Zaloguj się do konta

Pomoc w wyborze namiotu

utworzono: 2014/02/24 17:49
tomek771203

DZIEN DOBRY zwracam sie do Was koledzy z zapytaniem czy ktorys z Was uzytkuje ktorys z ponizszych namiotow ,lub widzial takowego na zywo bardzo bym prosil o pomoc w wyborze . jezdze glownie na jedna gora 2 noce (brak czasu),glownie sam i mam dosyc juz parasola z oslona i zamierzam kupic sobie namiocik napisze rowniez ze mi osobiscie najblizej do anaconda moon breaker 2 ale czekam i na wasze opinie z gory bardzo dziekuje JRC CONTACT1 MAN BIVVY ANACONDA MOON BREAKER 2 ANACONDA HISIDER 2 ANACONDA HISIDER 1 [2014-02-24 17:49]

piotrcarp

Powiem tak ze wszystkie wymienione namioty sa dobre i obojetnie jaki kupisz to bedziesz zadowolony:) Tesciu ma moon breakera a ja mam jrc sti twin skin 2 man biwy i moge polecic obydwa namioty. Ale jak dla jednej osoby to wystarczy spokojnie moon breaker
[2014-02-24 21:28]

tomek771203

dziekuje kolego za podpowiedz sam wlasnie sklaniam sie ku nowemu moon breakerowi :)
jesli moge jeszcze zapytac bo nurtuje mnie jedno ,przeczytalem gdzies na forum ze te namioty potrafia przeciekac na rzepach kolo okien i to dosyc mocno czy to prawda  ? z gory dziekuje
[2014-02-25 12:48]

JKarp

W jedynce Moon Breakera nic nie przecieka.JK [2014-02-25 12:52]

tomek771203

dzieki tu mnie kolega troche uspokoil :) zapewne jakis przeciwnik anacondy badz konkurencja wprowadza zamieszanie ze jakoby by przeciekal....
wiec nic mi nie pozostaje jak tylko zamawiac :)
a jeszcze jedno mam pytanie a jak wyglada podloga mocna czy ceratka bo przyznam ze na oczy to ja zadnego nie widzialem z tych namiotow bo u nas na zamojszczyznie malo kto posiada badz malo ktoprzywozi ze soba nad wode...
dzieki i polamania kija zycze
[2014-02-25 12:59]

czarny13

Posiadam Moon Breaker jest oki przeciekać nie przecieka a podłoga mocna jest [2014-02-25 14:40]

tomek771203

wielkie dzieki za info zebralem juz wystarczajaco informacji ze decyduje sie na moon breaker wtylko w wersji 2 bo jest wyzsza i troche wieksza od jedynki i cenowo mi odpowiada :) ciekawe czy bedzie rownie dobra jak moon breaker jedynka
[2014-02-25 18:50]

kamael

DZIEN DOBRY zwracam sie do Was koledzy z zapytaniem czy ktorys z Was uzytkuje ktorys z ponizszych namiotow ,lub widzial takowego na zywo bardzo bym prosil o pomoc w wyborze . jezdze glownie na jedna gora 2 noce (brak czasu),glownie sam i mam dosyc juz parasola z oslona i zamierzam kupic sobie namiocik napisze rowniez ze mi osobiscie najblizej do anaconda moon breaker 2 ale czekam i na wasze opinie z gory bardzo dziekuje JRC CONTACT1 MAN BIVVY ANACONDA MOON BREAKER 2 ANACONDA HISIDER 2 ANACONDA HISIDER 1


Hej. Z wymienionych używam od roku JRC Contact tylko że 2 man. Co do namiotu w zupełności wystarcza  mi na krótkie 1-3 dniowe zasiadki. Zalety: dość szybkie i proste składanie/rozkładanie, nie przecieka, ogólnie prezentuje się solidnie, możliwość zwinięcia frontu (mamy wtedy takie "prawie" brolly). Wady: największa to brak okna z tyłu, podłoga mogła by być lepsza. Aha wersja 2 man to moim zdaniem w sam raz dla 1 osoby z większym bagażem, łóżkiem itp. i raczej polecał bym 2 osobowy niż 1. Kupiłem go w cenie 550 zł i w tej cenie uważam za atrakcyjny.

[2014-02-25 20:09]

tomek771203

:) kurcze namieszaliscie mi znowu w glowce :) tym jrc contact 2man  a miala byc juz na 100 anaconda moon breaker 2   tyylko ten jrc jest niski a ja mam prawie 190cm i sam nie wiem juz ktory wybrac :) za duzy wybor jakby byla jedna firma to bylby klopot z glowy hehe pozdrawiam i dziekuje wszystkim ktorzy odpowiedzieli na moj post :)
[2014-02-27 16:28]