Pontony Maverik, Navi Poland ,Kolibri

/ 6 odpowiedzi
Do  wyboru  są takie  Maverik 370,  Navi Poland  360 orazKolibri 360 czy koledzy maja jakieś zdanie na temat tych pontonów jeśli można prosić o opinię to czekam z niecierpliwością . Ponton  który posiadam to się kończy  obawiam się że ten sezon oby podołał
dziket

witam od 6 lat posiadam kolbri km 330 dobrze sie sprawuje nawet w darade spinigowac jest dobrze wykonany dobry material plywan na silniku elektrycznym i spalinowym dawl sobie rade na bardzo duzym jeziorze przy ponad metrowej fali sporo wody do srodka na chlapalo ale dal rade (2018/02/20 18:59)

dziket

da rade w 3 spinigowac porawka bo mi ucieklo wyzej (2018/02/20 19:01)

barrakuda81

Również moge póki co tylko pochwalic Kolibri. Mocny, niezawodny i trwały. (2018/02/20 21:24)

miecz-gaz

Jakieś sugestie, zalet, a co z wadami panowie. Czy pawęż to 40 od stępki do górnej  krawędzi.Pływam po Warcie  350 Aviks  i spoko sobie radzi w dwie osoby i dość sporym bagarzem . Ten kolbri co wpisałem jest od Aviksa 10 kg. lżejszy.No ale kończy się mój Avi i  obawiam że nie wytrzyma do końca sezonu jak wejde na wode . (2018/02/20 22:07)

miecz-gaz

Jednostka napędowa to honda 10 myślę że z doświadczenia da radę kolberkowi dzięki panowie i prosze o jeszcze pare słów.
ps. MARIAN (2018/02/20 22:13)

barrakuda81

W temacie silników nie pomogę.Trzeba tu kogoś z większym pojeciem w temacie a nie bedę udawał że się na tym znam:) Ja swojego niewielkiego kolibra używam do spinningowania na małych wodach - max kilkanaście hektarów ale swoje już przepłynał i z mojego punktu widzenia to były dobrze wydane pieniądze. Zwłaszcza jak patrzę na ludzi którzy kupują za 3 może 4 stówy cos co wygląda jak wielkie koło pompowane do zabawy dla dzieci i pływają tym z małym dzieckiem bez kapoków i silnika po Wiśle...Szczyt nieodpowiedzialności i brawura.Ja się swoim po Wiśle boję pływać a w porównaniu do tamtego chińskiego szrotu jest to pancernik Yamato:) Z racji tego jak pływam używam tylko wioseł bo silnik jest mi zbędny choćby przez zakaz trollingu w moim okregu.Nie jestem więc użytkownikiem poziomu "pro":) Jednak napewno jest tu wiele osób które znają się na rzeczy.Może wiec ktos coś doradzi.Pozdrawiam. (2018/02/21 11:30)