Zaloguj się do konta

Pomóżmy Kolegom z Wilkowa

utworzono: 2010/05/31 10:21
Norbert Stolarczyk

Powódź która w tym roku zagrażała naszemu krajowi a która zniszczyła tysiące domów ludziom którzy ciężko pracowali by coś w życiu zdobyć. Dziś ludzie Ci są u granic wytrzymałości psychicznej ponieważ z ich dobytku w większości sytuacji nie pozostało nic co można by jeszcze móc powrotem użyć.

Taka sytuacja dotknęła dwóch naszych portalowych kolegów i ich rodziców, kolegów których w większości znacie są to Mateuszwos oraz Ja1Kuba z Wikowa miejscowości która cała pokryta była wodą do tego stopnia że niektórych budynków nie było nawet widać.

Ucierpiał cały ich dobytek, zalany został dom jak i budynki w obejściu, ciągnik rolniczy ich samochody oraz co ważne AGD oraz RTV które znajdowało się wewnątrz budynku a które nie nadaję się w większości przypadków do użytku.

W związku z powyższym do Wszystkich znajomych Braci Woś i nie tylko kieruję tę gorącą prośbę o wsparcie finansowe tej rodziny na podany u dołu numer konta Mateusza.

Patronat nad Akcją pomocy dla braci Woś przejął portal Tinca.pl  www.tinca.pl oraz Wędkarska Tv

www.wedkarstwotv.pl

Pomoc jest całkowicie dobrowolna podobnie jak wysokość ofiarowanych środków finansowych, osoby które nie zechcą się przyłączyć do pomocy naszym Kolegom niech nie zabierają głosu w tej sprawie ponieważ nikt z niosących Matuszowi i Kubie pomoc nie jest zainteresowany żadnymi chorymi demagogiami.

 

Dane do przelewu:

 

Mateusz Woś

24-313 Wilków

Kolonia Wilków 1

nr konta: 80 1050 1461 1000 0090 6947 4915

 

 

W imieniu Mateusza i Kuby bardzo dziękujemy Kolegom za wniesioną pomoc.  

[2010-05-31 10:21]

  •  

    Powódź która w tym roku zagrażała naszemu krajowi a która zniszczyła tysiące domów ludziom którzy ciężko pracowali by coś w życiu zdobyć. Dziś ludzie Ci są u granic wytrzymałości psychicznej ponieważ z ich dobytku w większości sytuacji nie pozostało nic co można by jeszcze móc powrotem użyć.

    Taka sytuacja dotknęła dwóch naszych portalowych kolegów i ich rodziców, kolegów których w większości znacie są to Mateuszwos oraz Ja1Kuba z Wikowa miejscowości która cała pokryta była wodą do tego stopnia że niektórych budynków nie było nawet widać.

    Ucierpiał cały ich dobytek, zalany został dom jak i budynki w obejściu, ciągnik rolniczy ich samochody oraz co ważne AGD oraz RTV które znajdowało się wewnątrz budynku a które nie nadaję się w większości przypadków do użytku.

    W związku z powyższym do Wszystkich znajomych Braci Woś i nie tylko kieruję tę gorącą prośbę o wsparcie finansowe tej rodziny na podany u dołu numer konta Mateusza.

    Patronat nad Akcją pomocy dla braci Woś przejął portal Tinca.pl  www.tinca.pl oraz Wędkarska Tv

    www.wedkarstwotv.pl

    Pomoc jest całkowicie dobrowolna podobnie jak wysokość ofiarowanych środków finansowych, osoby które nie zechcą się przyłączyć do pomocy naszym Kolegom niech nie zabierają głosu w tej sprawie ponieważ nikt z niosących Matuszowi i Kubie pomoc nie jest zainteresowany żadnymi chorymi demagogiami.

     

    Dane do przelewu:

     

    Mateusz Woś

    24-313 Wilków

    Kolonia Wilków 1

    nr konta: 80 1050 1461 1000 0090 6947 4915

     

     

    W imieniu Mateusza i Kuby bardzo dziękujemy Kolegom za wniesioną pomoc.  



  • Szukam w wyszukiwarce MATEUSZAWOS   i   JA1KUBA  i nie potrafię ich zlokalizować , jest adras jest numer konta, a ludzi nie ma, sory lubie wiedzieć komu wpłacam ,......... [2010-05-31 10:41]

    korzun04

    http://birbant.webnode.com/

    Strona Braci Woś!

