Zaloguj się do konta

Pomoc przy wyborze zestawu do spina

utworzono: 2011/12/28 15:24
damiano96

Planuje kupić spina z kołowrotkiem do 100zł mam na oku kilka kijaszków w internecie: -zestaw z allegro: szczupak i coś tam za około 100 zł Mikado: -stinger spin -combat light/medium spin -crusier spin -golden lion light/medium spin -trython light/medium spin JAXON: -adwenture spinning -harmony spinning Widziałem na necie kilka kołowrotków m.in. Jaxon Brawo i Konger Carbomaxx Chciałbym sie dowiedzieć która była by najlepsza na szczupaka może sie też trafić jakiś sandacz boleń okoń oraz czy ktoś łowił którąś z tych wędek i jak sie sprawują. Będę łowił gumami i blaszkami na jeziorach do 5m oraz czasami na wieprzu. [2011-12-28 15:24]

Draq

Konger lepszy, miałem kijek z tej serii do 15g na okonia. Do 25g na szczupaka bedzie ok. Do jaxona nie mam zaufania, tani sprzęt ale kijowaty poza serią inspiral.
[2011-12-28 16:00]

damiano96

to znaczy kongera to ja taki kołowrotek znalazłem na necie z tej serii, budżet będzie do 150(wędka i kołowrotek). łowiłeś może inspiralem(jak leży w ręku itp bo widziałem na necie od 70zł)? [2011-12-31 21:39]