Ultimate Fishing Sim-polski symulator wędkarstwa

/ 3 odpowiedzi
Witam wszystkich, jestem twórcą gry Ultimate Fishing Simulator. Gra jest dziełem polskich twórców, niewielkiego zespołu, pasjonatów wędkarstwa. Chciałbym z wami podzielić się informacjami na ten temat – być może kogoś to zainteresuje i lubi takie gry.
 
Aktualnie wydaliśmy wersję mobilną naszej gry dostępną na platformy android. Gra dostępna jest za darmo w sklepie Google play. Można ją pobrać pod tym linkiem…
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.UltimateGames.Fishing
 
bądź bezpośrednio z aplikacji Google play na smatfonach.
 
Pracujemy również nad wersją na komputery osobiste. Udało nam się zabrać pieniądze na rozwój na platformie kickstarter.com, premiera planowana jest na 30 listopada tego roku (Early Access). Szczegóły można zobaczyć na poniższym linku
 
http://store.steampowered.com/app/468920/Ultimate_Fishing_Simulator/
 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zamakli


Fajne są symulatory ogólnie. Np. zawsze też chciałem przejechać się jako maszynista pociągu a można to też załatwić symulatorem tak jak i inne rzeczy ;) (2018/06/20 19:21)

Skagull


Można spróbować swoich sił na kickstarter. Na tej stronie ludzie dobrowolnie dają datki na takie różne przedsięwzięcia co wspomaga twórców. Ja jakoś nie jestem zwolennikiem symulatorów ale życzę powodzenia:) (2022/09/08 19:59)