Ponton Navigator II

/ 1 odpowiedzi
Witam,
chciałbym zasięgnąć opinii na temat tego pontonu : http://allegro.pl/show_item.php?item=2056783265  czy ktoś z Was zna te pontony,nadają się do wędkowania?
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Andrzej81


Witaj

Osobiście nie testowałem Navigatora ale mam podobny Intex Mariner 4 (600zł z Praktikera). Nie jest to jakiś super hiper sprzęt tylko najtańszy i najmocniejszy z serii INTEX  o ile nie zasuwasz po krzakach i kamieniach to powinien ci wytrzymać trochę. Generalnie podpowiem ci klika rzeczy o ile będą ci przydatne.


1) Pomyśl przed zakupem do jakiej metody będziesz go używał (jeśli spining to ja mam 3,6m i to jest najmniejszy dla dwóch spiningistów ponton )

2) Czym go będziesz transportował nad akwen (samochód lub inny środek transportu)

3) Czy go wyposażysz w silnik elektryczny i akumulator na przyszłość (pamiętaj że wszystko waży i trzeba to jakoś zatargać na miejsce samemu albo z kimś)

4) W intex mariner mam podłogę panelową w miarę stabilna do stania albo chodzenia i można na nią śmiało upuścić pudełko z blachami bo się nie przebije. ( w przypadku podłogi dmuchanej jaką miałem w Intex challenger 4 kotwicą przebiłem podłogę pompowaną która jest niestabilna przy spacerowaniu)

5) Pamiętaj że będziecie mieli sporo gratów ja płyniecie na ryby i wymiary jak się napompuje ponton mówią tylko trochę dopiero jak się go załaduje gratami to wtedy widać że np nóg nie wyprostujesz bo tam albo leża kamizelki ratunkowe, plecaki albo wędki itd itd

Pozdrawiam
Andrzej (2012/02/23 22:20)