Zaloguj się do konta

Polskie filmy wędkarskie

utworzono: 2010/04/24 13:18
Jigsaw14

Ponawiam Posta :

Kiedyś pytałem się już kiedyś czy ktoś wie gdzie można zakupić wszystkie poprzednie numery ww gazety. Szukałęm troche na Allegro - i nic , to samo w googlach

Każda normalna odpowiedz mile widziana

pozdrawiam

[2010-04-24 13:18]

Lewy9

moze spróbuj napisać do redakcji tej gazety :] Kontakt jest na jej tyle albo na początku. [2010-04-25 14:13]

Jigsaw14

Pisałem już kiedyś ale fak , że w innej sprawie - poszukiwałem wtedy kilku numerów WW -muszę spróbować - wielkie dzięki za porade

pozdrawiam

[2010-04-25 14:35]

dejan

Chodzi Ci o WW czy Polskie Wędkarskie Eldorado. Bo WW i literatury wędkarskiej trochę mam. [2010-04-27 07:26]

Jigsaw14

Chodzi mi o jednorazowy dodatek do WW - raz w roku wychodzi - Polskie Wędkarskie Eldorado [2010-04-27 14:33]

Jigsaw14

Witam ponownie - by nie rozpoczynac nowego watka i n ie zaśmiecać forum - pisze w tym wątku - Czy ktoś z portalowców posiada może jakieś materiały z literatury wędkarskiej - tj czasopisma - najlepiej całe roczniki , filmy cd/dvd - i miał mozliwość sprzedania ich za jakieś drobne pieniążki?  - czekam na odpowiedzi i pozdrawiam - mozna także pisać na priv

[2010-09-20 17:50]

zbych51

Witam ponownie - by nie rozpoczynac nowego watka i n ie zaśmiecać forum - pisze w tym wątku - Czy ktoś z portalowców posiada może jakieś materiały z literatury wędkarskiej - tj czasopisma - najlepiej całe roczniki , filmy cd/dvd - i miał mozliwość sprzedania ich za jakieś drobne pieniążki?  - czekam na odpowiedzi i pozdrawiam - mozna także pisać na priv

Witam

Posiadam oprawiona w sztywne okładki roczniki Wiadomości Wędkarskich począwszy od lat siedemdziesiątych do dziewiędziesiątych, a także oprawione jak wyżej roczniki Wędkarza Polskiego . Mam również , ale już pojedyńcze nie oprawione numery WW i WP z innych lat.

Mogę odstąpić - nie widzę problemu tylko musiałbym wiedzieć które lata Ciebie  interesują .

Co do ceny na pewno się dogadamy - tylko droga może być przesyłka bo to ciężkie jak cegły. Wiecej na priv.

Pozdrawiam

[2010-12-25 16:04]

kris0kros

Witam w sprawie ww sprawdź na stronie www.exsite.pl i możesz sprawdzić również wpisując na goglach ww chomikuj tam mnóstwo ludzi wrzuca zeskanowane gazety i możesz je sobie ściągnąć na kompa przynajmniej miejsca na półce nie zajmują he he pozdrawiam
[2010-12-27 10:05]

Jigsaw14

Co do gazet WW to już zdobyłem interesujące mnie numery, ale jescze jestem zainteresowany numerami wędkarskiego eldorado - dodatku do WW oraz różnych płyt z filmami itp. Tak jak pisali poprzednicy ściągałem z chomika itp. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
pozdrawiam [2010-12-27 12:51]

wędkarz95

Przeglądaj ogłoszenia zamieszczone w gazetach , widziałem kiedyś sprzedawców całych rocznych egzemplarzy ;]
[2010-12-27 16:13]

wedkarz2309

Warto dzwonić do WW po archiwalne egzemplarze:P

Kiedyś, jak jeszcze pukowałem WW i kolega zapodział mi dwa nr., to przysłali mi i nie wołali ani grosza:)

Natomiast w WŚ była konieczność przelewu.

[2010-12-27 20:49]