Pomysł na dodatek do zanęty

/ 4 odpowiedzi
Witam. Dawno mnie nie byłoale już jestem. Mam takowy pomysł żeby dodać do zanęty karmy dla rybek akwariowych. Pomysł wynika z tego, że zainteresował mnie ''smród'', który wydobywa sie z karmy, jak myślicie, czy to dobry pomysł ?
withanight88


Witam. Dawno mnie nie byłoale już jestem. Mam takowy pomysł żeby dodać do zanęty karmy dla rybek akwariowych. Pomysł wynika z tego, że zainteresował mnie ''smród'', który wydobywa sie z karmy, jak myślicie, czy to dobry pomysł ?



A pomyślałeś o tym że saszetka taniej karmy tropicala(chyba najtanszy) kosztuje od 2,50 do 3 zł ? Dwie takie saszetki i masz paczkę zanęty. (2013/02/17 14:01)

89krzysztof


Po co myśleć, łatwiej jest post napisać :) (2013/02/17 15:14)

endriu1994


Jeżeli to karma dla rybek to ma na celu ich nakarmienie dlatego musisz uważać żeby szczególnie na wiosnę ryb nie nasycić. Co do zapachu się nie wypowiem bo rybek nigdy nie miałem i nie karmiłem. Spróbuj w nadchodzącym sezonie a sam się przekonasz ,pamiętaj że to co dziala u kogoś u ciebie nie zawsze równie skutecznie zwabi ryby. (2013/02/17 15:35)

withanight88


Jeżeli to karma dla rybek to ma na celu ich nakarmienie dlatego musisz uważać żeby szczególnie na wiosnę ryb nie nasycić. Co do zapachu się nie wypowiem bo rybek nigdy nie miałem i nie karmiłem. Spróbuj w nadchodzącym sezonie a sam się przekonasz ,pamiętaj że to co dziala u kogoś u ciebie nie zawsze równie skutecznie zwabi ryby.





Pokarm dla rybek w postaci "płatkowanej " i w ogóle w żadnej postaci nie da żadnych efektów poza tym że ryby otrzymają dodatkowe źródło białka w znikomej ilości . 12 gramowa paczka płatków, która kosztuje jak pisałem wyżej , po przetarciu w dłoniach zniknie i więcej popiołu da jedna wypalona fajka niż to co zostanie z paczki pokarmu.

Co do zapachu , normalny zapach suszonych krylów , dafni , rozwielitek i innych drobnych skorupiaków.

Także radził bym odpuścić bo, żeby faktycznie karma dla rybek dała jakiś efekt to na kilogram gotowca trzeba by ze 6 paczek(a to już ok 15 zł) wrzucić ale i tak nie dodało by to zanęcie jakichś rewelacyjnych walorów zapachowych. (2013/02/17 17:14)