Polska - Czechy - czy to koniec marzeń ?

/ 43 odpowiedzi / 8 zdjęć
JKarp


CześćKoko Koko kukuryku Polska nie gra i po krzyku. 
JK (2012/06/19 10:55)

jakubnob


jak nie graja jeden został podwójny agent taki Hans 2012 roku mr. Podolski xDDD (2012/06/19 11:53)

Bernard51


Podolski chcial grac w reprezentacji Polski ale wtenczas obecny trener Janas stwierdzil ze nie jest mu taki zawodnik potrzebny.!!
Znam osobiscie ojca jak i mame z Sosnicy-Gliwice Waldi gral w juniorach Górnika puzniej w Knurowie i na koncu w Szombierkach Krysia pilkarka reczna dwukrotna mistrzyni Polski z GZKS-SOŚNICA otarla sie parokrotnie o rep Polski, wiec wzorce mial wspaniale jako mlody adept sportu i napewno mial wpojona polskosc bo rodzice nigdy nie byli "odmiencam"jak to inni kturzy po trzech miesiacach pobytu zapominali mowy Polskiej
Wiec nie ubliżajmy wspanialemu pilkarzowi ze gra dla Niemiec bo to nie jego wina, a wrecz odwrotnie kibicujmy mu bo to jest czastka Polski,tutaj przyjezdza na odwiedziny i dobrze sie czuje w Polsce. (2012/06/19 13:03)

Bubu27


....wzorce mial wspaniale jako mlody adept sportu i napewno mial wpojona polskosc bo rodzice nigdy nie byli "odmiencam"jak to inni kturzy po trzech miesiacach pobytu zapominali mowy Polskiej
Wiec nie ubliżajmy wspanialemu pilkarzowi ze gra dla Niemiec bo to nie jego wina, a wrecz odwrotnie kibicujmy mu bo to jest czastka Polski,tutaj przyjezdza na odwiedziny i dobrze sie czuje w Polsce.






Popieram w stu procentach. Nie jego wina że nikt go tutaj nie chciał....
Więc nie ma się co czepiać Podolskiego, nigdy nie wypierał się tego że jest Polakiem. (2012/06/19 13:17)

JOPEK1971


Klęska,klęska ,klęska.Zrozumiał bym porażkę naszych piłkarzy jak by rozgrywki organizowane były w innym kraju,ale nie mogę przeżyc,tak jak większośc polskich kibiców.Garstka skandujących "nic się nie stało,Polacy nic się nie stało" załamuje mnie bardziej.W krajach gdzie piłka nożna to religia,spłonęło by bardzo dużo samochodów,a sztab odpowiedzialny za przygotowania reprezentacji leciał by na zbity ryj.Żenada i kupa mułu.Ktoś mnie pocieszy?   (2012/06/19 20:50)

Mietusik


Klęska,klęska ,klęska.Zrozumiał bym porażkę naszych piłkarzy jak by rozgrywki organizowane były w innym kraju,ale nie mogę przeżyc,tak jak większośc polskich kibiców.Garstka skandujących "nic się nie stało,Polacy nic się nie stało" załamuje mnie bardziej.W krajach gdzie piłka nożna to religia,spłonęło by bardzo dużo samochodów,a sztab odpowiedzialny za przygotowania reprezentacji leciał by na zbity ryj.Żenada i kupa mułu.Ktoś mnie pocieszy?  



...to może ja...:)

(2012/06/20 12:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

endzi63


Najchętniej nie ruszałbym tego tematu. Ale, k..., co to jest?! Co ja usłyszałem?! Że piłkarze mają dostać pół miliona euro do podziału? Ja się pytam - za co? Za te dwa remisy, które nic nam nie dały? A Franek Smuda ma otrzymać dodatkowo 500 tys. zł? Przecież to wszystko chore - grzmi Zbigniew Boniek w wywiadzie udzielonym "Super Expressowi".

- To, że piłkarze chcieli premii bez względu na to, czy wyjdą z grupy, jest żenujące. To katastrofa. Czyli co? Czuli pismo nosem? Przeczuwali, że mogą nie wyjść z tej grupy? A do kamer tak ładnie mówili że powalczą - dodaje.

Zbigniew Boniek jest wyraźnie wzburzony decyzjami, jakie zapadły w związku z reprezentacją.

- Słyszę o jakiejś Radzie Drużyny, że to ona ma dzielić pieniądze. Piłkarze są po to, żeby zapierdzielać, a nie jakieś związki zawodowe tworzyć. Żenada! (2012/06/20 12:58)

DelTor0


Protest angielskich kibicow przeciwko bylemu pilkarzowi reprezentacji Solowi Campbellowi za glupie komentarze na temat Euro.

http://www.101greatgoals.com/gvideos/england-fans-carry-coffin-mock-sol-campbell-pre-ukraine-match/

http://www.nydailynews.com/sports/euro-2012/euro-2012-english-fans-march-sol-campbell-coffin-protest-player-warning-travel-euro-2012-article-1.1098536

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/4381057/England-fans-coffin-protest-at-Sol-Campbell.html

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/england-fans-protest-sol-campbells-902039


The Economist: Jak BBC krecila program o Polsce i Ukrainie, urabiajac 'troche' prawde

http://www.economist.com/blogs/easternapproaches/2012/06/poland-and-bbc

"...I am becoming more and more surprised with what the BBC says. So far it has denied two situations I witnessed. I would not be surprised if the BBC prepared a statement saying that the Panorama crew has never been to Poland."

