Polska- San Marino

/ 127 odpowiedzi / 4 zdjęć
u?ytkownik145121

No proszę jaki perfekcyjny profesjonalizm - .... nie było już czasu na minutę ciszy ! PARODIA !!!!! (2013/03/26 20:43)

Robert1911

ja  dziś kibicuje San Marino. (2013/03/26 20:44)

no już się polałem - " oczywiście strzelimy parę bramek , ale chcielibyśmy tez obejrzeć parę składnych akcji " A.Juskowiak (2013/03/26 20:46)

troc

A oto jedna z tych akcji....

Gol Vadera (2013/03/26 20:48)

Jack14

@Thunder II ja nic w przeciwieństwie do ciebie nie napisałem o "sr...u" jak ty klka postów wyżej ja tylko napisałem o realnym zwątpieniu mnie jako kibica.

Nie cytuj wpisów, które zostały usuniętę i naprawdę przestań zachowywać się jak "baba".

ps

Gdzie we własnym wpisie obrzuciłem kogoś "gównem"?

Więcej umiaru i będzie nam wszystkim lepiej i bez takich komentarzy w przyszłości o co proszę.

(2013/03/26 20:48)

u?ytkownik104372

Polaczki to już naprawdę są śmieszni, 18 minut meczu a tu jeszcze żadnej bramki. I to z takim rywalem, szkoda gadać. (2013/03/26 21:04)

przemo1980

no już jest , wymęczona z karnego :) ledwo,ledwo... (2013/03/26 21:07)

u?ytkownik97760

ps

nie pisałem o Tobie ale skoro bierzesz do siebie to wybacz. (2013/03/26 21:10)

Frisk

Witam,

sam sobie się dziwię że oglądam ten badziew ... wstyd, wstyd, wstyd ...

(2013/03/26 21:11)

no już jest , wymęczona z karnego :) ledwo,ledwo...

No dokładnie, czysty fuks :) (2013/03/26 21:12)

pawelek250683

moze w koncu chlopoki se mecza wygraja (2013/03/26 21:23)

bo w sumie przeciwnik taki sobie..... (2013/03/26 21:23)

u?ytkownik39933

Ale że Żyły nie powołał to się zdziwiłem ...... (2013/03/26 21:28)

przemo1980

Ale że Żyły nie powołał to się zdziwiłem ......

:) (2013/03/26 21:29)

Pracowity, poukładany,kolba mu nie odjeb....,jest po sezonie więc ma czas , w piłkę potrafi grać, myślę że nie gorzej od 70% drużyny . Dziwne ....... :) (2013/03/26 21:33)

przemo1980

Ukraina - Mołdawia 2:0 . 77 minuta. (2013/03/26 21:37)

przemo1980

Ukraina - Mołdawia 2:0 . 77 minuta.

już tylko 2:1 (2013/03/26 21:39)

tryfta

No to w końcu poziom gry wyrównany, obydwie drużyny nie mają się czym wstydzić,tylko wynik niesprawiedliwy - powinno być 0:0 , San Marino zasługuje na słowa pochwały za ambicje i wspaniałą obronę.... (2013/03/26 21:40)

miałem nadzieję że będzie 0:0 bo do 60 minuty był taki wynik ale jak to mówią nadzieja matką głupich :) (2013/03/26 21:41)

To jednak z Ukrainą był tylko wypadek przy pracy - chłopaki jednak potrafią haratać w futbol ; a ten perfekcyjnie wykonany karny - czysta poezja ! (2013/03/26 21:41)

Kalisz wejdzie w drugiej połowie to pokaże klasę (2013/03/26 21:43)