Pomoc Grecji

/ 6 odpowiedzi
Ważne: Aby pomoc Grecji w kryzysie jest możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro. Grek będzie robić za Ciebie wszystko na co nie masz czasu. Spać za Ciebie do jedenastej, chodzić za Ciebie na kawę, odbywać poobiednie sjesty, a wieczorem siedzieć za Ciebie w uroczej knajpce. Ja już adaptowałem i mam luz - mogę teraz ZA........Ć od rana do nocy !!
Oferta ważna tylko do końca  marca lub do wyczerpania zapasów:-)
kawiorek


NO  no o tej porze mowia ze mózg sie lasuje już, ale dobry pomysl gratulacje (2012/03/11 06:48)

ryukon1975


Mają w Grecji dobrych polityków.
Bankrutują i wszyscy się na nich zrzucają,nawet biedaki z Polski.
Czyli dalej żyją bogato.
Nasi politycy powinni wziąć z nich przykład i zbankrutować.
Wszyscy by nam pomagali.
Najlepiej żeby po tym bankructwie zarobki w Polsce były takie jak w Grecji.:)
(2012/03/11 07:05)

Maniusz


Tak niech pensja wzrośnie i niech jeszcze nam płacą różnego rodzaju dodatki (2012/03/11 09:33)

u?ytkownik103285


Grecja bankrutuje .... Emeryt w Polsce z trudem ciuła pieniądze  na leki .... To zdefigurowany obraz człowieczeństwa .Jaką emeryturę ma Grek a jaką Polak ? Przez lata Grecy żyli beztrosko : ciągnąc synekury , do ciężkiej i mniej płatnej zaś pracy - najmowano Polaków, Rumunów , Turków. Paradoks : teraz to Turcja nadzwyczaj łaskawie , przyjmuje pod swoje skrzydła labidzących o końcu świata Greków - bo Turcja to przecież kraj kwitnący gospodarczo. Czy Polska kwitnie w jakimkolwiek  sensie  - prócz łąk rzecz jasna , których zostaje coraz mniej ?  W Polsce jedyne co rośnie w siłę to depopulacja , zwana po polsku - wyludnianiem ! Każdy kto czuje się w Polsce niechciany , pośledni , gorszy na tle " nieskazitelnie czystych " warstw pracujących dla kraju - po prostu rejteruje. Polska się zdepopuluje a oni  niczym świetliste anioły pójdą dalej : , "szlachetni " " czyści " i "jaśni ". W blasku pierdół jakim są dla UE problemy Polski - Grecy dalej będą hulać i tańczyć "Grek Zorbę ". W końcu nie bez kozery ukuto przysłowie bądź szlagwort piosenki : "Nie udawaj Greka " .
(2012/03/11 10:49)

basiasia


http://www.po-land.pl/?p=25222 (2012/03/11 11:14)

tomasz26552


Ta ja już pomagam a kto mi pomorze hehe normalne jaja świata żenada a niech się za robotę wezmą (2012/03/11 11:48)