedkowania to doprowadzimy do zagłady środowiska naturalnego. Myślę, że takie zachowanie powinno być piętnowane i nagłaśniane. Pzdr. Maras [2012-12-03 16:54]

Lipkor

Przykry jest fakt, że po takich ekscesach będą nas wszystkich jedną miarą mierzyli!
[2012-12-03 18:14]

Jack14

To teraz kolejno kto tam był ............................................:

Co widział (lub inaczej kogo tam nie widział):

I dlaczego nikt nie reagował ?

 

[2012-12-03 18:33]

niutek40

Witam, Wstyd i hańba! Jak można doprowadzić do tak drastycznych sytuacji?! Okazuje się po raz kolejny, że Polak to złodziej, cham, pijak i brudas! Brawo! Jak nas widzą tak o nas piszą.Pzdr. Maras




Jest to bardzo przykre, ale  mamy taką opinie, MY POLACY na całym świecie. I z całą pewnością, nie wzięło się to z znikąd, sami niestety musieliśmy sobie na to zapracować czy tam zasłużyć. Oczywiście  dzięki części naszych "kochanych " rodaków, niemniej taką łatkę nam przypięli.   Z drugiej strony jeśli jest ktoś zwykłą fleją , niechlujem itd. W Polsce, to trudno od ni ego i jego dzieci  wymagać innego zachowania za granicą. Dobry przykład i wychowanie, wynosimy z domu!        


[2012-12-03 19:06]

MASTINO

Mam jeszcze czereśniówkę, miętówkę i śliwkowa się jeszcze osadza przed filtracją.... Ehhhh ależ to będzie przyjemna zima :)))))




Złoto nie kubitka :))))))))))))))))) Z taką mieszkać na Grenlandii .........



[2012-12-03 19:24]

Mija

Mam jeszcze czereśniówkę, miętówkę i śliwkowa się jeszcze osadza przed filtracją.... Ehhhh ależ to będzie przyjemna zima :)))))




Złoto nie kubitka :))))))))))))))))) Z taką mieszkać na Grenlandii .........



I jeszcze kija lubię moczyć :))) hehe jakkolwiek to brzmi ;)



[2012-12-04 08:26]

Mija

Przecież u nas to normalka (wystarczy pojechać nad jakąkolwiek wodę) więc skąd te krzyki o wstydzie i hańbie?

"Ojciec do dziecka:
-Wiesz dlaczego dostałeś karę?
- Wiem.... bo dałem się przyłapać"

Witam, Jeśli u nas to normalna to jest tragedia! Jeśli podejdziemy do tego jak do standardu wedkowania to doprowadzimy do zagłady środowiska naturalnego. Myślę, że takie zachowanie powinno być piętnowane i nagłaśniane. Pzdr. Maras


Jest normalka. Chcesz powiedzieć, że tam, gdzie Ty bywasz jest czyściutko i spokojnie?
[2012-12-04 08:27]

JKarp

CześćKasiu zapewniam Cię, że stanowisko Karpiarza po jego odjeździe łatwo poznasz i o to chodziło Markowi w pozytywnym znaczeniu i rozumieniu :-)W każdym stadzie lub najlepszym rodzie znajdzie się czarna owca. Niestety ale za karpiarzy konsekwencje poniosą Karpiarze.Głośną krzyczą C %R ;-) - znam ja kilku takich, oj znam... Piętnują zachowania wszystkich dokoła a sami walą 30 kg kukurydzy na jedną nockę :-((( JK
[2012-12-04 08:55]

MASTINO

Mam jeszcze czereśniówkę, miętówkę i śliwkowa się jeszcze osadza przed filtracją.... Ehhhh ależ to będzie przyjemna zima :)))))




Złoto nie kubitka :))))))))))))))))) Z taką mieszkać na Grenlandii .........



I jeszcze kija lubię moczyć :))) hehe jakkolwiek to brzmi ;)



Ty też???? :))))))))))






[2012-12-04 08:59]

Mija

Cześć Janusz,

nadal jednak to są wyjątki od niechlubnej reguły. A powinno być odwrotnie.
[2012-12-04 09:09]

Mija

Mam jeszcze czereśniówkę, miętówkę i śliwkowa się jeszcze osadza przed filtracją.... Ehhhh ależ to będzie przyjemna zima :)))))




Złoto nie kubitka :))))))))))))))))) Z taką mieszkać na Grenlandii .........



I jeszcze kija lubię moczyć :))) hehe jakkolwiek to brzmi ;)



Ty też???? :))))))))))





Nawet bardziej niż mój Stary :)


[2012-12-04 09:10]

JKarp

Cześć Janusz,

nadal jednak to są wyjątki od niechlubnej reguły. A powinno być odwrotnie.

