Polska- Holandia

/ 8 odpowiedzi
Paniei Panowie, jak typujecie? Stawiam na 2:1 oczywiście dla Polski.
u?ytkownik187993


Niestety, była to drużyna za czasów Engela bądz Janasa , dużo reklamy, wywiadów, autografów, a na murawie (wybrańcy) zaskoczyli wszystkich swoją niedyspozycją . Przybywali na zgrupowanie z morza, powietrza i lądu do Arłamowa aby wskrzesić swoje siły i umiejętnośći i końcu zmierzyć się w meczu towarzyskim z Holandią, a to tylko po to żeby w decydującym momencie nie wyjść z grupy i udowodnić że na nas jeszcze nie nadszedł czas aby fetować zwycięstwa w ważnych imprezach. (2016/06/02 09:05)

Przemas83


Ja bym jeszcze tej drużyny nie przekreślał w finałch we Francji. Poprawa gry obronnej w kryciu i powrót Krychowiaka , powinny zmienić obraz gry już w nastepnym sparingu. Mnie martwi jedynie to , że jedyna bramka dla naszej drużyny padła ze stałego framentu gry. Co przy takim optymalnym składzie jak wyjściowy z tego  meczu , z akcji powinny padac dla nas bramki. (2016/06/03 10:49)

pakul1206


Koledzy nikt o zdrowych zmysłach 10 dni przed mistrzostawami nie zagra na 100% w maczu o marchewę :) Moim zdaniem jest to najlepszy skład od bardzo,bardzo dawna :) (2016/06/03 22:22)

kedzio


Nie było żadnej techniki, zadnej kontry, dośrodkowania na pałę, słabe, albo zbyt mocne, nerwy, chaos, drybling do bani, podania niecelne... jednym słowem jak zwykle, nie spodziewałbym sie niczego specjalnego. Lepiej dać se na wstrzymanie. Co będzie, to sie zobaczy. Ale nie ma co se robić nadziei.
  (2016/06/04 13:43)

Jakub Woś


Koledzy nikt o zdrowych zmysłach 10 dni przed mistrzostawami nie zagra na 100% w maczu o marchewę :) Moim zdaniem jest to najlepszy skład od bardzo,bardzo dawna :)

zgadzam się. Brakowało walki i zaangażowania ale trudno się dziwić, kto sie narazi na kontuzję tydzien przed euro. (2016/06/04 14:00)

u?ytkownik187993


Koledzy nikt o zdrowych zmysłach 10 dni przed mistrzostawami nie zagra na 100% w maczu o marchewę :) Moim zdaniem jest to najlepszy skład od bardzo,bardzo dawna :)

Mecz towarzyski na dziesięć dni przed wymarzonym  i wyśnionym Euro ? po co i na co............... (2016/06/04 16:19)

pstrag222


Koledzy nikt o zdrowych zmysłach 10 dni przed mistrzostawami nie zagra na 100% w maczu o marchewę :) Moim zdaniem jest to najlepszy skład od bardzo,bardzo dawna :)


e tam słabi gracze przeciż Lewandowki ,krychowiak, grać nie umieją:)))
Tu z forum jest nasz kwiat futbolu:))) krytykowanie bez podstawa , niech wyjda na murawe i sami zagraja lepeij:)))
A na poważnie masz racje, to jest etap treningu i tyle , logicznym jest oszczedzanie sie w takich meczach

  (2016/06/04 21:06)

u?ytkownik187993


Może jeszcze jeden mecz towarzyski ? grali nieumiejętnie na 100% i już nad Grosickim wielki znak zapytania - zagra czy nie zagra o to jest pytanie. Prawie jestem pewien że to jest ich najlepszy wynik i niech się z niego bardzo ale to bardzo cieszą , gdyż w grupie będą chłopcami/zespołem do bicia :)))
Litwa grając o marchewkę nie przedstawiała wobec naszego trenera ponoć żadnej klasy i reprezentcje Litwy porównywał do drużyny pierwszo - ligowej.
Teraz z Estonią niech zagrają (może zdążą) i niech grają wreszcie na pełnym luzie, no  i niech wreszcie ktoś im wytłumaczy jak się strzela w światło bramki:)))
Chyba się naraziłem:)) (2016/06/07 09:25)