Zaloguj się do konta

Wędzisko 3,60 2-2,75-pomoc w wyborze

utworzono: 2018/01/15 21:04
pawel-dabrowski

Witam.
Piszę post gdyż nie znalazłem odpowiedzi na moje potrzeby, chyba że gdzieś przeoczyłem to proszę podesłać linka a oszczędzić banicje :D.
Ale do żeczy.
Potrzebuje wędzisko gruntowe na wody stojące. Długość wędziska 3,60m, 2 lub najlepiej 3 składy. Kwota do 400zł może być. Problem pojawia sie przy gramaturze. Poławiane ryby to najczęściej leszcz. Problem pojawia sie gdyż chcę zakupić wędzisko którym będę mogł połowić też karpia. Łowisko najczęściej taki gdzie trzeba daleko wyżucić. 
I teraz znaleźć wędzisko na leszcza które wytrzyma większego karpia ale które przy leszczu jak by to powiedzieć nie czuć że siągnie się kapcia (leszcz) a rybe. No i którym dało by się daleko wyrzucić. Przeważnie koszyczek, ale jak by dało by też rade ciężarek z PVA. 
Wiem że takie żeczy to tylko w erze ale może znajdzie sie jakić kompromis.
Jedyną wędka jaką znalazłem która mogła by w jakiś sposób spełnicte wymagania to prologic specjalist twin 12" ale nie jestem tego pewien gdyż nie miałem jeszcze możliwości jej wziąć w łapki i opis jakiś dziwny w internecie troszeczkę jest.
Może ktoś miał z nią do czynienia lub poleci jakś inną wędeczke tak 2-2,75lbs spełniająca podane kryteria?
lub może Shimano Tribal Intensity Floater 12ft?
Pozdrawiam i liczę na pomoc. [2018-01-15 21:04]