CześćZapewniam Cię, że chlubną regułą jest to, że Karpiarz po sobie ( i innych ) posprząta. Natomiast to co się stało jest zasługą kilku bydlaków i drani..nie mających nic wspólnego z Karpiarzami.Dziwi mnie tylko jeszcze jedna rzecz - dlaczego pokarano wszystkich? Na znanych mi łowiskach Obsługa ma wyraźnie napisane i powiedziane kto nie ma prawa wstępu.JK [2012-12-04 09:20]

Mija

Widocznie jesteśmy k o c h a n i :)
[2012-12-04 09:26]

MASTINO

Ja powiem (napiszę) Wam tak. Z racji wykonywanej swojej funkcji, zastanawiam się nad systemem, sposobem, możliwością swego rodzaju "nagradzania" wędkarzy za czystą miejscówkę. Tak, dziwicie się i może wyśmiejecie, że to niemożliwe fizycznie, że czystość na stanowisku-łowisku to obowiązek wędkarza, że nie uda się tak z Polakami etc. Ale ja mam nadzieję, że jak nie groźbą, nie prośbą, to może przysłowiowy "cukierek" pomoże. Nie wiem w jakiej formie, naprawdę, może jakieś naklejki w stylu- "Nie śmiecę na rybach", "Nie śmiecę sobie w domu-na łowisku także", czy takie tam podobne. Może rzepy do wędek z takim nadrukiem, może to ......, a może....., może...... Do tego doszło, że trzeba zastanawiać się nad formą podziękowania za kulturę, porządek i człowieczeństwo nad wodą, bo grożenia palcem i surowych kar się nikt nie boi. Czescy wędkarze pojechali krótko- WON Polaczki i tyle. Przypuszczam, ze chętnie by tak zrobili Niemcy, Szwedzi, Norwegowie i Holendrzy, bo tam też puszki po Tyskim, Lechu, pety po Fajrantach czy innych Klubowych, czy paczki po polskich zanętach żeglują po łowiskach i "upiększają" ich zieleń. [2012-12-04 09:36]

Jędrula

Naklejki to świetny pomysł , ale gdzie je umieścić ? Wiem ! Na pudełku przecież można :)

Na drodze drogówka rozdawała kiedyś mandaty zaufania , całkiem dobrze na to ludzie reagowali .

Według mnie Maćku dobrze kombinujesz . Wiesz , wchodzisz na miejscówkę a tam czystko , worek z odpadkami spakowany , wędkarz siedzi i łowi – kulturka . Dać mu ''prezent '' , niech wie , że ktoś docenia to , iż posprzątał po innych i sprząta po sobie . Drodzy Państwo , tak jak wyżej , jak się nie da groźbą i prośba to trzeba w ten lub podobny sposób działać . Po drugie my wędkarze musimy zwracać uwagę innym kolegom po kiju aby sprzątali po sobie , wiem , że to nie jest miłe ale ważniejsza jest przyroda w tym momencie .


[2012-12-04 10:11]

Mija

Maciek, myślę, że nie trzeba będzie długo czekać. Jedni dali przykład i lawina ruszy...

A to nagradzanie ... Jak to bym tak chamów nagrodziła, że więcej nad wodą by się nie pojawili - no chyba, że z wielkimi worami na śmieci na ogólnej akcji sprzątania.

U mnie, nad Narwią, chodzi taka starsza pani i zbiera śmieci. Widuję ją za każdym razem jak tam jestem. Wita każdego, kto siedzi nad wodą. Nie wiem jaki to musi być olbrzymi problem, żeby po sobie zebrać śmieci, wrzucić je do reklamówki i wywieźć DO ŚMIETNIKA (bo są jeszcze tacy co zostawią je w pobliskim rowie przy drodze). Po prostu n i e r o z u m i e m!
[2012-12-04 10:14]

Naklejki to świetny pomysł , ale gdzie je umieścić ? Wiem ! Na pudełku przecież można :)

Na drodze drogówka rozdawała kiedyś mandaty zaufania , całkiem dobrze na to ludzie reagowali .

Według mnie Maćku dobrze kombinujesz . Wiesz , wchodzisz na miejscówkę a tam czystko , worek z odpadkami spakowany , wędkarz siedzi i łowi – kulturka . Dać mu ''prezent '' , niech wie , że ktoś docenia to , iż posprzątał po innych i sprząta po sobie . Drodzy Państwo , tak jak wyżej , jak się nie da groźbą i prośba to trzeba w ten lub podobny sposób działać . Po drugie my wędkarze musimy zwracać uwagę innym kolegom po kiju aby sprzątali po sobie , wiem , że to nie jest miłe ale ważniejsza jest przyroda w tym momencie .


Jeśli naklejki (pomysł ok-i ) to myślę że na aucie, przecież każdy jest mobilny, bynajmniej większość .................

[2012-12-04 10:27]

Mija

A dla tych niegodziwych karnego wacka na auto....
[2012-12-04 10:39]