Ponton - Rejestracja i koszty

/ 7 odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rejestracja pontonu i jakie są koszty takiej operacji - chciałbym połowić troszke z łodzi, ale oczywiście legalnie, więc proszę o poważne i sprawdzone odpowiedzi

pozdrawiam:)

Majster 81

Witaj o ile się nie mylę ten temat był już poruszany , proponuję poszukać. (2011/01/22 17:44)

gavi82

Jak dobrze pamietam to udajesz sie do starostwa ( tak było w moim przypadku) koszt rejestracji pontonu wynosci 15 lub 20zl dostajesz dowód rejestracyjnyktóry musisz namalować nr w miejscu widocznym wymiary znaków to 10cm wysokość a szerokość 1 cm , i podac przy rejestrowaniu wymiary pontonu oraz czy to jest ponton wioslowy czy z silnikiem spalinowym. Taka rejestracja trwa 15 minut i to wszystko. POZDRAWIAM (2011/01/22 19:10)

tomasz26552

Który to już temat o pontonie 10,20 wystarczy trochę poszukać (2011/01/22 19:24)

Jigsaw14

ok dzięki (2011/01/22 21:36)

burza10000

witam kolegę temat rejestracji pontonu ja poruszyłem trzeba udac sie do starostwa i tam dostajemy formularz do wypełnienia wymiary pontonu ilość osób i sprzet ratunkowy po uiszczeniu opłaty 17pln(taka była u mnie)został wydany dowód rejestracyjny wraz z numerem który należy nanieść na ponton (opłata jednorazowa dożywotnia dla pontonu)pozdrawiam (2011/01/23 02:26)

wedkarzstef

Witajcie numery na ponton polecam wykonać albo za pomocą specjalnej folii elastycznej albo za pomocą farby elastycznej jedno i drugie znajdziecie w internecie ale na stronie www.niestworzone.pl możecie kupić farbę na mililitry, a nie od razu całą puszkę która kosztuje ponad 150 zł u nich też możecie zamówić szablony i samą folię. Uczulam że nie każda folia nadaję się na pontony raz zamówiłem folię i jak spuściłem powietrze z pontonu to mi się odkleiły dlatego przed zakupem z innego źródła dowiedzcie się że ta folia jest przeznaczona typowo na pontony.    Stefan  (2016/01/07 16:05)