Zaloguj się do konta

Pomoc w doborze łowiska

utworzono: 2013/01/29 19:17
patryk6patryk

Witam kolegow po kiju.
Mieszkam na lubelszczyznie a dokladniej to w łęcznej. Moje pytanko brzmi:gdzie moge pojechac na duze ryby jak sum amur itp?
Dzieki za wszelka pomoc..
[2013-01-29 19:17]

lynx

Ja tez mieszkam na Lubelszczyźnie ale w Biłgoraju i kolo mnie jest tylko jeden większy zbiornik w Nieliszu. Z koniecznosci muszę tam łowic ale Ty mieszkasz na pojezierzu Łeczynskim i wokół masz mnóstwo jezior i pytasz gdzie łowic sumy lub większe ryby?
Na pewno nie tam gdzie nie ma jezior.
[2013-01-29 19:30]

patryk6patryk

wiem gdzie mieszkam kolego i kolo czego ;)
jest tu duzo jezior ale w wiekszosci jest sama drobnica a wiekszy sum to zadkosc. pytalem miejscowych ale jeden wyklucza propozycje drugiego mowiac ze tam nie ma ryb. potrzebna mi konkretna lokalizacja gdzie zlowie chociaz 20kg suma
[2013-01-29 19:40]

lynx

Na Nieliszu czasem takie łowią ale ja nie. Widziałem kiedyś młodych z Lublina bodajze jak szykowali sie ze sprzetem na takie właśnie sumy. Ponowiać od czasu do czasu  na Nieliszu takie łowią ale ja nie niestety nie mogę Ci nic poradzić. Spróbuj wejść na kola zamojskie moze tam coś się dopytasz.
pomyślności.
[2013-01-29 20:46]

bercikkk

Witam na suma i amura możesz się wybrać nad jezioro miejskie w Ostrowie Lubelskiem. Ponoć są bardzo ładne sztuki, nie złowiłem tam akurat tych ryba ale w tym sezonie spróbuję się dobrać do nich. Ale to moje początki więc nie liczę od razu na wielkoludy :)
[2013-01-29 22:31]

patryk6patryk

Dzieki koledzy za pomoc zobacze co w tym ostrowie plywa moze sie uda cos ladnego wyholować :)
[2013-01-31 12:00]