Polska - Ukraina

/ 114 odpowiedzi / 3 zdjęć
Roxola

Przepraszam byłem niepoprawym optymistą :-/ Pisałem że remis będzie dobrym wynikiem ale nie spodziewałem się się takiej porażki:( Ale może i dobrze, budżet zaoszczędzi na wyjeździe tych pseudokopaczy do Brazylii. Czyli My wszyscy, podatnicy...

Tomku, chyba nie myślisz, ze zaoszczędzone pieniądze będę dobrze zainwestowane ;)

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/801302,Milionowe-premie-prezesow-Ministerstwo-Muchy-sie-tlumaczy
Mam nadzieję, że ta Pani odpowie kiedyś za to co niszczy... i uważa za dyscypliny mniej ważne.

http://sport.dziennik.pl/boks/galeria/421418,1,andrzej-supron-oddal-medal-olimpijski-to-na-znak-protestu-galeria-zdjec.html
http://jakubradomski.natemat.pl/50321,co-czula-pani-minister-mucha-gdy-zdobylismy-medal-w-biathlonie-mam-nadzieje-ze-bylo-jej-glupio
(2013/03/23 00:24)

misiu86

San marino? zaczynam się zastanawiać:D (2013/03/23 00:28)

Bernard51

Ten wynik pokazuje gdzie jesteśmy w "Piłce Europejskiej"
Nadzieje zawsze można mieć ale boisko weryfikuje naszej
reprezentacji możliwości!! (2013/03/23 05:24)

Zibi60

Ola dała ciekawe przykłady, ilustrujące degrengoladę w sporcie (nie tylko) polskim. Premie za zasługi są na światowym poziomie, ale kar za nieudacznictwo nie ma, no w ostateczności dymisja, oczywiście z "pełnym zabezpieczeniem", wystarczającym dla zwykłego człowieka na kilka lat życia. (2013/03/23 06:33)

grisza-78

Może w następnych eliminacjach trafimy na San Marino, Andorę, Luxemburg, Wyspy Owcze wtedy im pokażemy jak się gra w piłkę. Żenada ten wczorajszy mecz. Knock - out w 7 minut. (2013/03/23 07:33)

użytkownik65213

Dziwi mnie dlaczego jest tyle szumu  po tym meczu , przecież tylko naiwni i niepoprawni optymiści mogli sądzić że wynik będzie odwrotny, a jeśli mamy się kierować magią miejsc to taki mecz trzeba było grać w Chorzowie.Trzeba podziękować Ukrainie że pokazała miejsce w szeregu naszym patałachom. Dzięki Nim może choć na chwilę nasze "gwiazdy" przygasną i dostrzegą, jaki poziom reprezentują. Najgorsze jednak jest to,iż jest nas 40 milionów ludzi i nie ma 11 którzy potrafią grać w piłkę......
  (2013/03/23 08:10)

MadmaxM4

ostatni raz miałęm nadzieje podczas euro. myślałem, że chociaż tam cos pokaża

komentarz w tvn24 : "... mecz nam sie nie układał..." albo "... pewnie chcieli a nie potrafili..."

ale żużlowce dali pokaz :)

(2013/03/23 08:18)

Zander51

Niestety Olu, urzędnicy tej rządzącej partii, czyli Platformy Obywatelskiej za nic nie odpowiadają i nie są rozliczani a tym bardziej karani w jakikolwiek sposób. Więc równie dobrze sąsiad z bloku Tuska, który dzisiaj jest palaczem w kotłowni jutro może być ministrem nie gorszym od Muchy. Co za różnica ? Wystarczy naród straszyć Kaczyńskim i Rydzykiem i dalej będzie do przodu...
Oto ciekawy przykład przekrętu z mojej okolicy...

http://tnij.org/uz3f (2013/03/23 08:27)

tryfta

Nawet Pan Bóg z tych patałachów nie zrobiłby piłkarzy:) Kadra jest już tak długo budowana jak nasze autostrady, marnotrawienie pieniędzy podatników. Lepiej to kasę dać na rozwój i dożywianie dzieci z mniej zamożnych rodzin. (2013/03/23 08:27)

użytkownik96474

A teraz siedzą w knajpie i oblewają sukces że tylko tyle udało im się przegrać. Przed meczem na ostatniej popijawie w knajpie ustalili że przegrają 0 do 9. Wiec 1 do 3 to ooogroomny sukces.Ziemniaki kopać ofermy. (2013/03/23 08:27)

kedzio

Reprezentacja z "Biedronki". Masakra. (2013/03/23 09:38)

Grzesiek75

Ale za chwile zaczynają się drużynowe skoki i miejmy nadzieje że chłopaki pokażą klase. (2013/03/23 10:02)

teo

Wygraliśmy z Ukraincami na fryzury i tatuaże ,a we wtorek historyczna porażka z San Marino. (2013/03/23 10:12)

hanss914

Teraz już każda wschodnia ekipa będzie nas biła na głowę, wszyscy wyciągają wnioski a my zostajemy z tyłu.
Jak można zagrać z orłem na piersi u siebie w Polsce i przegrać z Ukrainą. Przecież to jak byśmy przegrali coś więcej jak tylko mecz.
W taką drużynę już niemożna wierzyć, niestety.;( (2013/03/23 10:42)

Arcymisiek

Jak zwykle wielkie nadzieje kibiców,obiecanki zawodników,ogromna tuba medialna,a na płycie boiska poziom "C" klasy -to wygląda na postępujący zanik prawdziwego futbolu w Polsce. (2013/03/23 11:06)

lynx

lewemu ciezko bedzie grac bo jemu mało kto może dogrywac a sam meczu nie wygra z błaszczykowskim i piszczkiem

