Zaloguj się do konta

Ponton Pasat Stomil

utworzono: 2015/03/23 10:45
noidemm

Witam. Posiadam czarny ponton Pasat 4K, miałem kiedyś taki sam ponton pomaranczowy. Na rynku idzie teraz spotkać ponton Pasat 250. Czym on się różni od Pasata 4K. Wizualnie ma on inne wentle. Orientuje się ktoś może jaka była histora produkcji pontonów pasaat.
Wydaje mi się, że najstarsze są czarne pasaty 4k potem zaczęli produkować pomarańczowe. Na koniec produkcji przeszli na pasata 250 w kolorze pomarańcz ( ma on inne wentle) uchwyt do noszenia i jest bardziej nowoczesniejszy. Spotkałem się jeszcze z zółtym pasatem 250L.  Chiał bym kupić w miare jak najnowszy model, ale nie wiem czym się kierowac.
[2015-03-23 10:45]

berthold

ja mojego passata 4 komorowego kupowałem w 1984 roku to był/jest pomarańczowy z czarnym dnem , drań nie do zajechania tyle lat aż się wierzyć nie chce
[2015-03-23 11:14]

noidemm

Miałem kiedyś pomaranczowego też był z końcówki lat 80tych. Pływałem nim po morzu, rzekach. Ostatniego dnia na wczasach w Ustce ktoś mi go podprowadził z balkonu w domku. Zginął wtedy jeszcze taki jeden. Teraz mam czarny kupiłem na allegro, ale podłoga licha sparciała guma i przepuszcza już guma na komorach. Jak się wodą poleje to widać jak bąbelkuje. Ten pomaranczowy był mocniejszy. Czarny bardzo się grzeje.
[2015-03-23 14:09]