pomoc powodzianom

/ 33 odpowiedzi / 2 zdjęć
użytkownik35088

Myślę, że kolega chciał podać wysokość w metrach:) (2010/08/05 22:47)

babirus1978

Przepraszam ,zle napisałem 3 metry 36 centymetrów.Teraz kolego powinieneś się kapnąć o ile się rozchodzi,a co do pomocy od naszego państwa to dostaliśmy od maja tylko 6 tys zł i nakaz rozbiurki domu.Pozdrawiam. (2010/08/07 09:35)

mundek27

wiem ze moj post moze dziwnie zabrzmial i nie ktorzy go nie rozumieja ale jak ktos bedzie chcial sie przylasczyc do pomocy tej rodzinie to sie odezwie.a za glupie komentarze dziekuje.podalem e-maila i jak ktos chce wiecej info to sie odezwie.a ja sie skataktuje i wyjasnie.nie mam zamiaru nikogo namawiac i bajerowac bo tego mi nie trzeba.a co do wakacji to nie mam zamiaru sobie ich robic za czyjes pieniazki.ja razem z dwoma kolezankami zbieramy na ten domek.jak ktos ma chec pomuc to zapraszam do napisania meila.zatko co jestem na forum bo temat puscilem na duzo forach i jak na razie to ludzie sie odzywaja i chca pomoc i cieszy mnie to bardzo poniewaz do zimy juz duzo czasu nie ma a Ci panstwo nie maja lekko poniewaz maja chore umyslowo dzieci i zona pana JANA tez jest chora.wszystko lezy na glowie pana JANA i podziwiam go ze sie nie poddaje i nie zalamuje.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH (2010/08/10 20:22)

mundek27

wiem ze moj post moze dziwnie zabrzmial i nie ktorzy go nie rozumieja ale jak ktos bedzie chcial sie przylasczyc do pomocy tej rodzinie to sie odezwie.a za glupie komentarze dziekuje.podalem e-maila i jak ktos chce wiecej info to sie odezwie.a ja sie skataktuje i wyjasnie.nie mam zamiaru nikogo namawiac i bajerowac bo tego mi nie trzeba.a co do wakacji to nie mam zamiaru sobie ich robic za czyjes pieniazki.ja razem z dwoma kolezankami zbieramy na ten domek.jak ktos ma chec pomuc to zapraszam do napisania meila.zatko co jestem na forum bo temat puscilem na duzo forach i jak na razie to ludzie sie odzywaja i chca pomoc i cieszy mnie to bardzo poniewaz do zimy juz duzo czasu nie ma a Ci panstwo nie maja lekko poniewaz maja chore umyslowo dzieci i zona pana JANA tez jest chora.wszystko lezy na glowie pana JANA i podziwiam go ze sie nie poddaje i nie zalamuje.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH (2010/08/10 20:22)

robcio2535

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Widzisz kolego ty znasz dobrze sytuacje pana Jana i jej rodziny wiec skoro już puściłeś taki temat tutaj to wyjaśnij go obszernie tu- mam na mysli kontakt do nich, ich namiary , może jakieś zdjęcia - tak jak już koledzy wspomnieli wcześniej bo po co komuś masz na każdego meila z osobno tłumaczyć !!! A jeśli jest tak ciężko jak tutaj piszesz to tylko TVN 24 proponuję !!!!!!!!!!!!!! (2010/08/10 21:06)

babirus1978

Witam.Kolego chcesz pomóc ?, zrób to dobrze.Wystaw zdjęcia ,zapoznaj wszystkich kolegów  dokładnie z sytuacją,podaj więcej danych kontaktowych a na pewno ta rodzina dostanie pomoc. (2010/08/12 00:05)