    [2010-05-31 11:00]

    http://birbant.webnode.com/

    Strona Braci Woś!



    Dzięk,i sprawa jasna.......... [2010-05-31 11:12]

  •  

    Powódź która w tym roku zagrażała naszemu krajowi a która zniszczyła tysiące domów ludziom którzy ciężko pracowali by coś w życiu zdobyć. Dziś ludzie Ci są u granic wytrzymałości psychicznej ponieważ z ich dobytku w większości sytuacji nie pozostało nic co można by jeszcze móc powrotem użyć.

    Taka sytuacja dotknęła dwóch naszych portalowych kolegów i ich rodziców, kolegów których w większości znacie są to Mateuszwos oraz Ja1Kuba z Wikowa miejscowości która cała pokryta była wodą do tego stopnia że niektórych budynków nie było nawet widać.

    Ucierpiał cały ich dobytek, zalany został dom jak i budynki w obejściu, ciągnik rolniczy ich samochody oraz co ważne AGD oraz RTV które znajdowało się wewnątrz budynku a które nie nadaję się w większości przypadków do użytku.

    W związku z powyższym do Wszystkich znajomych Braci Woś i nie tylko kieruję tę gorącą prośbę o wsparcie finansowe tej rodziny na podany u dołu numer konta Mateusza.

    Patronat nad Akcją pomocy dla braci Woś przejął portal Tinca.pl  www.tinca.pl oraz Wędkarska Tv

    www.wedkarstwotv.pl

    Pomoc jest całkowicie dobrowolna podobnie jak wysokość ofiarowanych środków finansowych, osoby które nie zechcą się przyłączyć do pomocy naszym Kolegom niech nie zabierają głosu w tej sprawie ponieważ nikt z niosących Matuszowi i Kubie pomoc nie jest zainteresowany żadnymi chorymi demagogiami.

     

    Dane do przelewu:

     

    Mateusz Woś

    24-313 Wilków

    Kolonia Wilków 1

    nr konta: 80 1050 1461 1000 0090 6947 4915

     

     

    W imieniu Mateusza i Kuby bardzo dziękujemy Kolegom za wniesioną pomoc.  





  • babirus1978
    69 Witam moich kolegów. Zorientowaliście się w sytuacji panującej na Wiśle w Tbg i w S-rzu?, woda jest wysoka i sytuacja dramatyczna. Potrzebuje niewielkiej pomocy. W okolicach pomiędzy Wielowsią a Trześniem, jest kilka zabudowań całkowicie odciętych od świata i zdanych na siebie. Pozostał tam dobytek całego życia, który może zostać obszarbowany w każdej chwili - "kilka takich przypadków się już zdarzyło"; więc apeluje do kolegów o użyczenie (pożycznie) jakiego, kolwiek sprzetu pływajacego nadającego się na głęboką wodę w celu dotarcia do tych zabudowań. Za każdą pomoc w swoim i mieszkańców tych domostw z góry dziękuje. Nr kontaktowy - 663-095-844lub nr gg - 6090263. Marek B.


    babirus1978
    69 Witam kolegów.Na dzien dzisiejszy nie ma poco tam płynąc,kilkoma słowami to moge określic;szambo,syf ,kupa padliny , gnojownik.Przy okazji wyciągają pierwsze zwłoki.Dziękuje wszystkim za pomoc i za pamięc   Wiem że się naraże i to ostro  !!!!!!!!!!!!!!!  ale co tu jest grane ?????????????? większość czytało apel  babirusa1978 o pomoc w związku z powodzią,  jak pamietam jedna osoba wyraziła chęć pomocy (GAGA) reszta wyraziła współczucie na portalu wędkuje.pl , nikt jakoś nie nagłaśniał tego, w dodatku na kilku portalach, może dlatego że ten człowiek nie ma swojej strony internetowej, może nie ma siły przebicia, albo jest mało znaczącym wedkarzem którego mało kto zna, lecz on niestety przeszedł takie same piekło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  stracił dużo.Wybaczcie ale nigdy tego nie zrozumie, mam  53 lata i przypomina mi to kolesiostwo za czasów PRL............ Teraz możecie mnie dobić .                   [2010-05-31 11:40]

    Tłustym drukiem oprócz (pamięć) to jest mój wpis.

