Ponton karpiowy

/ 47 odpowiedzi / 2 zdjęć
Kocius

No to kapry miejcie się na baczności bo was pelet Luccia przerzedzi.

Moze jakies filmy zarzuci z holu martwych karpi po spozyciu pelletu, bo juz o boleniach ogladalismy .... (2015/02/11 12:13)

Arcymisiek

No to kapry miejcie się na baczności bo was pelet Luccia przerzedzi.

Jeno nam  teraz czekać na pontony karpiowe łowcy, bo jak widać zapotrzebowanie na rynku jest.
(2015/02/11 12:13)

Arcymisiek

I coś dla tych którzy chcą modnie wyglądać na rybach - na pontonie - żeby nie było, że schodzę z tematu :) :) (2015/02/11 12:23)

ryukon1975

Nie wiem czy na pontonie. Gdyby mnie jakieś okoliczności raczej nie z tej ziemi zmusiły do założenia koszulki z tym logiem to bym się raczej pod ponton schował. (2015/02/11 12:34)

Kocius

A sa tylko w 2 kolorach ? - Ja mam lodke / nie ponton , ale to tez srodek plywajacy wiec, az tak bardzo ch5ba nie odszedlem od tematu / -wolalbym rozowa zalozyc na zlot (2015/02/11 12:37)

kedzio

E! Karpiorze! Coby nie było, że Kedzio zmienio orientację!

Mnie te wszystkie karpiowe dziadostwo nieźle wk*wio w tych sklepach! Nie kapuja tego nadal, tego lobby kaprowego... bo sie Kolegowie oszukujecie, że mi przeszło. Jestem zwyczjnie zmuszon do użytkowania takich, a nie innych sprzętów, bo wędkarskich dostać nie mogie, a kaprowych jest od groma.

:)

Jajca jajcami, a przekonania przekonaniami.

:P

(2015/02/11 13:00)

kedzio

PS: Stolik kaprowy..... heeeeeeeeeeeeeeeee dobreeeeeeeeeee! 

Ale mom w bryce CB Radio kaprowe! Dobre co nie?

(2015/02/11 13:01)

zbynio 33

Boze ! swiat sie konczy !

To mój tekst! (2015/02/11 13:43)

zbynio 33

Kedzio toć Ty karpiorz jestes prawie :). (2015/02/11 13:45)

zbynio 33

Nie wiem czy na pontonie. Gdyby mnie jakieś okoliczności raczej nie z tej ziemi zmusiły do założenia koszulki z tym logiem to bym się raczej pod ponton schował.

Krzysiek nie chcesz być  łofcą :)))? (2015/02/11 13:46)

Jędrula

Pontony , krzesła , namioty ...wszystko karpiowe :) Takie czasy , każdy chce zarobić a ''karpiowy '' to ciągle dla wielu wędkarzy słowo klucz . (2015/02/11 13:57)

Kocius

To mój tekst!

Zglos naruszenie praw autorskich .... (2015/02/11 14:04)

zbynio 33

To mój tekst!

Zglos naruszenie praw autorskich ....

Nic nie będe zgłaszał :)). Kupię Ci różową koszulkę od glucia ;)))). Różowy podobno nęci ryby :))), a biały i pomarańczowy to podstawa!;) Zwłaszcza na suma! ;)))). (2015/02/11 14:09)

Kocius

To mój tekst!

Zglos naruszenie praw autorskich ....

Nic nie będe zgłaszał :)). Kupię Ci różową koszulkę od glucia ;)))). Różowy podobno nęci ryby :))), a biały i pomarańczowy to podstawa!;) Zwłaszcza na suma! ;)))).
Trzymam za slowo !
Na zlocie mi ja dasz ! Ale tam to tylko karpie sie bedzie lowilo , nie sumy ?
(2015/02/11 15:25)

zbynio 33

Spoko. Erniuś wszystko się będzie łowiło ;). Może lepiej zamiast koszulki kupię skrzynkę piwa? :) Swoją drogą to chyba tylko wedkuje.pl nie wciskało mi swoich koszulek. Na innych forach to standard ;). Co do pontonu to zastanawiałem się nad kolibri i wydaje mi się, że to dobra opcja. Monsterfishing też zaczęło prace nad pontonem i podobno ma być wytrzymalszy od kolibra, ale ciut cięższy. No ale coś za coś..., ma mieć sztywną podłogę i mocowanie do silnika itd....:). (2015/02/11 17:44)

Kocius

Spoko. Erniuś wszystko się będzie łowiło ;). Może lepiej zamiast koszulki kupię skrzynkę piwa? :) Swoją drogą to chyba tylko wedkuje.pl nie wciskało mi swoich koszulek. Na innych forach to standard ;). Co do pontonu to zastanawiałem się nad kolibri i wydaje mi się, że to dobra opcja. Monsterfishing też zaczęło prace nad pontonem i podobno ma być wytrzymalszy od kolibra, ale ciut cięższy. No ale coś za coś..., ma mieć sztywną podłogę i mocowanie do silnika itd....:).
Zibuś - kociuś już Ci prywatnie wysłał wiadomość na temat pontonów chyba i polecił Ci odpowiedni ? 
(2015/02/11 17:49)

zbynio 33

Zibuś - kociuś już Ci prywatnie wysłał wiadomość na temat pontonów chyba i polecił Ci odpowiedni ? 

Tak już poleciłeś mi, ale kolibri tańszy, a chyba nie gorszy. Zostanie mi na silnik elektryczny ;). (2015/02/11 18:12)

zbynio 33

Ernest zmień ten awatar na jakiś normalny :))). Jak nick kociuś to może taki?
(2015/02/11 18:32)

u?ytkownik27096

I coś dla tych którzy chcą modnie wyglądać na rybach - na pontonie - żeby nie było, że schodzę z tematu :) :)

;)))))

Nie ma to jak po całym dniu pracy poprawić sobie humor :))) tematem o pontonach ;P (2015/02/11 19:32)

Kocius

Ernest zmień ten awatar na jakiś normalny :))). Jak nick kociuś to może taki?

Znowu ten - Ernest ?! ... Mam na imię Al"fred i mi dobrze z moim avantarem  ! (2015/02/11 19:41)

JKarp

No i Alf zjadał koteczki ;-) ( może nie Al''fred )JK (2015/02/11 19:45)