(2012/06/20 14:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

JOPEK1971


Przed chwilą dowiedziałem się że zaginionego kibica Irlandii znaleziono w Brdzie.Szkoda chłopaka. (2012/06/20 14:48)

JOPEK1971


Klęska,klęska ,klęska.Zrozumiał bym porażkę naszych piłkarzy jak by rozgrywki organizowane były w innym kraju,ale nie mogę przeżyc,tak jak większośc polskich kibiców.Garstka skandujących "nic się nie stało,Polacy nic się nie stało" załamuje mnie bardziej.W krajach gdzie piłka nożna to religia,spłonęło by bardzo dużo samochodów,a sztab odpowiedzialny za przygotowania reprezentacji leciał by na zbity ryj.Żenada i kupa mułu.Ktoś mnie pocieszy?  



...to może ja...:)


Bardziej mnie tymi fotami zdołowałeś.Ale kibel.

(2012/06/20 14:53)

Mietusik


Klęska,klęska ,klęska.Zrozumiał bym porażkę naszych piłkarzy jak by rozgrywki organizowane były w innym kraju,ale nie mogę przeżyc,tak jak większośc polskich kibiców.Garstka skandujących "nic się nie stało,Polacy nic się nie stało" załamuje mnie bardziej.W krajach gdzie piłka nożna to religia,spłonęło by bardzo dużo samochodów,a sztab odpowiedzialny za przygotowania reprezentacji leciał by na zbity ryj.Żenada i kupa mułu.Ktoś mnie pocieszy?  


...to może ja...:)


Bardziej mnie tymi fotami zdołowałeś.Ale kibel.






To nie kibel, to rzeczywistość… :)
Doszukujesz się czegoś pocieszającego w Naszej Piłce, niepotrzebnie… PZPN-skorumpowane szambo, nasi piłkarze… no cóż, „jaki dowódca, taka gwardia”…:(
Ale pomimo wszystko wiem jak Cię pocieszyć…

…Nasi dali d…py, my nigdy i tego się trzymajmy…

PS: Nie wiem, czy wiesz, ale tego dnia nasi siatkarze wygrali z Brazylią, a Adamek wygrał walkę…
…do przemyślenia…:)


(2012/06/20 23:52)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Nigdy nie interesował mnie sport uprawiany z pozycji fotela i z pilotem w ręku.

Wielu jednak uwielbia taką dyscyplinę.:)

(2012/06/21 06:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Mietusik


Nigdy nie interesował mnie sport uprawiany z pozycji fotela i z pilotem w ręku.

Wielu jednak uwielbia taką dyscyplinę.:)



Ja też nie jestem zapalonym kibicem, ale są takie momenty, że trzeba Naszych wspomóc.

Zauważyłem pewien paradoks.

Gdy walczył Adamek i wygrywał, kibicowali mu wszyscy (nawet moja teściowa).
Jak raz przegrał, zrobiła się cisza.

Natomiast nasi piłkarze przegrywają baaardzo często, a i tak im wszyscy kibicują.



(2012/06/21 13:09)

Bernard51


Coco coco euro spoko  -podejrzewam?? (2012/06/21 14:47)

Bubu27


Nasz "pan" prezes jemu chodziło o dobre wyniku ale na koncie bankowym, reszta się nie liczy... (2012/06/21 15:00)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Iras1975


Nigdy nie interesował mnie sport uprawiany z pozycji fotela i z pilotem w ręku.

Wielu jednak uwielbia taką dyscyplinę.:)



Ja też nie jestem zapalonym kibicem, ale są takie momenty, że trzeba Naszych wspomóc.

Zauważyłem pewien paradoks.

Gdy walczył Adamek i wygrywał, kibicowali mu wszyscy (nawet moja teściowa).
Jak raz przegrał, zrobiła się cisza.

Natomiast nasi piłkarze przegrywają baaardzo często, a i tak im wszyscy kibicują.


Bo w naszyn kraju kibicuje się grupie , a nie jednemu. To takie cwaniactwo. W grupie to każdy jest odważny, a w pojedynke są posrani. Przepraszam za słownictwo, ale taka jest prawda.

(2012/06/21 22:48)

Mietusik


Nigdy nie interesował mnie sport uprawiany z pozycji fotela i z pilotem w ręku.

Wielu jednak uwielbia taką dyscyplinę.:)



Ja też nie jestem zapalonym kibicem, ale są takie momenty, że trzeba Naszych wspomóc.

Zauważyłem pewien paradoks.

Gdy walczył Adamek i wygrywał, kibicowali mu wszyscy (nawet moja teściowa).
Jak raz przegrał, zrobiła się cisza.

Natomiast nasi piłkarze przegrywają baaardzo często, a i tak im wszyscy kibicują.


Bo w naszyn kraju kibicuje się grupie , a nie jednemu. To takie cwaniactwo. W grupie to każdy jest odważny, a w pojedynke są posrani. Przepraszam za słownictwo, ale taka jest prawda.






:D:D:D....spoko, spoko....:)

(2012/06/22 11:27)