    [2010-05-31 11:42]

    spokojny

    Mirku

     

    Szczerze powiem że gdyby nie dzisiejsza sytuacja sam bym mu moją łajbę wysłał.Przynajmiej wiedział bym że nie mam jej w słusznej sprawie.

    A Mateusz i Kuba zasługują na pomoc jak każdy inny kolega którego dotknęła ta straszna powódź.

    I moje słowa nie mają w tym przypadku niczego z kolesiostwa, znam obu tych młodych facetów z portalu, wiem ile wnosili do dyskusji na różne tematy.

    Ale myślę że sami swiata nie naprawimy - szkoda. 

    [2010-05-31 22:02]

    withanight88

    wypowiedzialem sie w apelu babirusa. Chciałem pomóc ale jak mowilem nie posiadam zadnego srodka pływającego. [2010-05-31 22:19]

    withanight88

    kol. miru57 a czy Ty to gdzies naglosniles? zrobiłes cos oprocz wyrażenia swojego wspolczucia? [2010-05-31 22:29]

    Norbert Stolarczyk

    Nie ma potrzeby kontynuować tego tematu koledzy powodując niepotrzebne waśnie, wypowiadajmy się na temat wątku lub wcale.
    [2010-05-31 22:50]

    kol. miru57 a czy Ty to gdzies naglosniles? zrobiłes cos oprocz wyrażenia swojego wspolczucia?


    Setki tysięcy osób czekają na pomoc. Pieniądze zbierane są za                      pośrednictwem  kont bankowych należących do CARITAS POLSKA:   BANK PKO BP S.A nr 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526 z dopiskiem  "POWÓDZ"      BANK MILENIUM  nr 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384.                                                                                Można także wysyłać  SMS pod numer 72 052 o treści POMAGAM (koszt 2,44 zł z VAT). Wszyscy operatorzy zrzekli sie swoich dochodów i całość przekazują na cel akcji. Fundacja TVN " nie jesteś sam " jest oficjalnym partnerem i wspiera działania CARITAS POLSKA. Pomoc dla powodzian organizuje też Polski Czerwony Krzyż. Każdy kto chce pomóc może wpłacić dowolną kwotę na konto nr 93 1160 2202 00000001 6233 5614 z dopiskiem "Powódz 2010".         Wiadomość z Onetu.  [2010-06-01 08:29]

    kol. miru57 a czy Ty to gdzies naglosniles? zrobiłes cos oprocz wyrażenia swojego wspolczucia?


    Setki tysięcy osób czekają na pomoc. Pieniądze zbierane są za                      pośrednictwem  kont bankowych należących do CARITAS POLSKA:   BANK PKO BP S.A nr 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526 z dopiskiem  "POWÓDZ"      BANK MILENIUM  nr 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384.                                                                                Można także wysyłać  SMS pod numer 72 052 o treści POMAGAM (koszt 2,44 zł z VAT). Wszyscy operatorzy zrzekli sie swoich dochodów i całość przekazują na cel akcji. Fundacja TVN " nie jesteś sam " jest oficjalnym partnerem i wspiera działania CARITAS POLSKA. Pomoc dla powodzian organizuje też Polski Czerwony Krzyż. Każdy kto chce pomóc może wpłacić dowolną kwotę na konto nr 93 1160 2202 00000001 6233 5614 z dopiskiem "Powódz 2010".         Wiadomość z Onetu. 


    Kol.Withanight88 jeśli piszesz żeby tylko pisać to nie pisz wcale, najpierw przejżyj posty a potem pisz i wyrażaj swoje opinie. [2010-06-01 08:34]

    Uważam temat za zamknięty , lepiej wypowiadać sie na temat wątku tak jak Kol. Norbiko1 zasugerował . Pozdrawiam. [2010-06-01 08:43]

    glizdziarz

    Kolega Mateusz Woś za moim pośrednictwem pragnie podzękować: Withanight88 oraz Dorocie i Pawłowi za okazaną pomoc. [2010-06-01 22:02]

    Ups! już teraz pojąłem. To ta sama osoba.
    [2010-06-08 23:54]