Zaloguj się do konta

pomysł na nowy konkurs

utworzono: 2009/01/15 10:14

wiem,że narazie jestesmy pod wrazeniem zakonczonego konkursu na blog,ale moze warto zacząć mysleć nad nowym. wiem,że nie powinnam sie wypowiadać,bo nie znam sie na tym,ale wpadł mi do głowy pewien pomysł. każdy z wędkarzy ma swoje ulubione miejsce gdzie lubi jezdzic na ryby,szczęśliwe miejsce i tak sobie pomyślałam,że może konkurs na najfajniejszy opis takiego miejsca.tzn.gdzie to jest i dlaczego jest ono dla tego kogoś najlepsze,najszcześliwsze.moze wiążą się z tym miejscem jakieś wspomnienia czy przygody. wygrałby ten bloger,który opisałby takie miejsce w taki sposób,że ten kto by to przeczytał zaraz by chciał tam jechać. [2009-01-15 10:14]

co jest z bracią wędkarską? nie macie ochoty porywalizować nie tylko nad wodą? szkoda. redakcja jest za, a wy widzę,że nie.oj chłopcy,chłopcy jakoś się chyba starzejecie! [2009-01-16 08:30]

Może miss portalu--najpiękniejsza ryba z opisem jej walorów .Pozdr.... [2009-01-17 11:34]

a mógłbym być jurorem w tym konkursie ? ciekawy pomysł... będzie wiele opowiadań.więc duzo pracy, kilku sędziów spośród blogerowców do pomocy adminów portalu, poprawiłoby stosunek niedowiarków co do decyzji wyboru zwycięzcy.oczywiście ów juror nie bierze udziału w konkursie co wy na to ... ja jestem za i zgłaszam ewentualną kandydaturę - szczegóły do dogadania [2009-01-17 12:51]

robi sie ciekawie. miss portalu? hm..... co do skladu sedziowskiego to proponuje by redakcja sama wybrała . [2009-01-17 13:36]

rochan_

Wydaje mi się że konkursów powinno byĆ więcej, choĆ to zależy tak naprawdę od sponsorów portalu. Mimo roku działania jest to najbardziej wydajny społecznościowo-wędkarski portal wędkarski. Pozdrawiam cała braĆ wędkarska [2009-01-17 17:15]

506058557

Na pewno każdy z Was przeżył jakąś przygodę na rybach. Proponuje opisać np. "Moje pierwsze wędkowanie" [2009-01-18 10:56]

rysiek38

witam to bylby naprawde ciekawy pomysl na temat konkursu tymbardziej ze swoj debiut pamieta chyba kazdy bo jak widac trzyma do dzis [2009-01-18 12:54]

no co jest panowie? brak pomysłów na konkurs? a redakcja czeka na pomysły. [2009-01-20 19:53]

rysiek38

nadal jestem za propozycja kolegi 506058557 w koncu dzieki temu wydarzeniu jestesmy tu i tak sobie piszemy i to cos nas jakos specyficznie laczy mimo odmiennych pogladow [2009-01-20 20:14]

Jestem tutaj na tym portalu nowy, nie wiem , czy był już taki konkurs na fotografię , nie koniecznie z rekordową rybą, ciekawe ujęcie z nad wody.Kiedyś mój przyjaciej sfotografował i nagrał , jak mu się dwa zaskrońce dobierały do siatki z rybamiCo wy o tym myślicie? [2009-01-22 08:21]

Bop

mi się podoba. zaskrońce... czy ujęcie w wyskoku pstrąga czy szczupaka - do tego trzeba mieć niezły fotosprzęt. :) może niektórzy mają takie swoje zdjęcia.
[2009-01-22 10:44]

Kiedyś będąc nad wodą dostrzegłem stado saren , jak piły wodę.Wiec zaraz zabawiłem się w partyzanta i podczołgałem się na bespieczną odległość i zaczełem robić zdjęcia, szkoda , że wtedy nie miałem cyfraka lub porządniejszego sprzętu przy sobie.Ale najlepsze rzeczy dzieją się wtedy gdy jesteśmy nieprzygotowani do tego [2009-01-22 11:32]

witaj j-94! mam nadzieję,że będziesz sie u nas dobrze czuł. ja jednak myslę,że najlepsza przygoda nad wodą to dobry pomysł. jednak ja nie moge uczestniczyć,bo nie wędkuję. moze na najlepszego kibica? [2009-01-22 18:24]

Bop

mi się raz udało od tyłu podejść do sarny zajadającej chabuździe na jakieś 5-7 m. szykowałem się już do zdjęcia, nagle przestała jeść, przechyliła głowę, zobaczyła mnie i wyrwała z buta że hej. i po zdjęciu, a było tak blisko. :) [2009-01-22 18:36]

TomN83

mówimy o rybach i przygodach z nimi. Mi kiebyś z pod samych nóg w 40cm. wodzie(starorzecze bugu) wyszedł 57cm szczupak miałem wtedy 17lat. Jeden z pierwaszych moich wyjazdów na ryby z kolegami. Starorzecze i mała zatoczka w Stasiopolu. Kolega bez wachania przebiegł z podbierakiem przez środek zatoczki. Nie zapomnę togo nigdy to moje początki z wędkrstwem, a szczupak siedział dosłownie 30cm odemnie już wyciągałem blaszkę(srebny mepps moja ulubiona przynęta) i wtedy udeżył....

[2009-01-22 21:27]