pomuście-kłusownicy

/ 6 odpowiedzi
koledzy pomuście-niewiemy co zrobić z kłusownikami jak sie ich pozbyć.poprostu zaówarzyłem z kolegą ze trzech gości wali prądem.a nadodatek jeszcze czterech ciągnie siatą .proszę o porade.pozdrawiam
dawidhosse


Kolego najprostsza sprawa to zgłoś fakt do straży rybackiej albo na policję,oni powinni coś zacząć z tym robić. (2009/05/02 16:41)

mateo17slawa


kolego zgłaszałem do straży rybackiej ale oni nic nie robią .pozdrawiam (2009/05/02 16:44)

spokojny


Mateo ! Ja też mieszkam w okolicy Sławy i bardzo dręczy mnie kłusownictwo jak i rabunkowa gospodarka rybacka na naszych akwenach, szkoda że gmina pozwala na dzierżawę pseudofachowcom którzy mają tyle z ichtiologią co wcześniejsze ich wybryki jako kłusoli.
MYŚLĘ JEDNAK ŻE WTAKIM PRZYPADKU JAK NISZCZENIE RYBOSTANU PRĄDEM POWINIENEŚ ZGŁOSIĆ TO POLICJI NA PEWNO NIE ODMÓWIĄ INTERWENCJI .
I bez srupułów dzwoń do nich jak w dym.
JAK MY WĘDKAŻE NIE BĘDZIEMY DZIAŁAĆ TO NIKT NAM W TYM NIE POMOŻE !
Pozdrawiam .
Spokojny.
(2009/05/03 13:05)

sacha


Po pierwsze tutaj nikt Ci nie pomoże bo nie ma takiej możliwości,musisz sprawę załatwić sam.Po pierwsze:kto jest dzierżawcą?Może osoby które uważasz za kłusowników są dzierżawcami i wtedy nie ma co się napinać bo im wolno. Nazywa się to racjonalna gospodarka rybacka. Załóżmy że woda jest PZW a faceci faktycznie kłusują.Dzwonisz do PSR,pewnie znajdziesz telefon w necie i oprócz tego że mówisz jak,gdzie i kiedy to pytasz o nazwisko przyjmującego zgłoszenie i mówisz że chciałbyś się dowiedzieć za kilka dni jakie są efekty. Jeśli jesteś nad wodą i widzisz kłusoli dzwonisz jeśli nie na PSR lub Policją i też żądasz nazwiska kto przyjmuje zgłoszenie i będąc upierdliwy pytasz kiedy przyjadą. Może być tak że od anonimów nie przyjmą zgłoszenia więc pamiętaj żeby się przedstawić. (2009/05/03 17:34)

u?ytkownik11976


jak to nie wiesz co robić dzońna policje jak ich będziesz jeszcze widział i za kratki z nimi a tym prądem niech se mózg zasilają to im mize rozumu przybędzie (2009/05/03 20:12)

hubi


Jak najszybciej trzeba zawiadomić policje lub inne słuzby dobrze by było żeby którys z was zrobił dyskretnie fotki kłusolom lub pojazdą którymi przybyli oni nad wode tylko uwaga tacy jak oni mogą byc nie bezpieczni i jeszcze jedno uważajcie na wode i przebicie pradowe jest bardzo niebespieczne życze powodzenia. (2009/05/03 21:02)