Ponton dobrej jakości w przystępnej cenie

/ 13 odpowiedzi
Cześć,

Poszukuję dobrej jakości, w miarę przystępnej cenie pontonu.

Co polecacie? 
Dajcie proszę jakiś namiar do sklepu internetowego czy może polećcie coś obok Wrocławia?

Pozdrawiam
SlawekNikt


I jeszcze kilkanaście innych, ale to juz sam sobie poszukaj :-) (2016/05/17 10:26)

bies


Witam, polecam Kolibri 360 D. Rozmiar idealny dla dwóch osób z całym wędkarskim sprzętem, dodatkowo przydatny pompowany kil i sztywna podłoga ( trochę upierdliwa w montażu, ale istnieje pomocny patent z wiosłami). Ja kupiłem jasno szary, asekuracyjnie by w słońcu nie poparzył dupska. Można go śmiało kupić na aukcjach internetowych od Ukraińców mieszkających w Polsce. Jak dla mnie jakoś wykonania jest powalająca :) Już po kupnie widziałem u ludzi jakieś cuda z północy czy podobno markowe Yamahy za dwukrotną cenę i moim skromnym zdaniem to była poklejona cerata w porównaniu do Ukraińca. W tym wszystko jest idealnie wykonane, a materiał wydaje się dużo bardziej wytrzymały. Nie napisze jak z wytrzymałością po kilku sezonach, ale po około 10 rozkładaniach i pakowaniach nadal jest w całości :) 
Ps. Po zakupie pierwsze co, to zamontuj  kółka bo cholerstwo trochę waży :/ (2016/05/17 10:31)

amstaf358


www.odpłyniesz.pl
Ponton Elling PILOT 310 S Sztywna podł. + KIL
Cena:
1 899,00 zł

mam taki,z podłogą sztywną typu książka,bez profili bocznych,tz szybkiego montażu...polecam,samemu rozkładanie ZNACZNIE skraca czas... (2016/05/17 12:53)

patryk-slowak


Wszystko zależy do czego ma Ci ten ponton służyć i co to znaczy przystępna cena, bo pamiętajmy, że dla każdego to co innego.

Ja mam ponton od Aquastar i jestem mega zadowolony. Dałem za niego niecałe 1500 zł, a służy mi już kilka ładnych lat więc jak najbardziej polecam go i Tobie. Gdybyś miał pytania to jestem do dyspozycji :) (2016/05/17 17:55)

aldente


Cześć Tomasz. Na portalu ogłaszał się kiedyś  producent pontonów AVIKS. Szyje on również pokrowce do silników zaburtowych. Tak się składa, że namiar na jego firmę jest z Wrocławia. Tu znalazłem jego stronkę na fejsie. Kiedyś z nim prywatnie rozmawiałem. Sprawiał wrażenie człowieka kompetentnego.
https://www.facebook.com/pontonyaviks/   Pozdrawiam. (2016/05/17 18:03)

patryk-slowak


Bezsenność w nocy pozwala przypomnieć sobie różne rzeczy. Ja sobie własnie przypomniałem, że przecież właśnie pod Wrocławiem jest firma, która sprzedaje pontony Aquastar. Są naprawdę dobrzy więc warto chociaż do nich zadzwonić czy napisać:

Numer telefonu: 728 980 221 lub zajrzyj do nich na stronę internetową: www.pontonywędkarskie.pl (2016/05/18 03:03)

Michaello100


Hmm, 
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi. Akurat dzisiaj czytałem sporo na temat tych pontonów Aquastar. Proszę mi powiedzieć, ile Pan z nich korzysta, jak wygląda jakaś kwestia serwisów etc? (2016/05/18 03:12)

patryk-slowak


Jeśli chodzi o pontony Aquastar to jeśli się nie myle to korzystam z nich od końca 2009, początku 2010 roku i jestem naprawdę zadowolony. Jeśli chodzi o serwis to zbytnio dużej pracy nie ma. W moim przypadku to jest tylko umycie pontonu od czasu do czasu i finał. Pływałem w różnych warunkach atmosferycznych i nic nigdy się nie stało, no ale Ukraina, bo zaznaczę, że są to pontony lidera w sprzedaży tego typu sprzętu w tym kraju, w każdym razie Ukraińcy muszą robić sprzęt który będzie adekwatny do ich warunków. 
  (2016/05/19 00:07)

patryk-slowak


Tutaj podsyłam Tobie link do strony. Będziesz mógł się zapoznać z większą ilością informacji zarówno odnośnie marki jak i samych pontonów. 
http://www.pontonywedkarskie.pl/



  (2016/05/19 00:14)

Michaello100


Super, dziękuję Tobie bardzo za pomoc. W takim razie pewnie będę się jutro odzywał do tej firmy skoro jest serio dobra. Mam nadzieję, że i ja będę zadowolony. :)  W końcu chyba mam to czego szukałem. (2016/05/19 00:25)

patryk-slowak


Bardzo się ciesze, że mogłem pomóc :)

Na pewno będziesz zadowolony z pontów Aquastar. Ja naprawdę jestem bardzo zadowolony, a dużo korzystam. To co jest w nich też mega fajne, to to że są szybkie, dosyć lekkie a bardzo stabilne :) 

http://www.pontonywedkarskie.pl/pl/p/Ponton-Aquastar-B-275-FFD-zielony/44





Pozdrawiam (2016/05/19 09:32)