I tu chyba jest pies pogrzebany, a raczej wynik. Wszyscy narzekaja na nich ale przecież oni we trzech nie graja. Panowie, gdzie jest reszta drużyny? Lewy dochodzi z piłką i nie ma komu podać. Inni odstawiają kiwkę do samej bramki a jak zrobi się pod bramką ciasno to dopiero mu podają. Dlaczego nie ma długich podań i dosrodkowań? Dlaczego nie ma strzałów z dalszej odległosci? Wiele innych problemów wynika z tego, że tak ucza szkoleniowcy. Po Ogladałem mecze naszych orłów i widzę różnice w stylu gry. Tamci po dwu lub trzech podaniach byli już pod bramką przeciwnika a teraz co się dzieje? 10 minut kopania i dochodza do srodka a potem traca piłkę bo w tych krótkich podaniach to sami zaczynaja się plątac.
Od kiedy Gmoch zaczął rozgrywac mecze najpierw na papierze to zaczął się regres polskiej piłki.
Nastepni po nim rozwijali jeszcze bardziej ten sposób az doszło do tego, że niby wszystko jest bardzo dobrze a gry nie ma. 
Tak kiedys było z boksem. Po popie Sztamie nikt nie odwazył się inaczej uczyc bokserów i znikneliśmy z podjów medalowych a przedtem  to było moc złota. Dopiero jak weszło zawodowstwo i prywatny sponsoring to okazało się, że i mistrzów możemy mieć.
obserwuję od wielu lat jak zmieniają się trenerzy a styl ciągle pozostaje ten sam. Tak jest w lidze i w kadrze i nic sie nie zmieni dopóki metody szkolenia pozostaną te same.
Dlatego nasi na zachodzie dobrze grają a u nas grają tak jakie mają wytyczne.
Przepraszam, że tyle pisze ale chociaż tu wyleję swój żal za taką piłkę. (2013/03/23 11:44)

lynx

polacy dobze grali w 70-latach a teraz szkoda oglądać

Miałem zaszczyt oglądać te mecze.
Tomaszewski reka podaje do Szymanowskiego. Ten poprowadził z pięć metrów i podał na prawo do Laty. Lato szybko poszedł z piłka do przodu jakies 10 metrów poza połowa podal na lewo az pod pole bramkowe do Szarmacha a ten z woleja wsadzil bombe do siaty.
Od tamtych lat nie widzi sie takich akcji w wykonaniu naszych.
Takie akcje pamieta się az do śmierci. (2013/03/23 11:50)

użytkownik145121

Te zachwyty nad tą eksportową trójką stają się już lekko żenujące .Prawdopodobnie nasz wielki gwiazdor Lewy / akurat ksywa adekwatna do prezentowanego poziomu / nie mieścił by się w pierwszej setce w rankingu napastników.
Niestety cała ta sfora coraz bardziej zbliża się w kierunku osiągnięcia dna-dna.  (2013/03/23 11:55)

użytkownik39933

"lewemu ciezko bedzie grac bo jemu mało kto może dogrywac a sam meczu nie wygra z błaszczykowskim i piszczkiem"

zgadzam się w stu procentach . sam meczu nie wygra mimo Piszczka,  Błaszykowskiego i dobrego bramkarza, wstawcie np. Ronaldo do reprezentacji Polski, zobaczycie jak mu spadnie średnia strzelonych bramek na mecz :) (2013/03/23 12:07)

użytkownik39933

Śmieszą mnie komentarze naszych fachowców ze studia :) że Lewy musi się odblokować w reprezentacji, z takimi kolegami na boisku trudno się odblokować , on nie musi się odblokowywać, po prostu nie ma z kim grać ....... (2013/03/23 12:10)

użytkownik145121

Nie ma z kim grać ..... ? - utarta idiotyczna powtarzana w kółko bełkotomania stworzona przez "medialnych" pseudo-komentatorów.
Czemu raptem niezależnie w Klubie ,w którym grają taki np. Ibrahimovic ,czy Barotelli mają zawsze z kim grać ?  (2013/03/23 12:19)

użytkownik39933

Nie ma z kim grać ..... ? - utarta idiotyczna powtarzana w kółko bełkotomania stworzona przez "medialnych" pseudo-komentatorów.
Czemu raptem niezależnie w Klubie ,w którym grają taki np. Ibrahimovic ,czy Barotelli mają zawsze z kim grać ? 

Bo grają w dobrych klubach w których są  wartościowi piłkarze a nie patałachy :) i nie ma co porównywać  piłkarzy Milanu, MC czy nawet Paris Saint Germain   do naszych piłkarzy którzy grzeją ławę w śmiesznych klubach , z całym szacunkiem Erneście ale daj tego Ibrachimovicza czy Barotellego zamiast Lewego do naszej kadry, zobaczysz co zdziała :) (2013/03/23 13:01)

użytkownik39933

Czemu raptem niezależnie w Klubie ,w którym grają taki np. Ibrahimovic ,czy Barotelli mają zawsze z kim grać ? 

Bo grają w dobrych klubach w których są  wartościowi piłkarze a nie patałachy :) i nie ma co porównywać  piłkarzy Milanu, MC czy nawet Paris Saint Germain   do naszych piłkarzy którzy grzeją ławę w śmiesznych klubach , z całym szacunkiem Erneście ale daj tego Ibrachimovicza czy Barotellego zamiast Lewego do naszej kadry, zobaczysz co zdziała :)

Oczywiście samemu :) nie ujmując klasy tym napastnikom (2013/03/23 13:16)

użytkownik145121

Nawet idąc tym tokiem myślenia , czemu dorabiający do emerytury na chińskich boiskach rasowi zawodnicy / Et*o , Santos , Galić itd. / mając kolegów z pola ryżowego są najlepszymi snajperami tej ligi ?  (2013/03/23 13:29)