Pomoc w wyborze zestawu

/ 4 odpowiedzi
Witam. Planuje zakup zestawu i zastanawiam się pomiędzy wędkami na spinning okuma black rock, a abu garcia veritas. Dodatkowo chcę do zestawu dokupić jakiś kręcioł i tu wybór padł na ryobi zauber 3000, lub spro red arc. Miał ktoś może wyżej wymieniony sprzęt i mógłby podzielić się opinią?
Jakub Woś


Wystarczy że wpiszesz te nazwy w wyszukiwarce a dostaniesz mnóstwo opinii. (2015/05/14 00:07)

tomasz-smigiels


Niestety nic nie udało mi się znaleźć o abu garcia veritas. W każdym bądź razie, może zadam pytanie trochę z innej beczki.Czy warto dopłacić to 100zł do abu garcii? Może znajdzie się ktoś, kto posiadał te dwa kije? (2015/05/14 00:25)

u?ytkownik139006


No nie żartuj, opinie na jerkbait, film na youtube i to wszystko znalezione w kilkadziesiąt sekund. Jak to mówią "lenistwo nie zna granic". (2015/05/14 00:59)

tomasz-smigiels


Widziałem opinie o abu na jerkbait i film również, jednak ciężko zrozumieć niektóre wypowiedzi. Opinie o Okumie jak i abu już widziałem i dlatego też zastanawiam się akurat pomiędzy nimi, stąd też moje pytanie: czy opłaca się dołożyć parę zł do Abu. Pytałem o osobę, która miała obydwa kije, ażeby mieć jakieś porównanie pomiędzy nimi. (2015/05/14 01:19)


Sklep wedkuje.pl

Ryobi Zauber